Majchrzak schodzi, Stępień wchodzi.

74'

Szymczak uderzył z ostrego kąta. Pewna interwencja bramkarza.

73'

Niezła kontra Puszczy po lewej stronie. Za mało zawodników poszło do przodu i jest strata.

71'

Puszcza świetnie broni. Każde dośrodkowanie jest blokowane.

68'

Na trybunach głośne "Co wy robicie?!' w wykonaniu kibiców Lecha.

67'

Tomalski schodzi, Lee wchodzi.

65'

Marchwiński poszedł lewą stroną. Dorzucił w pole karne, ale obrońcy byli czujni.

63'

Niezła piłka do Szymczaka na lewą stronę. Napastnik fatalnie dośrodkował.

60'

Sousa schodzi, Marchwiński wchodzi.

60'

Pereira schodzi, Czerwiński wchodzi.

59'

Lech próbuje lewym skrzydłem. Tempo jest jednak za wolne.

56'

Koj ukarany kartką za faul.

55'

Tak samo Sousa. Piłkarze chcieli sobie coś wyjaśnić.

55'

Jakub Serafin zarobił żółtą kartkę.

53'

Kolejny rzut rożny dla Puszczy. Znowu będzie okazja.

51'

Uderzenie w boczną siatkę Lecha! Było niebezpiecznie.

47'

Blazić schodzi, Milić wchodzi.

47'

Ba Loua schodzi, Szymczak wchodzi.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

44'

Rzut rożny dla Puszczy. Znów będzie groźnie.

41'

Karlstroem zacentrował w pole karne, ale Velde nawet nie skoczył. Podanie zbyt mocne.

38'

Ba Loua mógł zdynamizować akcję, ale źle podał i Lech musi budować od początku.

35'

Hajda zaczął wychodzić na wolne pole, ale był na spalonym.

34'

Salamon posłał długą piłkę do Ishaka. Napastnik nie dobiegł.

30'

Lech na razie bez pomysłu pod bramką rywala. Puszcza teraz może się cofnąć i czekać na kontry.

28'

Lech w ataku pozycyjnym. Czy coś z tego będzie?

26'

Blazić ukarany kartką za dyskusję.

25'

Afonso Sousa leży na murawie. Serafin trafił go barkiem w głowę.

23'

GOOOOOL!!! NO I MAMY 2:0!!! Craciun oczywiście po stałym fragmencie gry!

21'

Lech nie daje sobie rady w ostatniej tercji. Puszcza jest dobrze zorganizowana.

19'

Co za sytuacja! Zapolnik wrzucił do Hajdy, ale ten nie trafił w piłkę!

16'

Sędzia Bartosz Frankowski zwraca uwagę, że Puszcza gra na czas. Za nami dopiero kwadrans.

15'

Lech nadal nie może znaleźć swojego rytmu. Puszcza znowu przy piłce.

13'

Puszcza znowu na połowie Lecha. Będzie wrzutka pod pole karne?

12'

Kolejna kontra Puszczy. Tym razem nieudana.

10'

Lech przejmuje kontrolę. Cierpliwy atak.

8'

Puszcza w swoim stylu. Gra na aferę w szybkim ataku. Hajda uderzył, ale Mrozek wypluł piłkę pod nogi Majchrzaka. Młody zawodnik bez problemu zdobył bramkę.

7'

GOOOOOOL!!!!! Jordan Majchrzak na 1:0!

6'

Craciun chciał zgrać do środka, ale jego próba została zatrzymana przed obrońców. Dobre tempo spotkania.

5'

Pereira bardzo aktywny na prawej stronie. Tym razem źle przyjął.

3'

NIE MA GOLA PO ZAMIESZANIU W POLU KARNYM!

3'

Będzie rożny dla Puszczy. Wiemy, co to oznacza...

2'

Lech od razu rzucił się do ataku. Pereira przeciągnął dośrodkowanie.

1'

Zaczynamy mecz!

17:27

Mariusz Rumak, trener Lecha: - Puszcza gra powtarzalnie, ma mocne stałe fragmenty gry, a szczególnie wyrzuty z auty, po których strzeliła już 7 bramek. Po wrzutkach w często w polu karnym jest wiele chaosu, a nad chaosem trudno jest zapanować.

17:24

Tomasz Tułacz, trener Puszczy: Przed nami decydujący faza rozgrywek. Lech to marka sama w sobie, bardzo groźny rywal, który walczy o swoje cele, my o swoje. Lech jest zdecydowanym faworytem, ale to nie oznacza, że nie będziemy chcieli się przeciwstawić.

17:21

Wbrew wynikowi z października Puszcza to szczególnie niewygodny rywal. W tym roku sześć (!) razy dzieliła się punktami, a tylko trzy razy poniosła porażkę. Dała radę zremisować z Legią Warszawa, Rakowem Częstochowa oraz Śląskiem Wrocław.

17:17

Jesienią Lech wbił Puszczy cztery bramki. Raz do siatki trafił Mikael Ishak. Szwed w zeszły weekend wrócił do strzelania. Kibice bardzo na niego liczą, bo w krakowskim rewanżu mogą decydować detale.

17:14

Lech Poznań chciałby zagrać na własnych zasadach. Z Pogonią Szczecin mimo zwycięstwa (1:0) wcale tak nie było. Można wręcz pokusić się o zdanie, że wygrana okazała się szczęśliwa.

Dwa punkty do Śląska Wrocław, cztery do Jagiellonii Białystok - tak przedstawia się sytuacja trzeciego w tabeli Lecha przed sobotnim spotkaniem. Wygrana potencjalnie da pozycję wicelidera, o ile wrocławianie polegną w Zabrzu.