Będzie wrzutka w pole karne Korony. Może stały fragment gry?

68'

Korona rozgrywa piłkę przed polem karnym Stali.

64'

Mógł być rzut karny dla Korony. VAR jednak nie cofnął decyzji sędziego głównego.

62'

Jaunzems schodzi, Gerstenstein wchodzi.

62'

Guillaumier schodzi, Meriluoto wchodzi.

62'

Getinger schodzi, Wołkowicz wchodzi.

61'

Konstantyn schodzi, Trejo wchodzi.

61'

Błanik schodzi, Godinho wchodzi.

61'

Remacle dograł bardzo mocno w pole karne. Nie było tam żadnego z kolegów.

59'

Piłkarze Stali cały czas szukają Szkurina długim podaniem. Cały czas niecelnie.

57'

Pięczek próbował dostać się pod bramkę Stali lewą stroną. Tym razem został zatrzymany.

57'

Hinokio schodzi, Strzałek wchodzi.

55'

Hofmeister zasłużył na kartkę.

54'

Ilja Szkurin stanął sam na sam z bramkarzem, ale jego uderzenie było bardzo niecelne!

52'

Trochę chaosu. Gra przeniosła się do środkowej strony boiska.

48'

Kartka dla Pingota.

47'

Podgórski przebił się na prawej stronie. Piłka trafiła do Błanika, ale jego strzał został zablokowany.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Takiego gola (jedyny celny strzał w połowie) Korona strzeliła Stali:

45'

Koniec pierwszej połowy. Mecz jest ciekawy. Na razie różnicę zrobił gol Kwietnia. Wracamy za kwadrans!

45'

To Kwiecień dostał żółtą kartkę.

45'

Groźnie w polu karnym Korony. Próby kolejnych strzałów kończą się wybiciami.

45'

Na tę chwilę Korona ma 27 punktów i jest poza strefą spadkową - na piętnastym miejscu.

45'

Wlazło otrzymał natomiast kartkę za protesty. Sędzia doliczył pięć minut.

45'

Esselink dostał kartkę.

44'

Świetne rozegranie rożnego! Po wrzutce Błanika Kwiecień idealnie nabiegł i uderzył z lewej nogi w środek, gdzie stał zasłonięty Kochalski.

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Korona prowadzi 1:0!

44'

Znowu okazja dla Korony! Szykawka przepuścił piłkę, Błanik kopnął, ale piłka po rykoszecie mija prawy słupek. Akcję zaczął Pięczek.

42'

korona

40'

Nieczysty strzał Szykawki. Uderzał już na wślizgu, będąc między dwoma rywalami.

36'

Dwa poważne błędy Pingota w krótkim odstępie czasowym - bez konsekwencji dla Stali.

35'

Szykawka! Ależ zmarnował doskonałą okazję. Za długo zwlekał, potem trafił w ostatniego obrońcę. Niepotrzebnie przekładał z jednej nogi na drugą.

32'

Szkurin ładnie przepuścił piłkę, lecz Getinger z powietrza kopnął wyraźnie niecelnie.

30'

Szykawka starł się z Kochalskim potem z Getingerem, ale nie ma mowy o jedenastce.

30'

Zabawa Kochalskiego w polu karnym, potem pada Szykawka. Korona chce karnego, my czekamy na analizę VAR!

28'

Mieliśmy strzał głową. To Guillaumier uderzył niecelnie po rożnym.

27'

Guillaumier i Remacle zderzyli się głowami w polu karnym Stali. Na szczęście obaj tylko poobijani. Gra prędko wznowiona.

24'

Gra wznowiona a po chwili przerwana po raz drugi. Teraz odpalono race.

21'

korona

21'

Gra została wstrzymana z powodu zadymienia stadionu. Trwa prezentacja oprawy przez ultrasów Korony.

18'

Getinger ponownie leży na boisku. Bolesny uraz. Będzie druga wymuszona zmiana w meczu?

16'

Jeszcze jeden strzał Korony. Spróbował Remacle i też został zablokowany.

14'

Wreszcie zagroziła Korona. Konstantyn uderzył, ale został zablokowany. Róg.

13'

stal

12'

Najlepsza okazja w meczu! Stal postraszyła Koronę. Esselink kopnął tuż obok słupka, ale gdyby trafił to i tak byłby odgwizdany spalony. Na ofsajdzie odgrywający Matras.

10'

Getinger zwija się z bólu. Tymczasem w młynie Korony rozpoczyna się prezentacja oprawy.

10'

- Hej, hej, Stal Mielec! - skanduje sektor gości.

8'

Źle Stal! Hinokio próbował wypuścić Szkurina, ale odegrał nie tam, gdzie miał. Białorusin nie ukrywał rozczarowania.

8'

- Kielce, Kielce, Kielce goool! - skandują kibice.

7'

Gra toczy się na połowie Korony. Stal długo i cierpliwie rozgrywa.

5'

Wchodzi Takac, schodzi Trojak. Obrońca ucierpiał przy wyskoku. Chyba chodzi o pachwinę.

4'

Trojak wrócił na murawę, ale tylko na chwilę.

3'

Czeka nas prędka, wymuszona zmiana. Stoper nie jest w stanie dalej grać. Kto za niego?

3'

Trojak leży na murawie w polu karnym Korony. Potrzebna pomoc medyczna.

1'

Gramy w Kielcach. Od środka zaczęła Stal.

14:56

Piłkarze wychodzą z tunelu. Jedni i drudzy zagrają w podstawowych kompletach strojów.

14:48

Trener Korony podkreśla w przedmeczowej rozmowie, że nowi piłkarze (Forsell, Krogstad) muszą najpierw przepracować mikrocykl, żeby znaleźć się w kadrze.

14:41

W sektorze gości kilkuset fanów Stali.

14:03

Do Kielc bezpiecznie dotarł za to na czas kibic z Hiszpanii, który specjalnie przemierzył 2600 kilometrów, by obejrzeć drużynę i Dalmau, bo jest jego największym fanem.

14:03

Kibice Korony pytają: gdzie jest Forsell i nowy Norweg? Otóż dwaj nowi gracze pozyskani w ostatnich dniach nie znaleźli się jeszcze w kadrze meczowej.

14:02

Ławka rezerwowych Korony: Forenc, Briceag, Malarczyk, Łukowski, Takac, Dalmau, Trejo, Godinho, Czyżycki.

14:01

Ławka rezerwowych Stali: Jałocha, Strzałek, Stępień, Gerstenstein, Meriluoto, Ehmann, Wołkowicz, Gheorghe, Wolsztyński.

14:01

To jest mecz prawdy dla Korony Kielce. Zwycięstwo pozwoli - przynajmniej na chwilę - opuścić strefę spadkową. Wierzy w to ponad 10 tys. kibiców, bo tylu wykupiło bilety na dzisiejszy mecz. W Kielcach blisko 20 stopni i jest słonecznie. To będzie dobre widowisko!