• Miłosz Kozak - 3, (Tomasz Foszmańczyk - 3)
  • Michał Feliks - 2, (Artur Pląskowski - 3)
  • Juliusz Letniowski - 2
14:38

Wynik wydaje się zasłużony, zespoły zagrały wyrównane spotkanie. Jedni i drudzy nie mogą cieszyć się z podziału punktów. Sytuacja ŁKS-u i Ruchu nadal jest bardzo kiepska.

100'

Koniec meczu w Łodzi! ŁKS remisuje z Ruchem 1:1.

100'

Maciej Sadlok uderzył wprost w bramkarza.

99'

Rzut wolny dla Ruchu tuż przed polem karnym rywali!

98'

Mateusz Bartolewski znowu dobrze wrzucił, ale Kacper Michalski nie zdołał oddać strzału.

97'

Adrien Louveau dostał piłkę w polu karnym Ruchu, ale uderzył niecelnie.

96'

Znakomity kontratak Ruchu, jednak w decydującym momencie Tomasz Foszmańczyk oddał piłkę do przeciwnika.

95'

Antoni Młynarczyk zagrał prostopadle, ale piłka nie trafiła do żadnego z partnerów.

94'

Wrzutka do Pirulo, jednak ten nie był w stanie oddać strzału.

93'

Zagranie w pole karne Ruchu, ale tam Bartosz Szeliga uderzył fatalnie.

91'

Juliusz Letniowski potrzebuje pomocy medycznej.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej siedem minut.

89'

Mateusz Bartolewski idealnie dośrodkował z lewej strony na głowę Przemysława Szura, a ten precyzyjnym uderzeniem doprowadził do remisu.

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ruch doprowadza do wyrównania za sprawą trafienia Przemysława Szura!!!

87'

Dominik Steczyk ruszył skrzydłem, ale zagrał minimalnie nieudanie.

85'

Natomiast Adrian Małachowski pojawił się w miejsce Engjella Hotiego.

85'

Dwie ostatnie zmiany w ŁKS-ie. Mieszko Lorenc zastąpił Michała Mokrzyckiego

83'

Pirulo ukarany żółtą kartką.

81'

Nie będzie rzutu karnego. Arbiter odwołuje swoją decyzję!

80'

Arbiter sprawdzi tę sytuację na monitorze VAR.

78'

Filip Starzyński uderzył wprost w mur, ale za chwilę Artur Pląskowski został w polu karnym gospodarzy!

77'

Tomasz Foszmańczyk faulowany tuż przed polem karnym ŁKS-u. Będzie dogodna szansa do zdobycia bramki.

75'

Dominik Steczyk wrzucił na pole karne gospodarzy, ale tam Artur Pląskowski uderzył zbyt lekko.

74'

Zmiana w Ruchu Chorzów. Tomasz Foszmańczyk zastąpił Miłosza Kozaka.

14:09

Piłkarze obu drużyn wracają na boisko.

14:08

14:04

Piłkarze zeszli do szatni, nie wiadomo kiedy wznowimy grę.

73'

Arbiter przerwał grę po odpaleniu środków pirotechnicznych przez kibiców Ruchu.

72'

Natomiast Stipe Jurić pojawił się w miejsce Kaya Tejana.

72'

Dwie kolejne roszady w ŁKS-ie. Antoni Młynarczyk zastąpił Daniego Ramireza

71'

Szybka kontra Ruchu, jednak Miłosz Kozak dośrodkowaniem trafił wprost w rywala.

70'

Koronkowa akcja ŁKS-u, ale w ostatniej chwili Juliusz Letniowski odebrał piłkę.

69'

Prostopadłe podanie do Kaya Tejana, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

66'

Ruch rozgrywa piłkę w środku pola, ale niewiele z tego wynika.

64'

Natomiast Dominik Steczyk zmienił Konrada Kasolika.

64'

Kacper Michalski pojawił się w miejsce Łukasza Monety

63'

64'

Trzy zmiany w Ruchu Chorzów. Artur Pląskowski zastąpił Michała Felika

61'

Pierwsza zmiana w ŁKS-ie. Pirulo zastąpił Jędrzeja Zająca.

59'

Nieudana wrzutka z narożnika boiska.

58'

Szybka akcja ŁKS-u, czego efektem jest rzut rożny.

56'

Miłosz Kozak mocno zacentrował w "szesnastkę" ŁKS-u, Aleksander Bobek interweniował niepewnie, ale skutecznie.

55'

"Niebiescy" wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

53'

Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego, ale Juliusz Letniowski fatalnie spudłował.

52'

Zakotłowało się w polu karnym ŁKS-u, ale Ruch wywalczył tylko rzut rożny.

50'

Ruch dobrze zaczął drugą połowę, na razie "Niebiescy" są na połowie przeciwnika.

48'

Maciej Sadlok potężnie huknął z dystansu, ale Aleksander Bobek świetnie interweniował.

48'

Michał Mokrzycki ukarany żółtą kartką.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu.

46'

W przerwie roszada w składzie Ruchu. Filip Starzyński zmienił Tomasa Podstawskiego.

13:34

Piłkarze obu zespołów wracają na plac gry. Za chwilę wznowimy rywalizację.

13:25

13:21

W pierwszej połowie lepiej prezentuje się drużyna gospodarzy. ŁKS stworzył sobie więcej sytuacji i zasłużenie prowadzi. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0.

45'

Zakotłowało się w polu karnym ŁKS-u, po rzucie rożnym, ale żaden z graczy Ruchu nie potrafił oddać celnego strzału.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

44'

Juliusz Letniowski ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

43'

Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u bez zagrożenia.

41'

Miłosz Kozak ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

40'

Łukasz Moneta ruszył z indywidualną akcją, ale łatwo stracił piłkę.

39'

W ostatnich minutach łodzianie mają zdecydowaną przewagę, Ruch nie potrafi wyjść z własnej połowy.

38'

37'

Teraz swoich sił z dalszej odległości spróbował, Adrien Louveau, jednak spudłował.

36'

Znowu zakotłowało się w polu karnym "Niebieskich", źle interweniował Krzysztof Kamiński, ale żaden z piłkarzy gospodarzy nie zdołał wpakować piłki do bramki.

35'

Dani Ramirez uderzył z dystansu i Krzysztof Kamiński wybił piłkę na rzut rożny.

34'

Kay Tejan wpadł w pole karne Ruchu i oddał strzał, który po rykoszecie, wyszedł na rzut rożny.

33'

Gospodarze odebrali piłkę na połowie rywala, ta trafiła do Engjëlla Hotiego, który potężnie huknął z dystansu, otwierając wynik meczu.

32'

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Engjëll Hoti zdobywa bramkę dla ŁKS-u!!!

30'

Wrzutka w pole karne Ruchu wylądowało w rękach Krzysztofa Kamińskiego.

28'

W ostatnich minutach częściej przy piłce jest ŁKS, ale na razie nie potrafi tego udokumentować.

25'

Mateusz Bartolewski mocno ucierpiał po trafieniu piłką w twarz z bliskiej odległości.

24'

Słaba wrzutka z narożnika boiska, a potem Engjëll Hoti uderzył fatalnie.

23'

Bartosz Szeliga z impetem wpadł w pole karne Ruchu, ale wywalczył tylko rzut rożny.

21'

To powinna być bramka dla Ruchu! Ogromne zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak Tomas Podstawski zupełnie niepilnowany, trafił w rywala.

20'

Łukasz Moneta dostał piłkę w polu karnym ŁKS-u, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniował Marcin Flis.

18'

Miłosz Kozak zbyt agresywnie powalczył o piłkę i faulował rywala.

16'

15'

Następna wrzutka w pole karne "Niebieskich", ale sędzia uznał, że napastnik gospodarzy faulował.

13'

Długie zagranie do Kaya Tejana, ale snajper ŁKS-u nie ruszył do piłki.

11'

Konrad Kasolik popędził prawą stroną boiska i wrzucił w pole karne Ruchu, ale zrobił to bardzo nieudanie.

9'

Koronkowa akcja łodzian, jednak Kay Tejan stracił piłkę już w polu karnym rywali.

7'

Niezłe dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale Aleksander Bobek wyłapał piłkę.

6'

Dobra wrzutka Miłosza Kozaka, jednak żaden z partnerów nie dopadł do piłki.

5'

"Niebiescy" wywalczyli rzut wolny na połowie przeciwnika.

4'

Gospodarze rozpoczęli mecz z dużym animuszem. Grają dynamicznie i agresywnie.

2'

Pierwsza dobra akcja gospodarzy. Długo ŁKS rozgrywał piłkę, ta przypadkowo trafiła do Michała Mokrzyckiego, który potężnie huknął z woleja, ale futbolówka minimalnie minęła bramkę Ruchu!

12:32

Zaczynamy mecz, którego stawką jest "walka o spadek"!

12:27

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Łodzi, za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

12:12

12:10

Rozjemcą spotkania będzie międzynarodowy arbiter Krzysztof Jakubik z Siedlec. W tym sezonie tylko raz prowadził mecz "Niebieskich". Przegrali oni przy Bułgarskiej z Lechem 0:2. Jeszcze nie sędziował pojedynku z udziałem ŁKS-u. Przed tygodniem był rozjemcą w starciu Jagiellonii z Rakowem.