Ruch Wysokie MazowieckieRuch Wysokie Mazowieckie
0 : 4
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
90'

Koniec spotkania! Śląsk zgodnie z planem pokonał czwartoligowca i awansował do 1/16 finału Pucharu Polski.

89'

Ruch miał okazję na honorowego gola. Pasko postanowił sam rozkręcić akcję i ją wykończyć. Finał wyszedł nie po jego myśli.

87'

Pierwsi kibice opuszczają swoje miejsca. Ruch dał radę mimo wysokiej porażki.

86'

Przypomnijmy, że gospodarze grają w 4 lidze i jednego zawodnika mniej od 34 minuty.

81'

Na boisku nie ma też Decewicza. Za niego Romanowski.

80'

Jeszcze dwie zmiany w Ruchu. Za Jackiewicza wchodzi Hładuniuk.

78'

Jeszcze jedną bramkę dołoży Śląsk? Dużo w tym kierunku czyni Yeboah. Chęci ma też Bergier...

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! 4:0 dla Śląska, dublet Exposito. Hiszpan strzelił niezwykle efektownie.

73'

I jeszcze Piszczatowski za Stecia.

72'

Na wyjeździe Śląsk wspiera około 150 kibiców. Drewnowski za Brokowskiego.

70'

Leiva też szuka swojego gola. Kopnął bardzo niecelnie.

69'

Kibice Śląska wyzywają policję, spiker prosi o kulturalny doping.

66'

Śląsk nie rezygnuje z ataków. Bliski dubletu Exposito po wrzutce Konczkowskiego.

62'

Widowisko oglądają z trybun m.in. prezes PZPN Cezary Kulesza i trener kadry U-21 Michał Probierz. Zostali nagrodzeni brawami, gdy spiker wyczytał ich nazwiska.

62'

- WKS! WKS! - skanduje publiczność.

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Można rzec, że jest po meczu. Janasik na 3:0 po akcji z Konczkowskim.

59'

Śląsk wymienia kilka podań pod bramką Ruchu, jednak Yeboah pali po zagraniu Exposito.

57'

Nie ma trzeciej bramki dla Śląska. Bergier obił poprzeczkę.

55'

Rakowiecki broni strzał Yeboaha. Dobra interwencja.

54'

Bukowski za Hyjka.

53'

Kibice wstali, Grochowski oddał strzał, ale sędzia odgwizduje spalonego. Ruch miał szansę na kontaktowego gola!

51'

Śląsk w pełni kontroluje to, co dzieje się na boisku.

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bergier na 2:0! Podał mu do pustej bramki Exposito. Minęły dosłownie sekundy od wznowienia.

46'

Bergier za Jastrzembskiego.

46'

Druga połowa właśnie się rozpoczęła. I to jak!

46'

I jeszcze Bejger za Poprawę.

46'

Schwarz za Olsena.

46'

Janasik za Garcię.

45'

Koniec pierwszej odsłony. Sędzia zaprasza piłkarzy na przerwę. Śląsk gra lepiej, prowadzi i ma w perspektywie drugie 45 minut w przewadze liczebnej.

45'

Jeszcze atakuje... Ruch. Była szansa na gola, ale jeden z obrońców Śląska wybił piłkę.

45'

Trwa doliczony czas gry. Przez interwencję VAR-u to aż pięć minut.

45'

GOOOOOOOOOOOOL! A jednak. Bramka do szatni dla Śląska. Trafił Expostio po podaniu Garcii.

44'

Mija czas, ale Śląsk dalej bije głową w mur.

39'

Po czerwonej kartce siadło tempo. Ruch ewidentnie stawia na defensywę, więc Śląsk niewiele jest w stanie wskórać. Teraz wywalczył rzut rożny.

36'

Śląsk nie stworzył zagrożenia po rzucie wolnym.

34'

Mikołajczyk otrzymuje nie żółtą, lecz czerwoną kartkę! Ruch gra od tego momentu w dziesiątkę.

34'

Tak jest, sędzia biegnie do monitora. Czyżby rzut karny zamiast wolnego? Kluczowa jest ocena tego, gdzie dokładnie doszło do przewinienia.

34'

Trwa przerwa w grze. Sędzia czeka chyba na jakiś sygnał z wozu VAR.

31'

Szansa dla Śląska z rzutu wolnego. To około 17 metrów do bramki.

29'

Śląsk ma dużą przewagę, więc jest to dziwne, że jeszcze nie prowadzi.

28'

Póki co Rakowiecki ma dzień konia, jak to się mawia w futbolu! Znów obronił groźny strzał - z bliska Jastrzembskiego.

26'

Rakowiecki wygrywa pojedynek jeden na jeden z Yeboahem! Brawa dla bramkarza Ruchu.

24'

Exposito kopnął bezpośrednio z wolnego. Szukał efektownego gola, ale zabrakło centymetrów. No, może nawet metrów.

23'

Ruch zatrzymuje Konczkowskiego pod bramką. Słychać nieśmiałe oklaski z trybun.

21'

Na ławce Śląska m.in. Schwarz, Janasik czy Łyszczarz.

18'

Widownia pobudziła się. Ruch wyszedł ze składną akcją. Zakończył ją strzałem, ale nieudanym.

17'

Nie ma gola dla Śląska! Exposito odgrywa do Jastrzembskiego, który kompletnie zawiódł. Bardzo słaby strzał.

14'

Ruch chciałby się odgryźć, ale nie może. Dużo niedokładności w grze gospodarzy.

10'

Śląsk nabiera rozpędu. Exposito szukał strzału, ale kopnął nad bramką. Akcja zaczęła się od Yeboaha.

6'

Śląsk nie rezygnuje z ataków. Aktywny jest Jastrzembski.

3'

Exposito osaczony przez rywali. Niewiele może zrobić - przynajmniej na razie.

1'

Śląsk od razu atakuje. Próba dalszego zagrania do Jastrzembskiego, ale nieudana.

1'

Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczynamy!

16:02

Piłkarze wyszli na murawę. Trwa przywitanie kapitanów.

15:49

Ruch Wysokie Mazowieckie to drużyna występująca na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce (IV liga). W obecnym sezonie zajmuje 9. miejsce, mając na koncie dwie wygrane i trzy porażki.

15:44

W obecnym sezonie Śląsk Wrocław potrafi zachwycać, ale także bardzo rozczarowywać. Wrocławianie potrafili wygrać z Lechem Poznań czy Pogonią Szczecin, ale nie udało im się zdobyć trzech punktów w meczach z beniaminkami - Widzewem Łódź oraz Koroną Kielce. W ostatni weekend doznali wysokiej porażki z Rakowem Częstochowa na własnym terenie.

15:43

15:42

Wyjściowy skład Śląska Wrocław:

15:40

W spotkaniu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski Ruch Wysokie Mazowieckie skonfrontuje się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław. Początek meczu o godzinie 16:00. Witamy w relacji LIVE!