Poniedziałek, 12 września 2022, godz. 19:00
1. połowa3 : 0
20:57

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

20:56

W nadchodzącą sobotę Stal Mielec zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łódź, natomiast Jagiellonia Białystok pojedzie do Gdańska na mecz z Lechią.

20:56

Oceny piłkarzy po meczu Jagiellonia Białystok - Stal Mielec (w skali 1-6):

Jagiellonia Białystok

• Zlatan Alomerović - 4
  • Bogdan Tiru - 3
  • Israel Puerto - 4
  • Bojan Nastić - 3, (Miłosz Matysik - 3)
  • Tomas Prikryl - 3
  • Jakub Lewicki - 3, (Wojciech Łaski - 3)
  • Taras Romanczuk - 4, (Oliwier Wojciechowski - 3)
  • Nene - 4
  • Fedor Cernych - 4
  • Marc Gual - 5, (Bartosz Bida - bez oceny)
  • Jesus Imaz - 5, (Maciej Bortniczuk - bez oceny)

Stal Mielec

• Bartosz Mrozek - 3
  • Krystian Getinger - 3, (Fabian Hiszpański - bez oceny)
  • Piotr Wlazło - 2, (David Poręba - 2)
  • Bogdan Vastsuk - 3, (Mikołaj Lebedyński - 3)
  • Said Hamulić - 3, (Mateusz Mak - 3)
20:52

Jagiellonia Białystok była dużo lepsza w dzisiejszym meczu i zasłużenie wysoko wygrała to spotkanie. Stal Mielec drugi raz w tym sezonie straciła cztery gole.

93'

Koniec meczu w Białymstoku! Jagiellonia rozbija Stal Mielec aż 4:0!

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

88'

Fedor Cernych zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

87'

David Poręba został ukarany żółtą kartką.

86'

Końcówka meczu w Białymstoku. Oba zespoły już niespecjalnie kwapią się do ataków. Jagiellonia rozgrywa piłkę w środku pola.

83'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Fabian Hiszpański zmienił Krystiana Getingera.

81'

Bartosz Bida wpadł z piłką w pole karne Stali Mielec, ale zagrał wprost w ręce Bartosza Mrozka.

80'

Natomiast Maciej Bortniczuk pojawił się w miejsce Jesusa Imaza.

80'

Dwie ostatnie zmiany w Jagiellonii Białystok. Bartosz Bida zmienił Marca Guala

78'

Arkadiusz Kasperkiewicz mocno uderzył z dystansu, ale Zlatan Alomerović świetnie interweniował!

77'

Kolejne zagranie w pole karne Jagiellonii, ale teraz Mateusz Mak łatwo stracił piłkę.

74'

Adam Ratajczyk zdecydował się na strzał z dystansu, ale zbyt lekko i Zlatan Alomerović pewnie interweniował.

70'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii trafiło na głowę Mikołaja Lebedyńskiego, ale ten uderzył zbyt lekko i niecelnie.

69'

Natomiast Wojciech Łaski pojawił się w miejsce Jakuba Lewiciego.

69'

Dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Oliwier Wojciechowski zmienił Tarasa Romanczuka

66'

Po dośrodkowaniu w pole karne Stali piłkę zgrał Fedor Cernych, a w polu bramkowym gości do świetnej przewrotki złożył się Jesus Imaz i wpakował piłkę do bramki!

65'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Jesus Imaz trafia do bramki gości i jest już 4:0!!!

64'

Jesus Imaz dostał piłkę w polu karnym Stali, ale z ostrego kąta uderzył obok bramki.

63'

Miłosz Matysik został ukarany żółtą kartką za taktyczny faul.

62'

Fedor Cernych wpadł w pole karne Stali, dograł do Nene, jego strzał minął bramkarza, ale na linii asekurujący obrońca zdołał wybić piłkę z linii bramkowej!

61'

Natomiast David Poręba pojawił się w miejsce Piotra Wlazło.

61'

Dwie zmiany w Stali Mielec. Mateusz Mak zmienił Saida Hamulića

60'

Fryderyk Gerbowski dośrodkował w pole karne Jagiellonii, ale tam Said Hamulić nie zdołał doskoczył do piłki.

57'

Krystian Getinger dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy, gracz Stali zdecydował się na strzał, ale wykonanie okazało się bardzo niedokładne.

54'

Fryderyk Gerbowski zagrał w pole karne Jagiellonii, ale żaden z partnerów nie zrozumiał jego intencji i nie ruszył do piłki.

51'

Bardzo chaotyczny początek drugiej części meczu. Stal Mielec częściej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

48'

Stal Mielec próbowała przeprowadzić dłuższą akcję, ale w decydującym momencie niedokładne podanie w pole karne gospodarzy zepsuło całą akcję.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę rywalizacji.

46'

Jednak zmiana także w Jagiellonii Białystok. Prawdopodobnie kontuzjowanego Bojana Nastića zmienił Miłosz Matysik.

46'

Natomiast Mikołaj Lebedyński pojawił się w miejsce Bogdana Vastsuka.

46'

W przerwie dwie zmiany w Stali Mielec. Adam Ratajczyk zmienił Pawła Żyrę

20:01

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Białymstoku. Za moment wznowimy rywalizację.

19:47

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Białymstoku. Do przerwy Jagiellonia rozbija Stal Mielec aż 3:0.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

43'

Gospodarze nie zwalniają tempa. Jagiellonia nie chce poprzestać na trzech bramkach i wciąż naciska rywali.

41'

Po dośrodkowaniu w pole karne Stali do piłki dopadł Jesus Imaz, ten dograł do Marca Guala, snajper Jagiellonii precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce rywali!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Ależ moment Jagiellonii! Marc Gual trafia do bramki i jest już 3:0!

38'

Nene znakomicie uderzył z rzutu wolnego, ten strzał jeszcze obronił Bartosz Mrozek, ale z dobitką Marca Guala nie miał już żadnych szans!

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Marc Gual podwyższa na 2:0!!!

35'

Jagiellonia coraz mocniej naciska bramkę rywali. Gospodarze po zdobyciu bramki "poczuli krew" i starają się pójść za ciosem.

33'

Jesus Imaz dostał piłkę w polu karnym Stali Mielec, niepilnowany oddał strzał w słupek, piłka wróciła do niego i dobitka wpadła do bramki!

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Jesus Imaz otwiera wynik meczu w Białymstoku!

29'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Taras Romanczuk.

26'

Tomas Prikryl wpadł w pole karne Stali i oddał mocny strzał, który świetnie wybronił Bartosz Mrozek.

24'

Na razie moment przestoju na placu gry. Teraz Jagiellonia rozgrywa piłkę, ale także bez zagrożenia bramki rywala.

21'

Stal Mielec stara się przez dłuższy czas utrzymać przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.

18'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, ale zupełnie nieudane.

16'

Dużo niedokładności w środku pola. Oba zespoły łatwo tracą piłkę w środku pola.

13'

Fedor Cernych wpadł w pole karne Stali, ale arbiter ponownie odgwizdał spalonego.

10'

Teraz Fedor Cernych wpadł w pole karne Stali, ale gracz Jagiellonii sfaulował rywala.

9'

Po rzutce z prawej strony boiska piłka trafiła na głowę Jesusa Imaza, ale jego strzał fenomenalnie wybronił Bartosz Mrozek!

8'

Marcin Flis sfaulował rywala na bocznej strefie boiska i będzie szansa dla Jagiellonii na dobre dośrodkowanie.

5'

Taras Romanczuk trafił do bramki rywali, ale arbiter podniósł chorągiewkę oznajmiając pozycję spaloną gracza Jagiellonii!

3'

Tomas Prikryl zagrał w pole karne Stali Mielec, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał oddać dokładnego strzału.

2'

Jagiellonia rozgrywa piłkę w środku pola.

19:00

Zaczynamy ostatni mecz 9. kolejki PKO Ekstraklasy!

18:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Białymstoku, za moment rozpoczniemy rywalizację.

18:42

Natomiast oto zestawienie Jagiellonii Białystok:

18:42

Tak prezentuje się skład Stali Mielec na dzisiejsze spotkanie:

18:40

Trzy ostatnie starcia obu drużyn kończyły się remisami, a w poprzednim sezonie dwukrotnie padał rezultat 1:1. W Mielcu bramki zdobywali Konrad Wrzesiński dla Stali i Miłosz Matysik dla Jagiellonii, natomiast w Białymstoku Israel Puerto dla gospodarzy, a Jonatan de Amo dla gości.

18:39

Natomiast Stal Mielec ma na swoim koncie tylko cztery punkty więcej, ale plasuje się już na siódmym miejscu w ligowej tabeli. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa Stal może zbliżyć się już na jeden punkt do ligowej czołówki. Przed tygodniem Stal wygrała na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław 2:0. Ozdobą meczu była bramka samobójcza z połowy boiska.

18:37

Jagiellonia Białystok z dorobkiem dziewięciu punktów zajmuje dopiero szesnaste miejsce w ligowej tabeli. "Jaga" co prawda nie przegrała czterech ostatnich meczów, ale zaliczyła w nich tylko sześć punktów. Trzy remisy i tylko jedno zwycięstwo powodują, że Jagiellonia plasuje się w dolnej połówce tabeli. W poprzedniej kolejce Jagiellonia Białystok tylko zremisowała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 1:1.