• Chuca - 4 (85 Maciej Śliwa – bez oceny)
  • Olaf Kobacki - 4
  • Angelo Henriquez - 4 (66 Mehdi Lehaire - 3)
95'

Koniec spotkania. Sędzia nie kazał wznawiać ze środka. Gol Kolara ostatnim wydarzeniem meczu. Wisła Płock mimo lekkich problemów i dobrych impulsów gości wygrywa wysoko 4:1 i utrzymuje się ze sporą przewagą na szczycie tabeli.

95'

Końcówka dla Wisły. Skuteczność i konsekwencja ataków gospodarzy, którzy już na 100 procent spędzą tydzień na pozycji lidera z przewagą trzech punktów. Miedź już nie wytrzymała, chociaż była blisko by poszukać gola kontaktowego.

94'

GOOOOOOOOOL! ALEŻ CUDOWNA BRAMKA KOLARA!

92'

Długie podanie z głębi i Nemanja Mijusković nie sięga by przeciąć piłkę. Minimalnie brakowało obrońcy do zatrzymania ataku. Lewandowski pognał na bramkę i z drobnymi problemami minął Lenarcika i strzelił na 3:1! Świetna zmiana trenera Stano!

91'

GOOOOOOOL! Wisła Płock z trzecim trafieniem!

88'

Z linii bramkowej wybija jeden z obrońców Wisły Płock po strzale Gammelby ze stałego fragmenty gry.

86'

Stoper Miedzi ukarany żółtą kartką.

85'

Zmiana w środku pola gości. Schodzi dobrze wyglądający Chuca, wchodzi Maciej Śliwa.

84'

Na boisku pojawia Lewandowski. Z boiska zszedł Lesniak.

83'

Żółtą kartką ukarany debiutant, Mokrzycki. Piłkarz Wisły Płock zatrzymał groźny atak przeciwnika.

81'

Davo spróbował strzału. Niesygnalizowana próba była zbyt lekka by postraszyć bramkarza Miedzi.

80'

Koniec ciekawej akcji Miedzi. Dalekie podanie z głębi Aurtenetxe niecelne i piłka dla gospodarzy.

79'

Napastnik Wisły, Dawid Kocyła ujrzał żółtą kartkę za kłócenie się z sędzią bocznym.

77'

Trybuny podziękowały również Rafałowi Wolskiemu. W jego miejsce Mokrzycki.

75'

Zmiana w drużynie Miedzi. Na boisku pojawia się Narsingh, zszedł Zapolnik.

72'

Ciekawa próba z kontrataku Wisły Płock. Zagranie Tomasika jednak przeciągnięte i Miedź zacznie od bramki.

71'

Damian Michalski obejrzał żółtą kartkę za faul przy wyskoku do piłki i wyraźną dezaprobatę co do interpretacji sędziego.

70'

Szansa przed Wisłą Płock. Piłkarz, który przed chwilą pojawił się na murawie - Kolar. Pierwszy kontakt z piłką Chorwata i strzał ponad bramką.

68'

Zszedł również strzelec gola na 1:0 Vallo. Pojawia się Damian Rasak.

68'

Na boisku nie zobaczymy także już Furmana, w jego miejsce Kocyła.

68'

Trzy zmiany w ekipie gospodarzy. Schodzi Sekulski, wchodzi Kolar.

66'

Druga korekta to zejście Henriqueza, a w jego miejsce Lehaire.

66'

Pierwsza zmiana w meczu. Schodzi Dominguez, wchodzi Obieta.

65'

Faul w środku pola Dominika Furmana. Przerwał ciekawie rozpoczynającą się kontrę.

64'

Mogło być groźnie. Miedź długo przy piłce i Chuca wrzuca futbolówkę w pole karne. Interweniuje Gradecki ale napastnik Miedzi, Zapolnik też nie cofa się przed wyjściem do piłki. Napastnik pada na murawie ale sędzia niewzruszony.

62'

Łatwa strata Wisły Płock i piłka znów po stronie gości.

60'

W posiadaniu cały czas goście z Legnicy.

58'

I znów Olaf Kobacki. Przedarł się lewą stroną i zagrał w pole karne do Chuci. Próbował strzelać Hiszpan ale wprost w rywala, później Matuszek ale niecelnie.

57'

Brakowało ostatniego podania w ataku Miedzi. Szybka akcja kombinacyjna pod polem karnym Wisły.

55'

Chwila przerwy w grze. Zderzenie Łukasza Sekulskiego z Jon Aurtenetxe. Po chwili jednak gramy dalej, z napastnikiem Płocka nic groźnego się nie stało.

54'

Miedź nieźle weszła w tą połowę. Poza sytuacją Kapuadiego, Miedź nie daje sobie odebrać piłki.

51'

Przed groźną sytuacją Wisła Płock. Sekulski zagrał w pole karne, ale próba strzału Kapuadiego zablokowana. Powinno być 3:1!

49'

Ciekawa próba Chuci. Strzelec wyrównującej bramki dla Miedzi poszukał szans uderzeniem, ale jego strzał zbyt lekki.

47'

Olaf Kobacki poprowadził piłkę lewą stroną. Dobra akcja skrzydłowego, który uderzał na bramkę, a jego strzał zablokował Pawlak. Rzut rożny dla Miedzi.

46'

Gwizdek. Miedź przy piłce. Podopieczni trenera Łobodzińskiego będą chcieli szybko strzelić bramkę wyrównującą i poszukać swoich szans na zdobycz punktową.

50'

Piłkarze wrócili z szatni. Za chwilę rozpoczynamy zawody.

50'

Brak rzutu karnego. Faulowany Davo zagrał piłkę ręką i arbiter zaprosił wszystkich na przerwę.

49'

Będzie analiza VAR. Doszło do kontaktu w polu karnym Wisły Płock. Sędzia czeka na decyzję możliwego rzutu karnego.

48'

Wisła Płock jednym podaniem przeszła pod bramkę gości. Mogło być groźnie, ale w prostej sytuacji dopuścili się straty.

44'

Zbliża się koniec pierwszej połowy, a Miedź postanowiła dobrze ją zakończyć. Zaskoczył bramkarza Płocka próbował Henriquez, ale jego strzał poleciał nad bramką.

41'

Ostateczna decyzja - gol zdobyty prawidłowo i gramy dalej.

41'

Sytuacja analizowana przez VAR. Chwila przerwy w meczu.

40'

Strzelec pierwszego gola Vallo, znalazł w polu karnym Davo i nadbiegający pomocnik zmieścił piłkę obok prawego słupka i dał swojej drużynie prowadznie.

39'

GOOOOOOOOOL! I KOLEJNE TRAFIENIE! CÓŻ ZA MECZ! 2:1!

38'

Zejście do środka Olafa Kobackiego, wycofanie do Chuci i strzał Hiszpana po ziemi, który był zbyt trudny dla Gradeckiego. Uderzenie nie na siłę, ale techniczne. Piłka odchodząca od słupka.

36'

GOOOOL! Co za niespodzianka! Mamy remis w Płocku!

34'

Wisła Płock ma problem z celnością. Już kolejna akcja pali na panewce przez proste błędy z zagraniem na kilkanaście metrów.

27'

Kapitalna akcja po długim zagraniu. Vallo przed polem karnym wykonał zwód czym zmylił jednego z obrońców Miedzi i posłał piłkę obok bliższego słupka. Bramkarz rywali nie był w stanie tego wyłapać. Wisła 1, Miedź 0.

26'

GOOOOOOL! Wisła Płock wyszła na prowadzenie!

25'

Piłka w posiadaniu gości, ale bardzo wolno budują swój atak piłkarze Miedzi.

22'

Chuca posłał niecelne uderzenie obok bramki. Pomocnik skończył dobrze zapowiadającą się akcję.

21'

Atak pozycyjny Miedzi. Piłkarze Wisły jednak dobrze stoją i rywale nie mogą znaleźć wolnej luki żeby poszukać przyspieszenia.

18'

Piłkarze Wisły Płock sygnalizowali zagranie ręką jednego z piłkarzy gości. Arbiter jednak wskazał w drugą stronę - faul w ataku i piłka dla Miedzi.

17'

Kocioł pod bramką Miedzi. Blisko byli gospodarze otworzenia wyniku, ale Miedź ofiarnie się broni i wybija piłkę.

15'

Może być groźnie dla Wisły. Czeka ich rzut wolny, przed piłką ustawieni Furman i Tomasik.

14'

Gospodarze odżyli. Po dominacji Miedzi, dobry fragment gry podopiecznych Pavola Stano.

12'

Łukasz Sekulski na pozycji spalonej w momencie zagrania. Piłkę do siatki posłał co prawda Vallo, ale Polak brał udział w akcji i sędzia nie mógł gola uznać.

12'

Bardzo blisko do bramki na 1:0! Ale w górze chorągiewka arbitra.

9'

Przed "Nafciarzami" rzut rożny. Jak nie idzie z akcji, może poszukają szczęścia po stałym fragmencie gry.

8'

Wisła próbuje grać długim podaniem. Miedź czujna, nie daje się zaskoczyć.

7'

Napór Miedzi trwa. Wisła Płock na razie biega za futbolówką na własnej połowie.

4'

Drugi strzał gości. Próbowal Henriquez. Strzał zbyt lekki i w sam środek.

2'

Groźna sytuacja już w pierwszych minutach dla gości. Strzał Kobackiego, do interwencji zmuszony Gradecki.

19:02

I rozpoczęli! Zaczęła Wisła Płock.

19:00

Rozbrzmiewa hymn Wisły Płock. Zawodnicy ustawieni, zaraz rozpoczniemy zawody.

18:56

Na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku komplet widzów. Świetna atmosfera na trybunach.

18:48

Dwie korekty w drużynie beniaminka w porównaniu z poprzednim meczem z Wartą Poznań. Jeronimo Cacciabue i Hubert Matynia rozpoczną mecz na ławce, a w ich miejsce Szymon Matuszek i Kamil Zapolnik.

18:43

Jedyna zmiana w drużynie gospodarzy względem meczu poprzedniego. Filip Lesniak w miejsce kontuzjowanego Mateusza Szwocha.

18:38

Witamy serdecznie na RELACJI LIVE ze spotkania Wisła Płock - Miedź Legnica. Spotkanie zamykające 4. kolejkę PKO BP Ekstraklasa rozgrywane w Płocku może umocnić "Nafciarzy" w tabeli. Na chwilę obecną zajmują 1. lokatę z takim samym dorobkiem punktowym co Cracovia i Pogoń Szczecin. Miedź z jednym punktem zajmuje miejsce 16, a przy ewentualnej wygranej może wskoczyć na miejsce 12.