Poniedziałek, 28 listopada 2022, godz. 17:00
Ekstraklasa.netSzwajcaria
18:54

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

18:54

W ostatnim meczu fazy grupowej Brazylia zagra z Kamerunem, natomiast Szwajcaria zmierzy się z Serbią.

96'

Koniec meczu! Brazylia wygrywa ze Szwajcarią 1:0!

95'

Brazylia oddala grę od własnego pola karnego. "Canarinhos" grają bardzo mądrze.

93'

Vinicius Junior ruszył na bramkę Szwajcarii, ale został zablokowany w ostatniej chwili.

90'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

88'

Najlepszą obroną jest atak, wie o tym Brazylia i wciąż naciska rywali.

86'

Natomiast w reprezentacji Brazylii Alex Telles zastąpił Alexa Sandro.

85'

Ostatnia zmiana w reprezentacji Szwajcarii. Fabian Frei zmienił Silvana Widmera

84'

Kombinacyjna akcja reprezentacji Brazylii, piłka trafiła do Casemiro, który był w polu karnym Szwajcarii, oddał mocny strzał i pokonał Yanna Sommera!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Casemiro trafia do bramki!!! Tym razem bramka powinna być uznana!

79'

Wiele zmian. Gra nieco się rozregulowała. Brazylia utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

76'

Natomiast Michel Aebischer pojawił się w miejsce Djibrila Sowa.

76'

Dwie zmiany także w reprezentacji Szwajcarii. Haris Seferović zmienił Breela Embolo

73'

Natomiast Antony pojawił się w miejsce Raphinii.

73'

Kolejne dwie zmiany w reprezentacji Brazylii. Gabriel Jesus zmienił Richarlisona

70'

Raphinia dośrodkował w pole karne Szwajcarii, ale znowu bez zagrożenia.

68'

Kolejny rajd Viniciusa Juniora i Brazylijczyk został sfaulowany tuż przy polu karnym rywali.

65'

Vinicius Junior trafił do bramki Szwajcarii, ale wcześniej Richarlison był na spalonym!

62'

Brazylia gra coraz szybciej. Bardzo zależy im na zdobyciu tej upragnionej bramki.

59'

Natomiast Edimilson Fernandes pojawił się w miejsce Rubena Vargasa.

59'

Dwie zmiany w reprezentacji Szwajcarii. Renato Steffen zmienił Fabiana Riedera

58'

Zmiana w reprezentacji Brazylii. Bruno Guimaraes zmienił Freda.

56'

Vinicius Junior popędził skrzydłem, dograł na pole karne, a tam znowu minimalnie minął się z piłką Richarlison.

53'

Silvan Widmer popędził prawą stroną boiska, wpadł w pole karne i dograł w pole bramkowe, ale obrońcy Brazylii interweniowali w ostatniej chwili.

52'

Żółta kartka także dla Freda za taktyczny faul.

50'

Fabian Rieder ukarany żółtą kartką.

48'

Brazylijczycy podkręcają tempo. Zespół z Ameryki Południowej coraz bardziej stara się o zdobycie bramki.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę rywalizacji!

46'

Pierwsza zmiana w reprezentacji Brazylii już teraz. Rodrygo zmienił Lucasa Paquetę.

18:00

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu 974. Za chwilę wznowimy rywalizację.

17:46

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

44'

Raphinia mocno wstrzelił piłkę z rzutu rożnego, ale Szwajcarzy wyszli z tego obronną ręką.

43'

Raphinia dośrodkował w pole karne Szwajcarii, ale obrońcy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

39'

Zagranie w pole karne Brazylii, ale obrońcy wyszli z tego obronną ręką.

36'

Znowu Szwajcarzy przejmują inicjatywę. Mecz jest dynamiczny, ale mamy niewiele sytuacji podbramkowych.

33'

Próba prostopadłego zagrania w pole karne Szwajcarii łatwo zablokowana.

32'

Brazylijczycy koronkowo rozgrywają piłkę na połowie Szwajcarów, ale nie potrafią znaleźć luki w defensywie rywali.

30'

Raphinia uderzył z dystansu, ale Yann Sommer spokojnie interweniował.

28'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Szwajcarii bez zagrożenia.

26'

Dośrodkowanie w pole karne Szwajcarii do Viniciusa Juniora, ten uderzył nieczysto i Yann Sommer skutecznie interweniował.

23'

Szwajcaria nie chce odstawać i również próbuje utrzymać się przy piłce i wychodzi jej to całkiem nieźle. Jednak na razie Szwajcaria nie jest w stanie przedostać się pod pole karne rywali.

20'

Kolejny atak Brazylii, ale tym razem bez zagrożenia.

18'

Brazylia przyśpieszyła akcję, zagranie w pole karne, ale Richarlison nie sięgnął piłki zagranej w pole bramkowe.

15'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego zupełnie bez zagrożenia.

14'

Breel Embolo sfaulowany na połowie Brazylii i będzie dobra okazja dla Szwajcarii.

12'

Richarlison dostał piłkę w polu karnym Szwajcarii, ale podał minimalnie niedokładnie.

11'

Richarlison ostro sfaulowany w środku pola, ale jeszcze bez kartki.

9'

Szybki kontratak Szwajcarii prawą stroną boiska, który został w porę zatrzymany.

7'

Szwajcaria zaskakująco utrzymuje się przy piłce. Brazylia próbuje atakować pressingiem, ale Szwajcarii udaje się z tego wychodzić.

5'

Próba odpowiedzi Szwajcarii, ale prostopadłe podanie zostało zablokowane.

3'

Mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale jeszcze bez zagrożenia.

2'

Vinicius Junior popędził lewą stroną boiska i został sfaulowany na wysokości pola karnego Szwajcarii.

17:00

Rozpoczynamy pojedynek Brazylii ze Szwajcarią!

16:53

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu! Za chwilę rozpoczniemy spotkanie na Stadium 974!

16:52

Przed czterema laty w Rosji Brazylia również zmierzyła się w fazie grupowej ze Szwajcarią. Wtedy padł remis 1:1. Dla Brazylii bramkę zdobył Philippe Coutinho, natomiast dla Szwajcarii odpowiedział Steven Zuber.

16:50

Natomiast oto zestawienie reprezentacji Szwajcarii:

16:49

Tak prezentuje się skład reprezentacji Brazylii na dzisiejsze spotkanie:

16:48

Faworytem dzisiejszego pojedynku oczywiście jest Brazylia, która jednak wystąpi bez Neymara, który doznał kontuzji w pojedynku z Serbią. "Canarinhos" ma szeroką kadrę i wydaje się, że w meczu ze Szwajcarią nie będzie to zbyt znacząca strata.

16:47

W pierwszych meczach Brazylia w świetnym stylu pokonała Serbię 2:0 po dwóch znakomitych trafieniach Richarlisona, natomiast Szwajcaria okazała się lepsza od Kamerunu wygrywając 1:0 po bramce Breela Embolo.

16:44

Witamy serdecznie! W chyba najciekawszym dzisiejszym spotkaniu piłkarskich mistrzostw świata Brazylia na Stadionie 974 zmierzy się ze Szwajcarią! Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb!