Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
0 : 0
RubinRubin Kazań
95'

Koniec meczu. Raków nie był faworytem, ale wywalczył trzeci bezbramkowy remis. O wszystkim przesądzi rewanż w Rosji!

93'

Trwa przerwa na pomoc medyczną Arseniciowi.

92'

Kostiukow przesadził, faulując Arsenicia. Brzydkie wejście, zasłużona kartka.

92'

Sędzia doliczył cztery minuty. Kibice Rakowa proszą o bramkę.

91'

Drugi strzał Rakowa. Również z daleka Lopez, również przy lewym słupku. Broni Diupin.

88'

Trener Papszun dostał kartkę. Nie pierwszy raz w tym sezonie.

85'

Odnotujmy: Musiolik oddał pierwszy celny strzał Rakowa w meczu. Z daleka, w bramkarza.

85'

Kwaracchelia też opuścił boisko. Za niego Bakajew.

84'

Musajew za Jevticia.

84'

Kartka dla Kuna.

82'

Jeszcze Musiolik za Cebulę. Raków podwyższa atak.

82'

Szelągowski uderza z dalszej odległości, ale w rywala.

81'

W ostatniej akcji Raków wywalczył korner. Może teraz?

79'

Tym razem ukarany Arsenić. Żółta kartka.

77'

Szelągowski w miejsce Papanikolaou.

77'

4811 widzów ogląda mecz w Bielsku-Białej. Tymczasem za chwilę zmiana Szelągowskiego.

74'

Zdaje się, że Raków w tym meczu jeszcze bez celnego strzału, Najbliżej gola był Lopez z rzutu wolnego.

72'

Świetny odbiór Długosza. Na szczęście Niewulis pozostał na boisku.

70'

Przypomnijmy, że nie ma Petraska, nie ma Wilusza, a odeszli Jach i Piątkowski.

69'

Jakby tych kłopotów kadrowych było mało, to Niewulis zgłasza jakieś problemy.

67'

Guedes za Gutkovskisa.

67'

Podwójna zmiana. Długosz za Wdowiaka.

67'

Groźnie pod naszą bramką. Kwaracchelia przedarł się z piłką, szukał strzału z lewej nogi i wreszcie go oddał. Po rykoszecie róg.

65'

Sędziemu umknął faul na Wdowiaku. Tymczasem Raków przygotował zmiany.

63'

Despotović z dość trudnej pozycji zdecydował się oddać strzał. Kopnął niecelnie. To było do przewidzenia.

59'

Tymczasem Gent remisuje 2:2 z RFS Rygą.

57'

Kovacević - kolejna świetna obrona. Brawa! Bośniak dobrze się ustawia. Wyczekał strzał z lewej nogi.

54'

Lopez wkurza się na siebie. Z ostrego kąta uderzył nad poprzeczką.

51'

Tym razem rzut wolny dla Rakowa. Szukamy gola! Kibice śpiewają: Raków, Raków, Raków goool!

49'

Ajj! Lopez szukał okienka. Niewiele zabrakło! Jęk zawodu.

48'

Okazja dla Rakowa z wolnego. Faulowany Gutkovskis. To jest pozycja dla Lopeza!

46'

Gramy dalej. Piłkarze w końcu zmienili koszulki na właściwe.

46'

Cyrk na meczu

46'

Trwa przerwa w grze. Czekamy na decyzję sędziów.

46'

Parodia, proszę Państwa. Numery na koszulce Rubina nabazgrane... flamastrami.

45'

Uff. Hakšabanović tuż nad poprzeczką. Sędzia kończy pierwszą połowę. Było ciekawie, ale zabrakło bramek. Raków całkiem nieźle dotrzymuje kroku.

45'

Trwa druga doliczona minuta. Rzut wolny dla Rubina. Faulował Lopez w okolicy 20. metra.

45'

W Bielsku-Białej wciąż pada deszcz. Jest dość chłodno jak na lato.

45'

"Jesteśmy z wami, Rakowie, jesteśmy z wami!" - skanduje publiczność.

43'

Kartkę dostał Niewulis.

40'

Raków

38'

Lopez powinien bardziej szanować piłkę. Kolejna prosta strata.

37'

Rakowowi brakuje gola do potwierdzenia dobrej dyspozycji. Tylko tyle i aż tyle.

34'

Wdowiak zagościł raz jeszcze pod bramką, ale źle odegrał. Ależ on ma dzisiaj miejsca!

31'

Seria błędów Rakowa. Najpierw dopuścił do kontry po rożnym, potem kiks w obronie mógł się skończyć wolejem utalentowanego Gruzina. Na szczęście bez strzału w tej akcji.

29'

Kostiukow za Szatowa.

28'

Szykuje się drugia zmiana w Rubinie - tym razem na pewno wymuszona urazem.

28'

Sędzia znów nie wyciąga kartki, choć miał powody. Kwaracchelia powalił na murawę przeciwnika.

27'

Tudor po zderzeniu odczuwa ból. Chwila przerwy.

24'

Mocny strzał na bramkę Rakowa. Kovacević czujny. Broni bez problemu.

23'

Tudor pociągnął rywala za koszulkę. Bez kartki.

19'

To dopiero początek meczu, ale Raków już sprawia lepsze wrażenie niż w całym dwumeczu z Suduvą! Rzut rożny.

18'

Zujew zmieniony przez W. Ignatjewa. Trener Rubina dostrzegł problem z Wdowiakiem?

16'

Kovacević broni strzał Hakšabanovicia! Świetne zachowanie bramkarza.

15'

Jaka szkoda! Wdowiak znów szaleje na połowie Rubina, Raków ma przewagę liczebną, ale podanie okazało się złe!

14'

Jevtić dośrodkował z lewej flanki. Szukał partnera na dalszym słupku, ale na szczęście nikt nie wbiegł w pole bramkowe.

12'

Raków ma dużo miejsca na połowie Rubina. Szkoda ostatniej akcji. Lopez zbyt długo zwlekał z odegraniem piłki.

7'

Znowu jęk zawodu! Uderzał Cebula, ale został zablokowany. Wdowiak świetnie wszedł w mecz. To on napędził tę akcję.

6'

Pierwsze uderzenie Rubina - nieudane. Piłka powędrowała gdzieś wysoko w trybuny.

4'

Raków na razie bez kompleksów. Dobry początek meczu.

2'

Jeden zawodnik Rakowa pada w polu karnym, drugi składa się do przewrotki. Sędzia odgwizduje jednak faul na korzyść Rubina.

1'

Ależ okazja dla Rakowa od razu po rozpoczęciu! Wdowiak znalazł się w polu karnym. Tam dogrywał zamiast strzelać. Róg.

1'

Spotkanie się rozpoczęlo. Od środka gospodarze.

20:57

Raków w podstawowym komplecie strojów. Goście na kremowo-czarno.

20:57

bielsko

20:55

Kibice zajmują miejsca na widowni, piłkarze szykują się do wyjścia z tunelu.

19:44

Kwaracchelia - na tego Gruzina trzeba zwrócić uwagę. 20-latek jest łączony z Milanem.

19:42

Nowy sezon ligi rosyjskiej Rubin zaczął od dwóch zwycięstw. Pokonał Spartaka Moskwa (1:0) i Arsienał Tuła (3:0).

19:40

W składzie Rubina dobrze nam wszystkim znany Darko Jevtić, były pomocnik Lecha Poznań.

19:36

Poza kadrą meczową tacy piłkarze jak Petrasek, Bartl, Rundić, Wilusz czy kontuzjowany Lederman. Nie ma też Courtney-Perkinsa, który w weekend zadebiutował przeciw Jagiellonii (0:3).

19:36

Ławka rezerwowych Rakowa: Trelowski, Wydra, Udovicić, Długosz, Szelągowski, Guedes, Kaczmarski, Arak, Musiolik.

19:35

Trener Papszun nie porzuca ustawienia z trzema obrońcami i dwoma wahadłowymi. W jedenastce zaczyna m.in. Wdowiak. Znalazło się też miejsce dla Gutkovskisa.

19:34

Przed takim wyzwaniem Raków nigdy nie stał w swojej stuletniej historii. Dziś w pierwszym meczu III rundy el. Ligi Konferencji zagra z czwartą siłą ligi rosyjskiej, Rubinem Kazań.