Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
0 : 2
CracoviaCracovia
94'

Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo Cracovii. Przed Śląskiem sporo czasu na przemyślenia. Taka gra wiosną nie przejdzie.

92'

Sędzia doliczył trzy minuty. Jedna już za nami.

91'

Debiutant Gryglak w miejsce Exposito.

90'

Kakabadze polował na dublet! Mocny strzał, Szromnik wybija za linię końcową.

89'

Szykują się chyba kolejne rozmowy kibiców Śląska z piłkarzami.

85'

Tymczasem z dystansu Lusiusz. Mocno i parę metrów obok lewego słupka. Obaj trenerzy mogą wykorzystać jeszcze po dwie zmiany.

84'

Śląsk przeważa, ale nie ma klarownych sytuacji.

81'

Lusiusz w miejsce Rasmussena.

81'

Schwarz powstrzymał kontrę van Amersfoorta. Po chwili Łyszczarz nie sięgnął piłki zagranej w pole bramkowe.

80'

cracovia

77'

Pierwsze gwizdy na trybunach. Źle podał Mączyński. Przez to Cracovia ma aut.

76'

Został tylko kwadrans. Aktywny Łyszczarz, ale Śląsk nadal bez bramki kontaktowej.

73'

Kartkę otrzymał Janasik.

71'

Loshaj wchodzi za Hankę.

70'

Trzecia roszada w Śląsku. Quintana za Picha.

68'

Idealne zachowanie Niemczyckiego. Doskoczył do drugiego słupka i tam zatrzymał strzał Exposito.

65'

Schodzi Rakoczy, wchodzi Myszor.

62'

W tym sezonie Śląsk tylko trzy razy zagrał na zero z tyłu. Nowe ustawienie póki co przynosi więcej problemów niż korzyści.

59'

Cracovia zasługuje na trzy punkty. Gra dobrze i co chwilę atakuje.

57'

Natomiast Stiglec zmienai Garcię.

57'

Łyszczarz za Sobotę.

56'

Siplak świetnie zatrzymał Picha w polu karnym.

55'

Nietęga mina trenera Magiery. Cracovia w wirtualnej tabeli wskoczyła przed Śląsk - na dziewiąte miejsce.

55'

Gruzin trafił po raz trzeci w sezonie.

54'

GOOOOOOOOOL! Kakabadze na 2:0! Piękny, mocny strzał z dystansu! Chyba jest po meczu.

53'

Rodin! Piłka obija poprzeczkę po uderzeniu głową. Cracovia bliska zamknięcia meczu.

49'

Garcia wrzuca w pole karnego z wolnego, gdzie Niemczycki piąstkuje przed siebie.

46'

Od razu atakują gospodarze. Schwarz z dystansu - obok słupka.

46'

Gramy dalej. Od środka Śląsk. Musi gonić wynik.

46'

Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę wznowienie gry.

45'

Rumun strzela, a sędzia kończy pierwszą połowę. Po dośrodkowaniu Siplaka mamy trafienie głową! To typowy gol do szatni.

45'

GOOOOOOOOOOOOL! Rapa na 1:0 dla Cracovii!

45'

Kartka dla Rakoczego.

45'

Mączyński też został ukarany. Kibice skandują jego nazwisko. Lubią takie momenty...

45'

Do notesu trafia van Amersfoort.

45'

Mączyński ma pretensje do Rakoczego o faul.

45'

Potężna awantura na boisku! Mączyński się zagotował. Będą kartki.

45'

Sędzia Raczkowski dodał sześć minut.

43'

Lewkot otrzymał kartkę.

43'

Golla nadzwyczaj często pod bramką Cracovii. Tym razem założył siatkę rywalowi, po czym został zablokowany.

41'

Gramy dalej. Kontuzjowany asystent sędziego przyznał w rozmowie z Canal+, że ma problem mięśniowy z udem.

40'

sędzia

40'

Czekamy. Do pierwszej połowy na pewno zostanie dodanych kilka minut.

38'

Trwa zamiana ról. Sędzią techniczny wejdzie na boisko. To Szymon Łężny.

38'

Czekamy na zmiennika, który wykona pracę przy linii bocznej.

36'

sędzia

35'

Sędzia asystent ma problem. Utyka. Przerwa w grze.

34'

Golla uderza głową. Piłka szybuje nad poprzeczką, zaś sędzia odgwizduje faul. To Exposito przewinił.

31'

Rakoczy składał się do strzału w stylu Zlatana. Nie sięgnął piłki.

28'

Najlepsza szansa dla Cracovii! Siplak po przyjęciu uderza. Szromnika wyręcza przed linią Bejger! Bardzo dobra interwencja nogą.

26'

Na razie nie jest to zbyt porywające widowisko. Brakuje celnych strzałów i składnych akcji.

23'

Jugas wolał wybić na róg, ponieważ w powietrzu czyhał Gola.

19'

W odpowiedzi Rakoczy. Ładna próba po obróceniu się z piłką. Szromnik wybija na róg.

17'

Sobota obija słupek, po czym sędzia informuje o spalonym.

16'

Kakabadze złapany na ofsajdzie.

16'

Exposito chce się pokazać. Często wraca po piłkę na własną połowę.

13'

Pich kończy strzałem dośrodkowanie Mączyńskiego. Futbolówka przelatuje wysoko nad poprzeczką, a nawet obok niej.

11'

Sędzia Raczkowski uznał, że i w tej akcji nie należy się jedenastka.

9'

Exposito został sfaulowany w szesnastce czy nie? Tym razem kontrowersja pod bramką Cracovii!

8'

Mamy pierwszy celny strzał - ze strony Cracovii. Próbował na krótkim słupku Knap, lecz bez powodzenia.

7'

Cracovia powinna była wyjść z kontrą dwóch na jednego, lecz Siplak wyrzucił do boku Hankę, przez co akcja straciła na impecie.

6'

Sobota! Bardzo ładnie zgasił piłkę i z nią odjechał, ale Rodin zdołał zablokować strzał. Tylko róg dla Śląska.

5'

Sędzia po kontakcie z wozem VAR uznał, że gramy dalej. Wznowił już Szromnik.

5'

Kakabadze upadł pod bramką Śląska. Czy będzie rzut karny?

3'

Od początku atakują Pasy, ale bez rezultatu. Jedyny strzał został zblokowany.

1'

Sędzia dał znak. Od środka zaczęła Cracovia.

17:28

Śląsk w zielonych strojach, Cracovia ma białe spodenki i bałe koszulki w czerwone pasy.

17:27

Piłkarze wychodzą z tunelu na boisko. Za chwilę przywitanie kapitanów, a po nim rozpoczęcie ostatniego meczu w roku.

16:41

Ławka rezerwowych Cracovii: Wilk, Rivaldinho, Lusiusz, Rocha, Sadiković, Piszczek, Pestka, Loshaj, Myszor.

16:40

W Cracovii nie ma dziś Alvareza, Hrosso czy Thiago.

16:12

W sierpniu Śląsk pokonał Cracovię 2:1. W końcówce decydującego gola strzelił naturalnie Exposito. Hiszpan walczy dziś o dziesiątą bramkę w sezonie.

16:11

Póki co Śląsk ugrał punkt więcej od Cracovii. Obie te drużyny plasują się w środku stawki.

16:11

Ławka rezerwowych Śląska: Putnocky, Poprawa, Iskra, Stiglec, Makowski, Zylla, Łyszczarz, Gryglak, Quintana.

16:11

Poza kadrą Śląska tacy piłkarze jak Praszelik, Tamas, Pawłowski czy Verdasca.

16:10

Czy to ostatni mecz Exposito w Śląsku? Czy sam Śląsk zrehabilituje się za ostatnie wyniki w tym porażkę z Wartą? Pytań o mecz jest wiele, na wszystkie poznamy wkrótce odpowiedź.