1. połowa1 : 2
16:58

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej soboty!

16:58

Za tydzień Bruk-Bet Termalica Nieciecza pojedzie do Mielca na mecz ze Stalą, natomiast Pogoń w Zabrzu zmierzy się z Górnikiem.

95'

Koniec meczu w Niecieczy! Pogoń pewnie wygrywa z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 3:1.

91'

Kolejna żółta kartka dla gracza Pogoni. Tym razem ukarany Paweł Stolarski.

90'

Do podstawowego czasu gry drugiej części meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

88'

Kamil Drygas został ukarany żółtą kartką za kopnięcie rywala.

87'

Ostatnia zmiana w Bruk-Becie. Michał Orzechowski zmienił Samuela Stefanika.

86'

Sebastian Bonecki zdecydował się na strzał z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Dante Stipica!

85'

Kamil Drygas zdecydował się na mocny strzał, ale przeniósł piłkę wysoko ponad bramką rywali.

82'

Sebastian Kowalczyk dostał piłkę po lewej stronie boiska, ale niedokładnie zagrał do Kamila Drygasa.

78'

Natomiast Mateusz Łęgowski pojawił się w miejsce Kacpra Kozłowskiego.

78'

Ostatnie dwie zmiany w zespole gości. Paweł Stolarski zmienił Luisa Matę

76'

Natomiast Piotr Parzyszek pojawił się w miejsce Kamila Grosickiego.

76'

Dwie zmiany w zespole Pogoni Szczecin. Kamil Drygas zmienił Jean Carlosa

75'

Trzecie zmiana w szeregach gospodarzy. Martin Zeman zmienił Kacpra Śpiewaka.

74'

Sebastian Kowalczyk zagrał w pole karne Bruk-Betu, ale tam Kamil Grosicki nie przeczytał jego intencji i nie ruszył do piłki.

72'

Kolejne cudowne zagranie Kamila Grosickiego, tym razem do Sebastiana Kowalczyka, ale jego strzał z linii bramkowej wybił Wiktor Biedrzycki!

71'

Kamil Grosicki dostał piłkę w polu karnym Bruk-Betu, fenomenalnie podał do Michała Kucharczyka, ale ten trafił tylko w słupek!

67'

Natomiast Marcin Grabowski pojawił się w miejsce Bartłomieja Kukułowicza.

67'

Dwie zmiany w szeregach Bruk-Betu. Sebastian Bonecki zmienił Romana Gergela

66'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kamila Grosickiego zakotłowało się w polu karnym Bruk-Betu, ale żaden z graczy gości nie zdołał oddać celnego strzału.

64'

Michal Hubinek uderzył z dystansu, ale piłka o niewielką odległość minęła słupek bramki gości.

63'

Roman Gergel z rzutu rożnego trafił w słupek bramki Pogoni!

61'

Pierwsza zmiana w szeregach Pogoni Szczecin. Michał Kucharczyk pojawił się w miejsce Luki Zahovića.

60'

Kacper Kozłowski popędził prawą stroną boiska, dograł na pole karne, ale tam nie zdołał dopaść do piłki Sebastian Kowalczyk.

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Sebastian Kowalczyk pewnie wykorzystuje rzut karny i Pogoń prowadzi 3:1!

55'

Rzut karny dla Pogoni Szczecin!

53'

Kamil Grosicki dostał piłkę po lewej stronie boiska, przy próbie dośrodkowania trafił w rękę rywala, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

52'

Jean Carlos dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy, oddał mocny strzał, ale Tomasz Loska świetnie interweniował!

49'

Kacper Kozłowski odebrał piłkę na połowie rywali, ale niedokładnie zagrał prostopadle do partnerów.

47'

Bartłomiej Kukułowicz zdecydował się na strzał z dystansu, ale gracz Bruk-Betu uderzył bardzo niecelnie.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Niecieczy!

16:06

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Niecieczy. Za moment wznowimy rywalizację.

15:51

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Niecieczy. Do przerwy Pogoń Szczecin prowadzi z Bruk-Betem 2:1.

45'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Bartłomiej Kukułowicz.

45'

Mateusz Grzybek dostał piłkę w polu karnym Pogoni, zdecydował się na mocny strzał, ale świetnie interweniował Dante Stipica.

45'

Jean Carlos zdecydował się na dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do tej piłki.

45'

Do czasu podstawowego pierwszej części gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

41'

Kamil Grosicki popędził lewą stroną boiska, ale w decydującym momencie fatalnie zagrał zupełnie do nikogo.

38'

Piotr Wlazło został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

35'

Piotr Wlazło mocno wstrzelił piłkę w pole karne Pogoni, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

34'

Bruk-Bet wywalczył rzut rożny po akcji prawą stroną Mateusza Grzybka.

31'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Piotr Wlazło pewnie wykorzystuje rzut karny i Pogoń prowadzi już tylko 2:1!

27'

Rzut karny dla Bruk-Betu po faulu Kacpra Kozłowskiego!

25'

Kacper Kozłowski popędził prawą stroną boiska, dograł do Jakuba Bartkowskiego, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie Pogoni!

24'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Jakub Bartkowski podwyższa na 2:0!

20'

W odpowiedzi zaatakował Bruk-Bet, ale Bartłomiej Kukułowicz uderzył niezbyt dokładnie.

18'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale tym razem pewna interwencja Tomasza Loski.

16'

Jean Carlos został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

13'

Kamil Grosiki dostał prostopadłe podanie, wpadł w pole karne Bruk-Betu i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce rywali!

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Kamil Grosicki otwiera wynik meczu w Niecieczy!

11'

Kolejna stuprocentowa szansa Pogoni Szczecin! Kacper Kozłowski wpadł w pole karne Bruk-Betu, dograł do Sebastiana Kowalczyka, ten oddał strzał, ale świetnie uderzenie obronił Tomasz Loska!

10'

Kamil Grosicki dośrodkował w pole karne gości, tam żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału, ale chwilę później piłka trafiła do Sebastiana Kowalczyka, który trafił w rywala.

7'

To powinna być bramka dla Pogoni Szczecin! Kamil Grosicki zagrał w pole karne do Jeana Carlosa, a ten z pięciu metrów uderzył wprost w Tomasza Loskę!

5'

Bartłomiej Kukułowiz popędził lewą stroną boiska, pokusił się o dośrodkowanie, ale piłka powędrowała poza plac gry.

3'

Pierwsza ofensywna akcja gości, ale piłka opuściła plac gry i od bramki rozpocznie Tomasz Loska.

15:01

Rozpoczynamy mecz!

14:57

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Niecieczy. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

14:38

Natomiast oto zestawienie "Słoników":

14:37

Oto skład Pogoni Szczecin na dzisiejsze spotkanie:

14:36

Trzecie spotkanie w grupie spadkowej odbyło się w Szczecinie i wtedy Pogoń pewnie wygrała 2:0 po dwóch trafieniach Adam Buksy. Wtedy "Portowcy" sezon zakończyli na jedenastym miejscu, a Bruk-Bet wraz z Sandecją spadły z ligi.

14:34

W Niecieczy pojedynek był jeszcze bardziej szalony. Prowadzenie Pogoni dał Spas Delev, ale potem dwie bramki zdobyli gospodarze za sprawą Romana Gergela i Szymona Pawłowskiego. W drugiej połowie to jednak Pogoń zdobywała bramki, a konkretnie ponownie Sasa Delev i dwukrotnie Lasha Dvali i goście wygrali 4:2.

14:33

Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się ze sobą w sezonie 2017/18. Wtedy w Szczecinie goście wygrali 3:2 po bramkach Łukasza Piątka, Davida Guby i Vitalijasa Maksimenko. Dla "Portowców" dwie bramki zdobył Adam Frączczak.

14:30

Na drugim biegunie jest Bruk-Bet, który nie poznał smaku zwycięstwa w czterech ostatnich spotkaniach. Drużyna z Niecieczy ostatnie zwycięstwo zanotowała pod koniec października w szalonym meczu ze Śląskiem Wrocław. Wtedy "Słoniki" wygrały 4:3.

14:29

Pogoń Szczecin przed tygodniem w derbach Pomorza rozbiła u siebie Lechię Gdańsk aż 5:1, a trzema asystami w tym spotkaniu popisał się Kamil Grosicki. Wcześniej Pogoń pokonała Śląsk, Legię, Jagiellonię oraz zremisowała z Rakowem. Od wrześnie drużyna ze Szczecina przegrała tylko jedno spotkanie, na wyjeździe z Wisłą Płock.

14:28

14:24

Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza plasuje się dopiero na piętnastym miejscu w lidze i ma tyle samo punktów co Legia Warszawa i jeden więcej od Warty Poznań. "Słoniki" do czternastej pozycji tracą aż pięć punktów i niewiele wskazuje na to, by ta różnica się dzisiaj zmniejszyła.

14:22

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Pogoń Szczecin, która jest wiceliderem tabeli PKO Ekstraklasy. "Portowcy" tracą zaledwie trzy punkty do liderującego Lecha Poznań i mają dwa "oczka" przewagi nad trzecią Lechią Gdańsk.

14:20

Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza na własnym stadionie zmierzy się z Pogonią Szczecin! Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.