1. połowa0 : 4
22:47

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

22:47

W najbliższą środę reprezentacja Polski zagra na Stadionie Narodowym z reprezentacją Anglii, natomiast reprezentacja San Marino poleci do Tirany na mecz z reprezentacją Albanii.

22:46

W klasyfikacji strzelców Robert Lewandowski z sześcioma bramkami plasuje się na drugim miejscu, natomiast już cztery trafienia ma Adam Buksa.

22:45

Reprezentacja Polski ma najwięcej bramek zdobytych w naszej grupie. a zwłaszcza najlepszy bilans bramkowy w porównaniu do Albanii i Węgier, co może mieć ważne znaczenie w walce o baraże.

22:44

Dzięki takiemu zwycięstwu reprezentacja Polski awansowała na drugie miejsce w grupie z jednym punktem przewagi nad reprezentacją Albanii i trzema "oczkami" nad reprezentacją Węgier.

95'

Koniec meczu w Serravalle. Ostatecznie reprezentacja Polski wygrywa z reprezentacją San Marino 7:1 głównie za sprawą Adama Buksy, który jako jedyny zdobywał bramki w drugiej połowie dla reprezentacji Polski.

95'

Lewą stroną boiska popędził Nicola Zalewski i znakomicie podał na nogę Adama Buksy, który precyzyjnym uderzeniem skompletował hat-tricka!

94'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Hat-trick Adama Buksy!

93'

Prawą stroną boiska znakomicie popędził Kamil Piątkowski, dośrodkował wprost na głowę Adama Buksy, który po raz kolejny perfekcyjnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki rywala!

92'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Adam Buksa zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu i Polska prowadzi 6:1!

91'

Jakub Kamiński dograł w pole karne gospodarzy do Damiana Szymańskiego, ale ten uderzył wprost w bramkarza gospodarzy!

90'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

88'

Karol Świderski oddał mocny strzał na bramkę rywali, do piłki dopadł jeszcze Adam Buksa, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

85'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału doszedł Adam Buksa, ale jego uderzenie świetnie obronił bramkarz San Marino!

85'

Jakub Kamiński dostał piłkę po prawej stronie boiska, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

84'

Długa akcja reprezentacji Polski, ale w ostatniej fazie Damian Szymański zagrał bardzo niecelnie.

82'

Znakomite zgranie piłki do Karola Świderskiego, ale tego wyprzedził bramkarz San Marino.

81'

Karol Świderski wpadł z piłką w pole karne reprezentacji San Marino, ale uderzył bardzo niecelnie!

80'

Uderzenie Jakuba Kamińskiego z rzutu wolnego nie sprawiło zagrożenia pod bramką gospodarzy.

79'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Przemysław Frankowski zastąpił Karola Linettyego.

78'

Nicola Zalewski został sfaulowany tuż przy linii pola karnego rywali i będzie dobra szansa na podwyższenie wyniku.

75'

Kolejne zagranie w pole karne reprezentacji Polski, na szczęście bez zagrożenia.

73'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Mirko Palazzi pojawił się w miejsce strzelca bramki, Nicoli Nanniego.

72'

Mało intensywne ostatnie minuty meczu. Polacy oprócz zdobycia bramki nie potrafią przedostać się pod bramkę rywali.

70'

Michele Cevoli ucierpiał po starciu z jednym z Polaków.

68'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Michała Helika, ten zagrał na głowę Adama Buksy, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza rywali!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Adam Buksa zdobywa bramkę w drugim kolejnym meczu z rzędu!

66'

Drugi debiut w dzisiejszy wieczór. Nicola Zalewski za Tymoteusza Puchacza.

66'

Czwarta zmiana w zespole gości. Giacomo Conti pojawił się w miejsce Filippo Fabbriego.

64'

Jeden z graczy gospodarzy oddał mocny strzał na naszą bramkę, ale pewnie interweniował Łukasz Skorupski.

63'

Rzut rożny dla reprezentacji San Marino, ale bez zagrożenia.

61'

Po dośrodkowaniu piłki w pole karne gospodarzy do bramki trafił Karol Linetty, ale nasz zawodnik był na pozycji spalonej.

60'

Tymoteusz Puchacz dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale źle zagrał do partnera.

59'

Damian Szymański zagrał w pole karne San Marino do Karola Szymańskiego, ale ten nie zdołał przyjąć piłki.

58'

Jakub Kamiński wpadł z piłką w pole karne gospodarzy, ale nie zdołał dokładnie podać piłki do partnera.

57'

Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Marcello Mularoli.

57'

Reprezentacja San Marino wywalczyła rzut rożny na naszej połowie boiska.

55'

Ponownie Tymoteusz Puchacz dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale żaden z naszych reprezentantów nie zdołał oddać strzału.

53'

Tymoteusz Puchacz popędził lewą stroną boiska, ale zagrał wprost w ręce bramkarza gospodarzy.

52'

Reprezentacja San Marino złapała wiatr w żagle, teraz to oni próbują konstruować akcję.

50'

Kolejne uderzenie na bramkę reprezentacji Polski, ale tym razem pewnie Łukasz Skorupski.

49'

Kamil Piątkowski zagrał piłkę pod nogi Nicoli Nanniego, który ruszył sam na sam z Łukaszem Skorupskim precyzyjnym uderzeniem zdobył bramkę!

48'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Coś niesamowitego Nicola Nanni zdobywa bramkę dla San Marino!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

46'

Natomiast Adolfo Hirsch zmienił Matteo Vitaioliego.

46'

Dwie zmiany także w reprezentacji San Marino. Michele Cevoli pojawił się w miejsce Cristiana Brolliego

46'

Natomiast Adam Buksa zastąpił Roberta Lewandowskiego.

46'

Bartosz Slisz zmienił Jakuba Modera.

46'

W przerwie meczu trzy zmiany w reprezentacji Polski. Łukasz Skorupski zmienił Wojciecha Szczęsnego.

21:48

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę w Serravalle. Za moment wznowimy rywalizację.

21:37

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Serravalle. Do przerwy Polska w dobrym stylu prowadzi z San Marino 4:0.

45'

Tymoteusz Puchacz dostał piłkę w polu karnym San Marino, ale jego uderzenie trafiło tylko w słupek bramki rywali!

45'

Damian Szymański znakomicie dośrodkował w pole karne San Marino, ale ponownie świetnie interweniował bramkarz gospodarzy!

45'

Znakomite zagranie Damiana Szymańskiego do Karola Świderskiego, a ten trafił wprost w bramkarza gospodarzy!

45'

Kolejne słabe dośrodkowanie Jakuba Modera.

45'

Tymoteusz Puchacz popędził lewą stroną boiska, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

45'

Do podstawowego czasu pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

45'

Znakomite prostopadłe podanie do Damiana Szymańskiego, ale przed niego wpadł Karol Linetty i precyzyjnym uderzeniem także on zdobył swoją bramkę!

44'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Karol Linetty także zdobywa swoją bramkę i Polska prowadzi już 4:0!

42'

Lorenzo Lunadei został ukarany żółtą kartką za bardzo ostry faul na Karolu Świderskim.

42'

Teraz Karol Świderski został ostro sfaulowany przez jednego z rywali.

41'

Fabio Tomassini został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

39'

Fabio Tomassini pojawia się w miejsce Dante Rossiego.

38'

Dante Rossi niestety opuszcza boisko na noszach.

36'

Jakub Moder i jeden z graczy San Marino lekko ucierpieli po przypadkowym zderzeniu.

34'

Jakub Moder po fatalnym podaniu marnuje dobrą akcję "Biało-czerwonych".

33'

Moment gry, w której San Marino próbuje rozgrywać piłkę w środku pola, ale na razie jest to szczyt ich możliwości.

31'

Nicola Nanni został ukarany żółtą kartką za głośne pretensje w kierunku arbitra.

30'

Zakotłowało się po dośrodkowaniu Jakuba Modera. Piłka trafiła do Karola Linettyego, ale ten zagrał wprost w ręce bramkarza gospodarzy.

29'

Damian Szymański wpadł z piłką w pole karne San Marino, ale tam został zatrzymany i kolejny rzut rożny dla Polski.

28'

Znakomite prostopadłe podanie do Karola Świderskiego, ale ten nie zdołał opanować piłki w polu karnym rywali.

27'

Robert Lewandowski dośrodkował w pole karne gospodarzy na głowę Damiana Szymańskiego, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

26'

Po kolejnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Kamila Piątkowskiego, ale ten nie trafił do pustej bramki!

26'

Dośrodkowanie Jakuba Modera ponownie trafiło na głowę przeciwnika.

25'

Tymoteusz Puchacz próbował zagrać z lewej strony boiska i Polacy wywalczyli kolejny rzut rożny.

24'

San Marino odebrało piłkę i ma aut na połowie boiska.

22'

Znakomite podanie Jakuba Modera w pole karne rywali do Damiana Szymańskiego, ten wyłożył piłkę do Roberta Lewandowskiego, który położył bramkarza rywali i trafił do pustej bramki.

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Robert Lewandowski zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu!

20'

Robert Lewandowski próbował posłać prostopadłe podanie w pole karne gospodarzy, ale w ostatniej chwili piłka została przejęta.

19'

Karol Świderski przejął piłkę w polu karnym rywali, ale wcześniej nasz napastnik faulował rywala.

17'

Tymoteusz Puchacz dostał piłkę po lewej stronie boiska, popędził w pole karne rywali, dograł do Karola Świderskiego, a ten w bardzo łatwej sytuacji podwyższył wynik spotkania.

16'

GOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Karol Świderski podwyższa wynik na 2:0!

14'

Robert Lewandowski oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelnie.

13'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego bez zagrożenia.

13'

Próba uderzenia z dalszej odległości na bramkę Wojciecha Szczęsnego i San Marino wywalczyło rzut rożny.

12'

Dośrodkowanie jednego z graczy gospodarzy w nasze pole karne, ale żaden z reprezentantów San Marino nie podążył za podaniem.

11'

Gracz San Marino sfaulowany w środkowej strefie boiska.

10'

Tymoteusz Puchacz dośrodkował z lewej strony boiska, ale ponownie żaden z naszych reprezentantów nie dopadł do piłki.

9'

Dante Rossi ucierpiał po starciu we własnym polu karnym.

8'

Karol Świderski dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale podał pod nogi rywala.

7'

Polacy spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

6'

Robert Lewandowski urwał się od obrońców, stanął oko w oko z bramkarzem gości i precyzyjnym uderzeniem otworzył wynik spotkania w Serravalle.

5'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Kto jak nie on? Robert Lewandowski otwiera wynik spotkania w Serravalle!

4'

Dośrodkowanie Jakuba Modera ponownie nie trafiło do żadnego z Polaków.

3'

Robert Lewandowski dostał piłkę w polu karnym rywali, ale jego strzał zablokowany i mamy kolejny rzut rożny.

3'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Jakuba Modera nie trafiło do żadnego z Polaków.

2'

Robert Lewandowski dostał piłkę w polu karnym rywali, ale zbyt lekko podał do partnera i gracze gospodarzy wybili piłkę na rzut rożny.

1'

Pierwsza akcja gospodarzy po błędzie Michała Helika, ale szybko zażegnane niebezpieczeństwo.

20:47

Rozpoczynamy mecz w Serravalle!

20:41

Czas na hymny obu państw.

20:39

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Serravalle. Za moment rozpoczniemy rywalizację!

20:19

Znakomite warunki do gry w Serravalle.

20:19

Oto skład reprezentacji Polski na dzisiejsze spotkanie. W porównaniu z meczu z Albanią zostało tylko trzech graczy. Są to Wojciech Szczęsny, Jakub Moder i Robert Lewandowski.

20:16

W eliminacjach do mistrzostw Świata w Brazylii osiem lat temu Polacy również spotkali się w grupie z San Marino. Wtedy najpierw na Stadionie Narodowym Polacy wygrali 5:0, natomiast w Serravalle niespodziewanie gospodarze zdobyli bramkę i "Biało-czerwoni" wygrali 5:1.

20:13

Reprezentacja Polski najwyższe zwycięstwo w swojej historii odniosła właśnie w meczu z San Marino. Było to w Kielcach w 2009 roku. Wtedy "Biało-czerwoni" wygrali aż 10:0. Wtedy jedną bramkę również zdobył Robert Lewandowski, ale najlepszym graczem tamtego pojedynku był Euzebiusz Smolarek, który aż czterokrotnie trafił do bramki rywali.

20:11

Robert Lewandowski swojego pierwszego gola w reprezentacji Polski zdobył właśnie w meczu przeciwko reprezentacji San Marino w Serravalle. Było to we wrześniu 2008 roku w eliminacjach do mistrzostw Świata w RPA. Wtedy Polacy wygrali tamto spotkanie zaledwie 2:0, a eliminacje zakończyli na przedostatnim miejscu wyprzedzając tylko San Marino.

20:07

Liderem naszej grupy jest oczywiście Anglia z kompletem piętnastu punktów. W tej chwili na drugim miejscu z dziewięcioma punktami plasuje się Albania, ale dzisiaj wieczorem Polacy wyprzedzą Albańczyków o jedno "oczko". Siedem punktów mają natomiast Węgrzy, a zaledwie trzy Andorczycy.

20:05

Dwa spotkania naszej grupy już się zakończyły Anglia na Wembley rozbiła Andorę aż 4:0, natomiast Albania niespodziewanie wygrała u siebie z Węgrami 1:0.

20:05

Natomiast reprezentacja San Marino przegrała wszystkie cztery spotkania nie zdobywając ani jednej bramki. W marcu ulegli Anglii 0:5, Węgrom 0:3 i Albani 0:2. Na inaugurację wrześniowych meczów również 0:2 przegrała na wyjeździe z Andorą.

20:03

Reprezentacja Polski w dotychczasowych spotkaniach zgromadziła siedem punktów. "Biało-czerwoni" w marcowych spotkaniach zremisowali w Budapeszcie z Węgrami 3:3, wygrali na stadionie Legii Warszawa z Andorą 4:0, a na koniec przegrali na londyńskim Wembley z Anglią 1:2. Natomiast wrześniową serię meczów Polacy rozpoczęli wysokim zwycięstwem z Albanią 4:1, a za trzy dni zmierzą się na Stadionie Narodowym z Anglią.

20:00

Witamy serdecznie! W piątym meczu eliminacji do mistrzostw Świata reprezentacja Polska w Serravalle podejmie reprezentację San Marino. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.