Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

22:42

W niedzielę Polacy zagrają na stadionie Legii Warszawa z Andorą, natomiast Albania zagra z Anglią, a San Marino podejmie Węgry.

22:41

W pozostałych dwóch meczach naszej grupy Anglia rozbiła na Wembley San Marino 5:0, natomiast Albania skromnie pokonała na wyjeździe Andorę 1:0.

22:40

Po fatalnej grze do sześćdziesiątej minuty i bardzo ofensywnej końcówce chyba szczęśliwie remisujemy z Węgrami. Mecz już w zapowiedziach miał być bardzo wyrównany i w efekcie chyba taki był.

95'

Koniec meczu w Budapeszcie! Polska po szalonym meczu remisuje z Węgrami 3:3!

94'

Atilla Fiola otrzymał drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną za faul pod naszym polem karnym!

93'

Kamil Grosicki dostał piłkę z lewej strony, wpadł w pole karne Węgrów, ale po błędzie technicznym stracił piłkę.

92'

Adam Szalai świetnie dośrodkował w nasze pole karne, ale w ostatniej chwili świetną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny!

91'

Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

90'

Krzysztof Piątek faulował rywala przy przyjmowaniu piłki pod polem karnym Węgrów.

88'

Robert Lewandowski popisał się cudownym strzałem z linii pola karnego, ale piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy!

87'

Żółtą kartką za faul przy linii bocznej ukarany Adam Szalai.

86'

Ogromny chaos w szeregach obu zespołów. Zarówno Polacy jak i Węgrzy łatwo przedostają się pod pole karne rywali.

84'

Kamil Grosicki zmienia Arkadiusza Milika i jest to ostatnia zmiana w reprezentacji Polski.

83'

Kapitalne ofensywne wejście Bartosza Bereszyńskiego, który zagrał w pole karne gospodarzy do Roberta Lewandowskiego, a ten cudownym strzałem w samo okienko doprowadził do wyrównania!

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Robert Lewandowski zdobywa piękną bramkę i znowu mamy remis!!!

81'

W zespole gospodarzy David Siger zastąpił Zsolta Kalmara.

80'

Adam Nagy ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

79'

Maciej Rybus zastąpił Arkadiusza Recę.

79'

Bardzo niefrasobliwie Polscy obrońcy nie potrafili wybić piłkę z własnego pola karnego i zamykający akcję Willi Orban zdobył bramkę na 3:2 dla gospodarzy!

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Willi Orban zdobywa bramkę i Węgrzy ponownie na prowadzeniu!

77'

Wojciech Szczęsny zbyt krótko wybił piłkę i gospodarze ruszyli z akcją. Jednak Kamil Glik wyjaśnił sytuację dalekim wybiciem.

76'

Mocno zakotłowało się w naszym polu karnym po dośrodkowaniu przez Zsolta Kalmara, ale ostatecznie Polacy wybili piłkę.

75'

Willi Orban dostał piłkę po prawej stronie, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

74'

Robert Lewandowski zagrał w pole karne Węgrów, ale piłka po odbiciu przez jednego z rywali trafiła do Węgrów.

73'

Adam Lang ukarany żółtą kartką za bardzo ostry faul na Robercie Lewandowskim.

72'

Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy. Kevin Varga zmienił Rolanda Sallaia.

72'

Piotr Zieliński zagrał świetną prostopadłą piłkę w kierunku Krzysztofa Piątka, ale jeden z obrońców gospodarzy w ostatniej chwili wybił futbolówkę!

70'

Arkadiusz Milik zagrał w pole karne Węgrów, ale tam gospodarze zdołali wybić piłkę.

69'

Kamil Jóźwiak dostał piłkę po prawej stronie, ale tym razem stracił piłkę.

68'

Arkadiusz Reca dostał piłkę po lewej stronie, ale jego dośrodkowanie nie trafiło do żadnego z partnerów.

66'

Natomaist Loic Nega zastąpił Gergo Lovrencsicsa.

66'

Dwie zmiany w szeregach reprezentacji Węgier. Adam Lang zmienił Szilvestera Hangyae

65'

Kamil Jóźwiak niesamowicie aktywny po prawej stronie boiska teraz stracił piłkę.

64'

Kolejna akcja prawą stroną Jóźwiaka, ale podanie do Roberta Lewandowskiego było minimalnie zbyt lekkie.

62'

Najpierw Kamil Jóźwiak dostał piłkę po prawej stronie, zagrał w pole karne Węgrów, gdzie w ogromnym zamieszaniu Krzysztof Piątek umieścił piłkę w bramce rywali! Chwilę później sam Kamil Jóźwiak otrzymał piłkę w "szesnastce" gospodarzy i precyzyjnym strzałem doprowadził do wyrównania!

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Kamil Jóźwiak doprowadza do wyrównania!!!!

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Krzysztof Piątek błyskawicznie melduje się na boisku i mamy kontakt z Węgrami!

59'

Natomiast Kamil Jóźwiak pojawił się w miejsce Sebastiana Szymańskiego.

59'

Krzysztof Piątek zastąpił Jakuba Modera

59'

Aż trzy zmiany w reprezentacji Polski! Kamil Glik zastępuje Michała Helika

58'

Arkadiusz Milik zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale jego strzał okazał się bardzo niecelny.

56'

Adam Szalai mocno ucierpiał po starciu z Michałem Helikiem.

55'

Arkadiusz Milik popędził prawą stroną boiska, ale napastnik naszej reprezentacji nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

54'

Po zamieszaniu w naszym polu karnym do piłki dopadł Adam Szalai i gracz reprezentacji Węgier sytuacyjnym strzałem podwyższył prowadzenie gospodarzy!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Adam Szalai podwyższa wynik meczu na 2:0!

52'

Po dośrodkowaniu Piotra Zielińskiego zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie Węgrzy wybili piłkę poza "szesnastkę".

51'

Arkadiusz Reca popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

50'

Sebastian Szymański dośrodkował w pole karne Węgrów, ale tam zgranie Arkadiusza Milika nie dotarło do żadnego z partnerów.

49'

Ostry faul Bartosza Bereszyńskiego i on także zobaczył żółtą kartkę.

48'

Robert Lewandowski faulowany w środkowym kole boiska.

47'

Pierwsza, długa akcja Polaków, ale Arkadiusz Milik wypchany z pola karnego gospodarzy.

46'

Rozpoczynamy drugą część rywalizacji!

21:47

Oba zespoły wracają już na murawę stadionu w Budapeszcie, za moment rozpoczniemy drugą połowę meczu.

21:32

Na relację z drugiej połowy spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej polowy meczu w Budapeszcie. Do przerwy po bardzo słabej pierwszej połowie meczu Polska przegrywa z Węgrami 0:1.

45'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

45'

Grzegorz Krychowiak faulem przerwał groźną kontrę rywali.

44'

Wysoki pressing Węgrów zakończył się rozpoczęciem gry od bramki przez Wojciecha Szczęsnego.

43'

Arkadiusz Reca dośrodkował na pole karne gospodarzy, ale tam obrońcy Węgrów skutecznie interweniowali.

42'

Michał Helik faulował rywala w środkowej strefie boiska, a polski stoper ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

41'

Piotr Zieliński dostał piłkę przed polem karnym rywali, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

40'

Polacy nie potrafią odebrać piłki Węgrom, ale gospodarze także nie potrafią zagrać dokładnie na naszej połowie.

39'

Sebastian Szymański zagrał wzdłuż pola karnego Węgrów, ale w ostatniej chwili jeden z rywali uprzedził Piotra Zielińskiego.

38'

Po długiej akcji reprezentacji Polski piłkę niefrasobliwie stracił Arkadiusz Reca.

37'

Piotr Zieliński dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Węgrów, tam piłkę zgrał Michał Helik, ale potem do piłki nie dopadł żaden z naszych reprezentantów.

36'

Sebastian Szymański ostro sfaulowany przy linii bocznej, ale arbiter nie zdecydował się na wyciągnięcie żółtej kartki.

35'

Gergo Lovrencsics popędził prawą stroną boiska po błędzie Arkadiusza Recy, ale jego dośrodkowanie zostało w ostatniej chwili przecięte!

34'

Michał Helik ostro sfaulował przeciwnika w środkowej strefie boiska i otrzymał żółtą kartkę.

34'

Robert Lewandowski powalczył w prawym narożniku boiska, ale ostatecznie kapitan naszej reprezentacji stracił piłkę.

33'

Arkadiusz Reca ponownie popędził lewą stroną, ale jego dośrodkowanie było zbyt mocne.

33'

Jakub Moder faulowany w środkowej strefie boiska.

32'

Roland Sallai na pozycji spalonej po prostopadłym podaniu jednego z partnerów.

31'

Dośrodkowanie Piotra Zielińskiego zostało pewnie wybite przez rywali.

31'

Arkadiusz Reca ruszył lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie trafiło w jednego z przeciwników i mamy tylko rzut rożny.

30'

Gergo Lovrencsics zagrał prostopadle na nasze pole karne, ale Wojciech Szczęsny interweniował szczęśliwie przed polem karnym!

29'

Atilla Fiola dostał piłkę przed naszym polem karnym i zdecydował się na szybki strzał. Jednak uderzenie okazało się niecelne.

27'

Sebastian Szymański dośrodkował w pole karne rywali, ale uderzenie głową Arkadiusza Milika było bardzo niecelne.

26'

Bartosz Bereszyński zagrał w pole karne Węgrów do Arkadiusza Milika, ale ten nie zdołał opanować piłki i w efekcie ją stracił.

25'

Robert Lewandowski zagrał prostopadle do Piotra Zielińskiego, jednak podanie kapitana reprezentacji Polski minimalnie niecelne.

24'

Michał Helik faulowany we własnym polu karnym.

23'

22'

Dośrodkowanie w pole karne reprezentacji Polski zostało pewnie wyłapane przez Wojciecha Szczęsnego.

21'

Piotr Zieliński zabrał się z piłką i już miał ruszyć na bramkę gospodarzy, ale gracz reprezentacji Polski ponownie zagrał ręką.

20'

Kolejny znakomity atak Węgrów, którzy mieli bardzo dużo miejsca na naszej połowie. Jednak uderzenie Gergo Lovrencsicsa trafiło wprost w ręce Wojciecha Szczęsnego!

19'

Grzegorz Krychowiak zagrał prostopadle do Piotra Zielińskiego, ale ten ponownie był na pozycji spalonej.

18'

Jakub Moder niedokładnie rozrzucił piłkę na lewą stronę i Polacy stracili piłkę.

17'

Arkadiusz Reca faulował rywala w środkowej strefie boiska.

16'

Prostopadłe podanie na naszej pole karne, ale jeden z graczy gospodarzy był na pozycji spalonej.

15'

Dośrodkowanie Piotra Zielińskiego zostało wybite przez węgierskiego bramkarza.

14'

Grzegorz Krychowiak z własnej połowy zagrał na pole karne Węgrów i obrońca gospodarzy musiał wybić piłkę na rzut rożny!

13'

I kolejna strata "Biało-czerwonych", tym razem przy linii bocznej.

12'

Polacy spokojnie i ładnie rozegrali piłkę od własnej bramki, ale ostatecznie stracili piłkę.

11'

Kolejne prostopadłe podanie w kierunku bramki gospodarzy, ale bardzo niedokładne.

10'

Prostopadłe podanie Jakuba Modera zostało przejęte przez rywali.

10'

Podanie do Piotra Zielińskiego, który jednak był na pozycji spalonej.

9'

Arkadiusz Milik stracił piłkę w narożniku boiska po stronie węgierskiej.

8'

Atilla Fiola został ukarany żółtą kartką.

8'

Ofensywna akcja Polaków, ale niedokładne podanie wyszło poza linię końcową boiska.

7'

Fantastyczne prostopadłe podanie do Rolanda Sallaia, a ten popędził na naszą bramkę i mocnym strzałem otworzył wynik tego pojedynku!

6'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Roland Sallai otwiera wynik spotkania w Budapeszcie!

6'

Grzegorz Krychowiak faulowany przy wyprowadzaniu piłki spod własnej bramki.

5'

Ostry faul Arkadiusza Milika na Laszlo Kleinheislerze

4'

Grzegorz Krychowiak sfaulował w powietrzu przeciwnika.

4'

Prostopadłe zagranie do Roberta Lewandowskiego, ale obrońca gospodarzy uprzedził Polaka.

3'

Prostopadłe zagranie do Arkadiusza Recy, ale wahadłowy reprezentacji Polski na pozycji spalonej.

3'

Arkadiusz Reca niedokładnie zagrał do Piotra Zielińskiego.

2'

Grzegorz Krychowiak faulowany w środkowej strefie.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra. Arkadiusz Milik zagrał ręką na środku boiska.

20:46

Rozpoczynamy mecz w Budapeszcie!

20:42

Hymny obu państw!

20:38

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę stadionu w Budapeszcie! Lada chwila rozpoczęcie eliminacji dla "Biało-czerwonych"!

20:30

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie bardzo doświadczony niemiecki arbiter, Felix Brych.

20:22

Piłkarze reprezentacji Polski i Węgier rozgrzewają się na murawie stadionu Ferenca Puskasa w Budapeszcie.

19:50

Ławka rezerwowych reprezentacji Węgier: Dibusz (Br.), Toth (Br.), Botka, Cseri, Gazdag, Lang, Nego, Nikolić, Schafer, Siger, K.Varga, R.Varga.

19:48

Ławka rezerwowych reprezentacji Polski: Łukasz Fabiański (Br.), Łukasz Skorupski (Br.), Paweł Dawidowicz, Kamil Glik, Kamil Grosicki, Kamil Jóźwiak, Kacper Kozłowski, Krzysztof Piątek, Kamil Piątkowski, Przemysław Płacheta i Maciej Rybus.

19:38

Już za nieco ponad godzinę rozpocznie się pierwsze spotkanie reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata! Zapraszamy serdecznie na relację na żywo!

19:36

W meczach o stawkę po raz ostatni Polacy z Węgrami zmierzyli się w eliminacjach Mistrzostw Europy 2004. Wtedy Polacy zajęli trzecie miejsce w grupie za Szwecją i Łotwą, a przed Węgrami i San Marino. "Biało-czerwoni" u siebie bezbramkowo zremisowali, natomiast w Budapeszcie Polacy wygrali 2:1.

19:34

Skład jest już znany, jednak ustawienie "Biało-czerwonych" może się różnić. Wydaje się, że Polacy zagrają trójką obrońców i dwójką wahadłowych, jednak niewykluczone jest także ustawienie z klasycznymi czterema obrońcami.

19:33

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Węgrami! Są to: Wojciech Szczęsny - Bartosz Bereszyński, Michał Helik, Jan Bednarek - Sebastian Szymański, Jakub Moder, Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Reca - Piotr Zieliński - Arkadiusz Milik - Robert Lewandowski.

19:31

W kadrze reprezentacji Polski jest tylko czterech graczy, którzy byli powołani dziesięć lat temu. Są to Łukasz Fabiański, Maciej Rybus, Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny.

19:29

Po raz ostatni reprezentacje Polski i Węgier zmierzyły się w meczu towarzyskim w Poznaniu, a było to na jesień 2011 roku. Wtedy "Biało-czerwoni" wygrali z Węgrami 2:1 po bramce Pawła Brożka i samobójczym trafieniu Vilmosa Vanczaka. Dla Węgrów jedyną bramkę zdobył Tomas Priskin.

19:25

Reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce w swojej grupie Ligi Narodów wyprzedzając jedynie zdecydowanie najsłabszą Bośnię i Hercegowinę. "Biało-czerwoni" w sześciu meczach zgromadzili na swoim koncie siedem punktów, a wszystko za sprawą dwóch zwycięstw właśnie z Bośnią i Hercegowiną. W pozostałych meczach z Holandią i Włochami udało się zdobyć zaledwie jeden punkt. W 3. kolejce rozgrywek Polska bezbramkowo zremisowała w Gdańsku z Włochami.

19:22

W tegorocznych Mistrzostwach Europy reprezentacja Węgier zagra w "grupie śmierci", bo ich przeciwnikami będą Francja, Portugalia i Niemcy. Węgrzy mają małe szanse na awans z tej grupy, ale na pewno nie oddadzą rywalizacji bez walki.

19:20

Węgrzy z Ligo Narodów awansowali także do baraży na Mistrzostwa Europy. W półfinale baraży nasi dzisiejsi rywale pokonali Bułgarię 3:1, a w decydującym spotkaniu pokonali Islandię 2:1.

19:18

Reprezentacja Węgier na jesień wygrała swoją grupę w Lidze Narodów i awansowała do najwyższej Ligi tych rozgrywek. Węgrzy w grupie z Rosją, Serbią i Turcją zdobyli jedenaście punktów i wyprzedzili o trzy "oczka" reprezentację "Sbornej". W rozgrywkach Ligi Narodów Węgrzy przegrali zaledwie jedno spotkanie. W 2. kolejce rozgrywek na własnym stadionie z Rosją 2:3.

19:12

Będzie to pierwszej spotkanie, w którym naszą reprezentację poprowadzi portugalski selekcjoner, Paulo Sousa. Portugalczyk trzy dni temu poprowadził pierwszy trening naszej kadry narodowej. Natomiast w zespole gospodarzy Marco Rossi jest już trzy lata selekcjonerem reprezentacji Węgier.

19:10

Dzisiaj zostaną rozegrane jeszcze dwa mecze w "polskiej" grupie. Andora podejmie u siebie Albanię, natomiast Anglia na Wembley zmierzy się z San Marino. Faworytami tych spotkań są reprezentacje Anglii i Albanii. Wydaje się, że pojedynek Polski w Węgrami zapowiada się na najbardziej wyrównaną rywalizację!

19:08

Witamy serdecznie! To już dzisiaj o 20:45 reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Katarze! Dzisiaj naszym rywalem będzie reprezentacja Węgier, a spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Ferenca Puskasa w Budapeszcie!