Zagranie do Arkadiusza Woźniaka, który przebiegł z piłką prawie pół boiska i po złej interwencji Bieszczada wpakował ja do siatki!

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Pawłas zagrał na jeden kontaktz Figlem, ten odegrał do Woźniaka ktory dał GKS-owo prowadzenie.

44'

GOOOOOOOOOOL! ARKADIUSZ WOZNIAK!

40'

Gra nieco sie wyrównała.

35'

Faul taktyczny Bartosza Jaroszka.

33'

Sylwestrzak przerwal kontrę gospodarzy, arbiter dał pograć ale wrócił do tej sytuacji i ukarał piłkarza kartką.

28'

Potężny strzał Wolskiego z okolic pola karnego i zawodnik Stali minimalnie się myli. Wciąż jednak wyraźna przewaga gości.

24'

Po wrzutce z kornera główkował Jaroszek. Futbolowka poszybowała nad poprzeczką.

20'

Olejarka zagrał na siódmy metr do Michalika, który jednak uderzył wprost w Królczyka! Jakim cudem tu nie ma jeszcze prowadzenia gości?

18'

Wrzutka Wolskiego i Królczyk z największym trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

14'

Olejarka ratował się faulem przy szybkim ataku rywali.

11'

Kapitalny start tego meczu! Rzut wolny dla Stali, bezpośrednie uderzenie Reimana na bramkę, futbolówka odbiła się chyba od jednego z obrońców stojących w murze i mamy wyrównanie! Patryk Królczyk był bez szans wobec tego rykoszetu.

9'

GOOOOOOOOOL! WOJCIECH REIMAN!

9'

Wojciechowski ratował się faulem po prostej stracie. Wolski wywalczył rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

8'

Fantastyczna akcja gospodarzy! Prostopadłe, wysokie zagranie do Arkadiusza Woźniaka, który uniknął pułapki ofsajdowej. Skrzydłowy zagrał w pole karne i tam wyprzedził bramkarza Adrian Błąd, który sprytnym strzałem po ziemi dał swojemu zespołowi prowadzenie. Kapitalny początek dla GieKSy.

6'

GOOOOOOOOOOL! ADRIAN BŁĄD!

6'

Figiel zdecydował się na strzał z dystansu. Bardzo mocne, ale niecelne uderzenie.

4'

Rzut wolny w środku pola po faulu na Kłosie.

3'

Jaroszek dośrodkował w pole karne, ale nie było tam żadnego z jego partnerów. Od bramki rozpocznie golkiper rywali.

1'

Zaczynamy spotkanie!

20:15

W ekipie Rafała Góraka zabraknie bardzo skutecznego (12 goli) Filipa Kozłowskiego, który przekroczył limit żółtych kartek.

20:12

W zespole Stali znajduje się aż pięciu byłych piłkarzy GKS-u: Grzegorz Goncerz (król strzelców I ligi w barwach tego klubu), Dominik Sadzawicki, Radosław Sylwestrzak, Damian Michalik i Oktawian Skrzecz.

20:09

Dla gości poniedziałkowy mecz też ma jednak olbrzymie znaczenie. Stal walczy o udział w barażach o awans. Do zajmującej szóste, ostatnie związane z tym miejsce, traci tylko jeden punkt.

20:06

GKS Katowice, sprawę awansu, może rozstrzygnąć już w poniedziałek 7 czerwca, ale musi pokonać na Bukowej Stal Rzeszów. W przeciwnym przypadku wszystko rozstrzygnie się dopiero na wyjeździe w Ostródzie.

20:03

GKS Katowice ma szansę zapewnić sobie awans do Fortuna 1 Ligi. Zespół Rafała Góraka w poniedziałkowym meczu musi jednak pokonać Stal Rzeszów. Przy Bukowej zapowiadają się wielkie emocje.