Znakomity kontratak Odry, który zakończył się jeszcze lepszą interwencją Kobylaka!

Mucha, Kobusiński i Górski w miejsce Stępnia, Radionowa i Knapa.

Dośrodkowanie niemal z narożnika boiska i obrońca, Piotr Żemło, wpakował piłkę do siatki!

80'

GOOOOOOOL! ŻEMŁO!

74'

Zablokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła i gospodarze wywalczyli rzut rożny.

72'

72'

72'

Potrójna zmiana w Odrze. Zejdzie Janus, Niziołek i Wróbel. Wejdą Winiarczyk, Żak i Drewniak.

70'

Widowisko - delikatnie mówiąc - nie porywa.

69'

Zbyt wysokie dośrodkowanie w pole karne, z którym swobodnie radzi sobie Kuchta.

64'

Ładne uderzenie Trojaka zza pola karnego, ale piłka minimalnie przeleciała obok bramki.

63'

Zmiana w ekipie Odry. Piech za Czaplińskiego.

62'

Płaskie zagranie w pole karne Puszczy, przewidział to Kobylak i wybiegł do podania, przejmując je bez problemu.

61'

Marcin Stefanik zatrzymał rozpędzonego rywala.

60'

Zmiana w Odrze. Tabiś za Nowaka.

59'

Piotr Żemło ukarany żółtą kartką.

56'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego i Kuchta rozpocznie od bramki.

54'

Kobylak interweniował po uderzeniu Janusa z ostrego kąta.

52'

Kuchta pewnie wyłapał piłkę po wrzutce z prawego skrzydła.

48'

Nieudane dośrodkowanie Matuszewskiego.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Mikołajczyk popędził z piłką na połowę rywali. Zobaczył wysuniętego bramkarza i próbowała pokonać go strzałem z daleka, ale zrobił to bardzo niecelnie.

43'

Radionow ukarany kartką.

42'

Trojak ładnie się złożył do woleja, ale jego próba została zablokowana.

39'

Konrad Stępień obejrzał kartkę za ostry faul w środkowej strefie.

36'

Mikołajczyk dośrodkował za głęboko i atak Puszczy zatrzymany przez niewymuszony błąd.

34'

Rzut rożny dla Puszczy i Kuchta udowadnia, że nic nie zrobił sobie z tego błędu. Świetna interwencja bo lekkim strzale rywala z kilku metrów.

33'

Poważny błąd Kuchty! Bramkarz Odry swobodnie chciał złapać piłkę po uderzeniu z dystansu, lecz ta przeleciała mu po palcach i cudem nie wpadła do bramki, tylko przeleciała tuż obok słupka.

29'

Tym razem kolejna przerwa w grze i faulowany był Rakoczy.

26'

Wróbel prawie wygrał walkę o górną piłkę, ale atakując, naruszył przepisy.

24'

Za mocne dogranie do Knapa i od bramki rozpocznie Kuchta.

21'

Uderzenie głową Czaplińskiego po wrzutce z prawej strony, ale nie zmusił on do interwencji Kobylaka.

18'

Akcja Odry lewą stroną boiska, wrzutka w pole karne, z którą poradzili sobie obrońcy Puszczy.

16'

Zablokowane dośrodkowanie Nowaka z prawej strony.

13'

Groźnie pod bramką gospodarzy! Dośrodkowanie w pole karne, uderzenie po ogromnym zamieszaniu i obrońca Odry niemal z linii bramkowej wybił futbolówkę.

10'

Stępień faulowany na własnej połowie i Puszcza ma szansę, by złapać oddech.

5'

Opolanie mają inicjatywę na początku tego spotkania.

3'

Sprytne zagranie w pole karne Odry i Kuchta był na posterunku.

17:02

Zaczynamy spotkanie!

16:56

Do tej pory obie drużyny rywalizowały ze sobą dziewięć razy. Odra odniosła tylko jedno zwycięstwo, dwa razy wygrała Puszcza, aż sześciokrotnie padały remisy.

16:53

Puszcza przeżywa gorszy okres. Zespół z Małopolski nie wygrał od pięciu spotkań. Dwa ostatnie mecze kończył porażkami. W zeszłej kolejce uległ GKS-owi Tychy (0:1), a wcześniej otrzymał lanie od Bruk-Betu Termaliki (0:4).

16:49

Mimo nikłych szans na baraże zarząd Odry podpisał umowę z Zagłębie Lubin na wynajem Stadionu Zagłębia. Na jej mocy Odra będzie mogła rozgrywać swoje domowe mecze w Lubinie w przypadku awansu do Ekstraklasy.

16:46

Odra Opole z dorobkiem 39 punktów zajmuje dziewiątą lokatę. Swojego rywala wyprzedza o pięć "oczek". Opolanie mają już tylko matematyczne szanse na grę w barażach o Ekstraklasę. Do szóstej Arki tracą siedem punktów, a do tego mają jeden mecz rozegrany więcej.

16:43

Zespoły z Opola i Niepołomic plasują w środku tabeli Fortuna 1 Ligi. W piątek staną naprzeciw siebie w meczu rozpoczynającym 29. kolejkę. Za faworyta uchodzą gospodarze, gdyż Puszcza wpadła w dołek, a do tego ma spore problemy kadrowe.