Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczora. Dobranoc!

19:41

Za tydzień ŁKS Łódź zagra na wyjeździe z Koroną Kielce, natomiast już w środku tygodnia Arka powinna zagrać z Bruk-Betem Termalica Nieciecza, jednak "Słoniki" wciąż nie radzą sobie z liczbą zakażeń w swoim zespole i nie wiadomo, czy spotkanie dojdzie do skutku.

19:38

Arka Gdynia dzięki temu zwycięstwu zbliża się na cztery punkty do ŁKS-u i jest coraz bliżej czołówki tabeli. Natomiast ŁKS przegrał drugie spotkanie z rzędu i czołówka tabeli może zacząć uciekać.

94'

Koniec meczu w Łodzi. Arka wygrywa z ŁKS-em 2:1 po dwóch fatalnych błędach obrony gospodarzy!

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

90'

W zespole Arki Gdynia Paweł Sasin pojawia się w miejsce Adama Deji.

88'

Antonio Dominguez potężnie uderzył zza pola karnego ŁKS-u, ale świetnie interweniował Arkadiusz Malarz!

87'

Natomiast Tomasz Nawotka zmienił Michała Trąbkę.

87'

Dwie zmiany w szeregach ŁKS-u. Przemysław Sajdak pojawia się w miejsce Piotra Janczukowicza

85'

Znakomita akcja Arki Gdynia po której do piłki dopadł Marcus da Silva, ale gracz gości uderzył minimalnie niecelnie.

83'

Adam Deja ponownie mocno uderzył zza pola karnego ŁKS-u, ale jego strzał minął bramkę rywali o centymetry.

81'

W zespole Arki Gdynia Rafał Wolsztyński pojawia się w miejsce Mateusza Żebrowskiego.

80'

Mikkel Rygaard dośrodkował z rzutu rożnego, ale żaden z graczy ŁKS-u nie dopadł do piłki.

78'

W zespole ŁKS-u Łukasz Sekulski pojawia się na murawie w miejsce Jakuba Tosika.

77'

Adam Deja potężnie uderzył z rzutu wolnego, ale świetną interwencją popisał się Arkadiusz Malarz!

75'

Kolejny fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki przez ŁKS! Arkadiusz Malarz zagrał pod nogi Marcusa da Silvy, który błyskawicznym strzałem umieścił piłkę w bramce gospodarzy!

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Marcus da Silva daje Arce Gdynia prowadzenie!

73'

W zespole ŁKS-u Łódź Antonio Dominguez pojawia się w miejsce Pirulo.

72'

Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego do strzału głową doszedł Piotr Janczukowicz, ale gracz ŁKS-u uderzył zbyt lekko i Daniel Kajzer pewnie interweniował.

70'

Po rozpoczęciu gry przez Arkadiusza Malarza obrońcy ŁKS-u stracili piłkę, dopadł do niej Maciej Rosołek i mocnym strzałem doprowadził do wyrównania!

69'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Maciej Rosołek doprowadza do wyrównania!

66'

Znakomita akcja lewą stroną boiska ŁKS-u, piłka trafiła do Ricardinho, ale ten z najbliższej odległości nie zdołał skierować piłki do bramki Arki!

65'

Mateusz Żebrowski zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale jego strzał minął bramkę Arkadiusza Malarza.

63'

Po rzucie rożnym dla Arki Gdynia piłka trafiła do Adama Dancha, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

62'

Ricardinho dograł w pole karne Arki do Macieja Wolskiego, ale ten nie zdołał dopaść do futbolówki.

58'

Luis Valcarce oddał strzał z rzutu wolnego, ale trafił wprost w Arkadiusza Malarza.

55'

Haris Memić oddał strzał zza pola karnego ŁKS-u i piłka po jego uderzeniu obiła słupek bramki Arkadiusza Malarza!

53'

Adrian Klimczak ucierpiał po starciu z jednym z rywali, ale gracz ŁKS-u za moment chyba wróci do gry.

51'

Maciej Wolski popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie w pole karne Arki pewnie wyłapał Daniel Kajzer.

49'

Uderzenie Adama Deji z rzutu wolnego pewnie wyłapał Arkadiusz Malarz.

48'

Marcus da Silva został faulowany przy polu karnym gospodarzy i Arka będzie miała szansę na dobre dośrodkowanie.

47'

Maciej Rosołek dostał piłkę w polu karnym ŁKS-u, ale jego uderzenie zostało obronione przez Arkadiusza Malarza!

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu w Łodzi!

46'

W zespole Arki Gdynia Marcus da Silva pojawia się w miejsce Arkadiusza Kasperkiewicza.

18:45

Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Łodzi. Za moment wznowimy rywalizację.

18:30

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej części gry w Łodzi. Do przerwy ŁKS prowadzi z Arką Gdynia 1:0.

45'

Adrian Klimczak został ukarany żółtą kartką za bardzo ostry faul przy linii bocznej.

45'

Do podstawowego czasu pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

44'

Jakub Tosik został ukarany żółtą kartką za faul przy bocznej linii.

43'

Po znakomitym dośrodkowaniu z rzutu wolnego do strzału głową doszedł Ricardinho, piłka po jego strzale trafiła w słupek, ale dobitka już znalazła się w siatce bramki Arki!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Ricardinho otwiera wynik spotkania w Łodzi!

41'

Arkadiusz Kasperkiewicz sfaulował rywala po lewej stronie własnego pola karnego i ŁKS będzie miał szansę na dobre dośrodkowanie.

38'

Adam Danch oddał strzał na bramkę ŁKS-u, ale spokojnie interweniował Arkadiusz Malarz.

37'

Adam Deja z rzutu wolnego uderzył ponad bramką Arkadiusza Malarza.

35'

Maciej Dąbrowski został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

34'

Maciej Wolski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

33'

Za kontuzjowanego Christiana Alemana pojawia się Łukasz Wolsztyński.

31'

Christian Aleman ucierpiał bez kontaktu z przeciwnikiem, prawdopodobnie doznał kontuzji łydki.

28'

Adam Deja z rzutu wolnego trafił wprost w mur graczy ŁKS-u.

27'

Fabian Hiszpański został sfaulowany blisko pola karnego ŁKS-u i goście będą mieli dobrą okazję na dośrodkowanie w pole karne.

25'

Haris Memić wrzucił z autu w pole karne ŁKS-u, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

22'

Carlos Moros Gracia ostro sfaulował Mateusza Żebrowskiego, ale arbiter nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

20'

Znakomita, koronkowa akcja ŁKS-u, po której do piłki dopadł Pirulo, ale gracz gospodarzy uderzył bardzo niecelnie.

17'

Maciej Rosołek dostał piłkę w polu karnym ŁKS-u, minął przeciwnika, ale nie zdołał już oddać strzału.

15'

Luis Valcarce dośrodkował w pole karne ŁKS-u, ale tam żaden z graczy gości nie zdołał dopaść do piłki.

12'

Nieco uspokoiło nam się spotkaniem, gracze obu drużyn próbują dłużej i dokładniej utrzymać się przy piłce.

9'

Michał Trąbka znalazł się z piłką w polu karnym Arki, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

8'

Piotr Janczukowicz ponownie popędził lewą stroną boiska, ale tym razem został zatrzymany w ostatniej chwili.

7'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne ŁKS-u, ale pewną interwencją popisał się Arkadiusz Malarz.

4'

Ricardinho dostał piłkę w polu karnym Arki, ale gracz gospodarzy nie zdołał obrócić się z piłką w stronę bramki rywali i ostatecznie stracił piłkę.

2'

Piotr Janczukowicz popędził lewą stroną boiska, dośrodkował do środka wprost na nogę Pirulo, ale jego strzał znakomicie wybronił Daniel Kajzer!

17:42

Rozpoczynamy 25. kolejkę Fortuna 1. Ligi!

17:38

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Łodzi, za moment początek rywalizacji!

17:29

17:28

17:26

Jesienne starcie obu drużyn zakończyło się bezbramkowym remisem, wtedy oba zespoły były na dwóch pierwszych pozycjach w tabeli Fortuna 1. Ligi. Teraz sytuacja zarówno ŁKS-u, jak i Arki zdecydowanie się pogorszyły.

17:22

Przed tygodniem ŁKS Łódź niespodziewanie przegrał na wyjeździe z Resovią Rzeszów 0:1, natomiast Arka Gdynia zaledwie zremisowała u siebie z Odrą Opole 1:1. Jedynego gola dla zespołu z Gdynii zdobył w samej końcówce Adam Danch.

17:20

Natomiast Arka Gdynia zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli i traci do ŁKS-u aż siedem "oczek". Arkowcy w ostatnich tygodniach osiągali słabe wyniki i wyraźnie spadli w ligowej tabeli. Obecnie muszą walczyć o pozostanie w barażach.

17:18

Faworytem spotkania wydają się być gospodarze, którzy zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. ŁKS do drugiego Górnika Łęczna traci zaledwie dwa punkty i wciąż ma duże szanse na bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy.

17:16

Witamy serdecznie! W pierwszym meczu 25. kolejki Fortuna 1. Ligi ŁKS Łódź podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.