Dynamo KijówDynamo Kijów
0 : 4
FC BarcelonaFC Barcelona
22:55

Barcelona dominowała w Kijowie od samego początku, ale rozkręciła się dopiero po przerwie. Pod nieobecność czołowych zawodników, a przede wszystkim Leo Messiego, pierwsze skrzypce zagrał Martin Braithwaite. Duńczyk dwa razy wpisał się na listę strzelców i zaliczył asystę. Blaugrana z kompletem punktów otwiera tabelę grupy G i awans do 1/8 finału ma już w kieszeni.

94'

Koniec meczu! Barcelona po przerwie rozniosła Dynamo Kijów i zapewniła sobie awans do 1/8 finału!

92'

Antoine Griezmann uderzył po dalszym rogu tuż przy słupku. Asystował Jordi Alba.

92'

GOOOOOOOOOOOOOL! ANTOINE GRIEZMANN! 4:0!

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej części gry.

88'

Sergino Dest przymierzył z osiemnastu metrów. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

83'

Tudor Baluta wszedł w miejsce Wołodymyra Szepeljewa.

82'

Trincao opuścił plac gry. W jego miejsce na boisku pojawił się Konrad De La Fuente.

76'

Sergino Dest wyłożył piłkę Trincao na czternastym metrze. Portugalczyk w stuprocentowej sytuacji uderzył wysoko nad poprzeczką.

73'

Boisko opuści Pedri. W jego miejsce wszedł Matheus Fernandes.

72'

Vladislav Supriaga wszedł w miejsce Carlosa De Peny.

72'

Bohdan Ledniew zmienił Mykolę Szaparankę.

70'

Buszczan wyczuł intencję strzelca, ale strzał Martina Braithwaite'a był na tyle mocny, że piłka wpadła do siatki. Duńczyk z dwoma trafieniami i asystą!

70'

GOOOOOOOOOOL! MARTIN BRAITHWAITE z RZUTU KARNEGO! 3:0 DLA BARCELONY!

69'

Denis Popow napomniany żółtą kartką.

69'

Denis Popow popchnął główkującego Martina Braithwaite'a. Rzut karny!

65'

Jordi Alba zameldował się na boisku w miejsce Clementa Lengleta.

65'

Riqui Puig wszedł w miejsce Miralema Pjanicia.

65'

Trzy zmiany w ekipie gości. Antoine Griezmann wszedł w miejsce Philippe Coutinho.

64'

Po szybkim ataku Carlos De Pena znalazł się w dogodnej sytuacji na jedenastym metrze, ale fatalnie przestrzelił.

59'

Denis Harmasz opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Denis Popow

59'

Podwójna zmiana w Dynamie. Oleksandr Andrijewskij zastąpił Oleksandra Karawajewa.

57'

Po rzucie rożnym pikę głową zgrał Oscar Mingueza. Do futbolówki dopadł Martin Braithwaite i z metra wpakował ją do siatki. Barcelona bardzo blisko czwartego zwycięstwa w grupie.

57'

GOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA BARCELONY! MARTIN BRAITHWAITE!

53'

Składna akcja Barcelony środkiem. Martin Braithwaite krótko podał do Sergino Desta, a ten z kilku metrów uderzył płasko po dalszym rogu. Georgij Buszczan był bez szans.

52'

GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA BARCELONY! SERGINO DEST!

51'

Tomasz Kędziora wślizgiem uprzedził Juniora Firpo.

48'

Przewrócił się w polu karnym Benjamin Verbić Gracz Dynama liczył na "jedenastkę", sędzia nakazał grać dalej.

47'

Benjamin Verbić wszedł w pole karne i uderzył z dość ostrego kąta. Ter Stegen poradził sobie z małymi problemami.

46'

Druga połowa spotkaniu już się rozpoczęła!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy na Stadionie Olimpijskim w Kijowie bez bramek.

45'

Minuta doliczona do pierwszej części gry.

44'

Kolejne ofensywne wejście Tomasza Kędziora. Polak dograł piłkę z prawej strony, ale podanie nie znalazło adresata.

42'

Przerwa w grze. Na boisku leży pomocnik Dynama Denys Harmasz.

36'

Trincao uderzył zza pola karnego, ale prosto w dobrze ustawionego Buszczana.

33'

Tomasz Kędziora dobrze dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne, ale Benjamin Verbić przeszkodził swojemu koledze w oddaniu strzału.

27'

Philippe Coutinho przymierzył z 20 metrów. Piłka minęła słupek.

23'

Carles Alena w pole karne do Juniora Firpo. Ten zwlekał z decyzją i został zablokowany przez Tomasza Kędziorę.

20'

Zamieszanie w szesnastce Barcelony po rzucie wolnym. Ostatecznie piłka w okolicach narożnika pola karnego trafiła do Carlosa De Peny. Urugwajczyk uderzył, Ter Stegen na posterunku.

16'

Faul taktyczny Miralema Pjanicia. Pomocnik Barcy przerwał kontratak Dynama. Żółta kartka.

14'

Dośrodkowanie Sergino Desta z prawej strony zablokowane. Rzut rożny dla przyjezdnych.

11'

Prostopadła piłka do Martina Braithwaite'a. Dwóch obrońców Dynama wzięło Duńczyka w "kleszcze".

7'

Szybki kontratak Dynama. Akcję przerwał gwizdek arbitra. Na pozycji spalonej Carlos De Pena.

6'

Po wrzutce Sergino Desta piłkę w polu karnym przejął Coutinho. Pomocnika Barcelony w ostatniej chwili zablokował Ilia Zabarnyj.

3'

Witalij Bujalski zwija się z bólu po zderzeniu z Portugalczykiem Trincao.

1'

Spotkanie już się rozpoczęło! Gramy!

20:53

W drugim meczu tej grupy Juventus na własnym stadionie zagra z Ferencvarosem.

20:47

W pierwszym meczu Dynamo Kijów dzielnie walczyło z Barceloną pomimo sporych braków kadrowych. Przegrało nieznacznie - jedną bramką.

20:45

Przed Dynamem nadarza się okazja na korzystny wynik. Ze składu wypadli Gerard Pique, Sergi Roberto i Ansu Fati. Najbardziej Barcelona może odczuć jednak brak swojej legendy - Leo Messiego. Więcej wolnego otrzymał także Frenkie de Jong.

20:42

Oto wyjściowy skład Barcelony:

20:40

Dynamo Kijów zagra w następującym zestawieniu:

20:38

FC Barcelona zagra o czwarty komplet punktów - ale bez odpoczywającego Leo Messiego. Naprzeciw "Dumy Katalonii" staną piłkarze Dynama Kijów z Tomaszem Kędziorą w składzie. Początek meczu o godzinie 21. Witamy w relacji LIVE!