Piątek, 30 października 2020, godz. 18:00
KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2 : 3
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
95'

Koniec meczu! Górnik był w olbrzymich tarapatach, ale ostatecznie wygrał z trzecioligowym KSZO 3:2 i awansował do 1/8 finału PP!

92'

Piorunujący finisz Górnika! Najpierw wyrównał Przemysław Wiśniewski, a w drugiej minucie doliczonego czasu Alasana Manneh dał zabrzanom prowadzenie.

92'

GOOOOOOOOOOOOOL! 3:2 DLA GÓRNIKA! ALASANA MANNEH!

90'

GOOOOOOOOOOL! PRZEMYSŁAW WIŚNIEWSKI! 2:2!

84'

Mateusz Mąka wszedł w miejsce Wojciecha Trochima.

84'

Jan Imiołek wszedł w miejsce Konrada Zakliki.

78'

Michał Rostkowski obejrzał żółtą kartką.

76'

Adam Ryczkowski wszedł w miejsce Romana Prochazki.

74'

Niewiele pomylił się Bartosz Nowak. Pomocnik Górnika uderzył tuż obok bramki KSZO.

66'

Daniel Ściślak otrzymał żółtą kartką.

64'

Niesamowite! Grające w dziesiątkę KSZO wbiło bramkę Górnikowi! Strzelcem gola 21-letni Konrad Zaklika.

63'

GOOOOOOOOOL! 2:1 DLA KSZO! KONRAD ZAKLIKA!

60'

Alex Sobczyk został napomniany żółtą kartką.

59'

Daniel Ściślak wszedł w miejsce Alexa Sobczyka.

59'

Michał Rostkowski zmienił Norberta Wojtuszka.

57'

Maciej Kraśniewski wszedł w miejsce Bartosza Szydłowskiego

55'

Obrońca KSZO Przemysław Dwórzyński ukarany czerwoną kartką! Górnik będzie grał z przewagą jednego zawodnika.

54'

Piotr Krawczyk zameldował się w miejsce Wojciecha Hajdy.

54'

Bartosz Nowak wszedł w miejsce Masourasa.

52'

Wojciech Hajda został ukarany żółtą kartką.

51'

Ależ okazja dla Górnika! Alex Sobczyk nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem KSZO.

50'

Żółtą kartką napomniany został Wojciech Trochim.

48'

Jakub Głaz został ukarany żółtą kartką.

46'

Gramy! Druga połowa już się rozpoczęła!

45'

Koniec pierwszej połowy! KSZO do przerwy remisuje z Górnikiem 1:1.

40'

Górnik Zabrze doprowadził do wyrównania. Na listę strzelców wpisał się Stefanos Evangelou.

39'

GOOOOOOOOOOOOOL! 1:1! STEFANOS EVANGELOU!

31'

Alasana Manneh groźnie uderzał zza pola karnego. Golkiper KSZO nie dał się zaskoczyć.

26'

Szansa dla Górnika! Po strzale Alexa Sobczyka refleksem wykazał się Paweł Lipiec.

10'

Damian Mężyk został napomniany żółtą kartką.

4'

Wojciech Trochim uderzył zza pola karnego, a piłka wpadła do siatki! KSZO sensacyjnie prowadzi z Górnikiem 1:0!

3'

GOOOOOOOOOOOL! CO ZA POCZĄTEK TRZECIOLIGOWCA! 1:0 DLA KSZO!

1'

Spotkanie w Ostrowcu już się rozpoczęło!

17:46

To pierwszy mecz tych drużyn w Pucharze Polski. Stawką poprzednich były punkty ligowe. Po raz ostatni Górnik i KSZO zmierzyli się na boisku w sezonie 2009/2010 - u siebie zabrzanie wygrali 3:1, na wyjeździe przegrali 1:2.

17:43

W I rundzie ekipa z Ostrowca Świętokrzyskiego od razu mierzyła się z przeciwnikiem występującym na co dzień w PKO Ekstraklasie. I sensacyjnie pokonała Wisłę Kraków 2:1. W kolejnej rundzie rozgrywek los znów przydzielił KSZO zespół grający w najwyższej klasie rozgrywkowej, a tym razem padło na Górnika Zabrze.

17:41

Oto wyjściowy skład Górnika Zabrze:

17:40

Trzecioligowy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski o 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski powalczy z 14-krotnym mistrz Polski, Górnikiem Zabrze. Początek spotkania o godz. 18:00. Będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach tego meczu.