Poniedziałek, 7 września 2020, godz. 20:45
Bośnia i HercegowinaEkstraklasa.net
1 : 2
PolskaPolska
94'

Koniec meczu! Reprezentacja Polski po raz pierwszy w historii wygrywa mecz w Lidze Narodów!

93'

Niezła, ale niecelna próba Arkadiusza Milka.

92'

Jeszcze mamy rzut wolny tuż przed polem karnym Bośni.

90'

Sędzia dolicza jeszcze 3 minuty.

89'

Zablokowany strzał Karola Linettego.

88'

Mateusz Klich był teraz bardzo blisko zdobycia bramki! Pomocnik Leeds nabiegał na piłkę, oddał mocny strzał głową, ale trafił prosto w Begovicia.

85'

Karol Linetty pojawia się na murawie, a schodzi z niej Piotr Zieliński.

83'

Arkadiusz Milik ukarany żółtą kartką.

82'

Deni Milosević wchodzi, a schodzi Eldar Civić.

80'

Kamil Grosicki kończy swój występ, a zmienia go Sebastian Szymański.

78'

Edin Dzeko uderza na bramkę, ale bardzo dobrze broni Łukasz Fabiański.

76'

Łukasz Fabiański potrzebuje pomocy medycznej.

75'

Został już tylko kwadrans do końca meczu. Czy uda nam się utrzymać wynik? A może jeszcze pokażemy jakąś ciekawą akcję?

72'

Edin Visca miał świetną okazję do zdobycia bramki! Piłka spadła mu pod nogi na 13 metrze, ale oddał zdecydowanie zbyt mocny strzał i futbolówka poszybowała nad bramką.

68'

Mateusz Klich zmienia Grzegorza Krychowiaka.

68'

Maciej Rybus dograł idealnie na głowę Kamila Grosickiego i Asmir Begović po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Grosicki daje nam prowadzenie!

67'

Arkadiusz Milik nie zdołał opanować zagranej przez Grosickiego piłki.

64'

Tomasz Kędziora szukał podaniem Piotra Zielińskiego, który czekał na piłkę na 16 metrze! Gdyby do niego dotarła mógłby się pokusić o groźny strzał.

61'

Edin Dzeko melduje się na murawie, a schodzi z niej Muhamed Besić.

61'

Grzegorz Krychowiak huknął z dystansu! Zabrakło bardzo niewiele!

59'

Edin Visca przeprowadził świetną akcję ofensywną, dośrodkował, ale Kamil Glik zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

57'

Asmir Begović w ostatniej chwili uprzedza Kamila Grosickiego! Nasz skrzydłowy miałby przed sobą pustą bramkę!

53'

Kamil Grosicki minął rywala, ale dograł po raz kolejny prosto w ręce Begovicia.

51'

Łukasz Fabiański mocno zaryzykował, ale zdołał oszukać rywala w polu bramkowym.

49'

Kamil Grosicki puścił świece w pole karne Bośniaków i Begović spokojnie łapie piłkę.

46'

Edin Visca wchodzi na murawę, a po przerwie nie wraca Amer Gojak.

46'

Czas na drugie 45 minut!

47'

Koniec pierwszej połowy! Trzeba przyznać, że podopieczni Jerzego Brzęczka rozegrali naprawdę niezłą końcówkę pierwszej części meczu. Miejmy nadzieje, że taka gra utrzyma się po przerwie i zanotujemy zwycięstwo!

46'

Mamy bramkę do szatni! Kamil Glik wygrał pojedynek główkowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i nie dał żadnych szans bramkarzowi Bośni!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Glik doprowadza do remisu!

44'

Napór Polaków trwa! Teraz uderzał Arkadiusz Milik i piłka po rykoszecie mija bramkę Begovicia!

43'

Kolejna akcja biało-czerwonych. Znowu z dobrej strony pokazał się Kamil Jóźwiak, który dośrodkował w pole karne, ale obrońca gospodarzy zdołał przeciąć podanie.

41'

Znowu było bardzo blisko! Teraz niewiele zabrakło Kamilowi Grosickiemu. Bośnię uratował Asmir Begović.

37'

Łukasz Fabiański interweniuje poza polem karnym i tym samym ratuje nasz zespół przed stratą gola!

36'

Coraz mocniej napieramy rywala! Teraz Kamil Glik oddał strzał głową i zabrakło dosłownie kilkunastu centymetrów!

35'

Ależ było blisko! Kamil Grosicki chciał wyłożyć piłkę Arkadiuszowi Milikowi, który miał przed sobą pustą bramkę. W ostatniej chwili bośniacki defensor wybija mu futbolówkę spod nóg!

34'

No w końcu niezła wymiana podań w wykonaniu Polaków. Kamil Jóźwiak wpadł w pole karne i zabrakło tylko dokładnego dośrodkowania.

32'

Tomasz Kędziora nie wykorzystał dośrodkowania posłanego przez Kamila Grosickiego.

30'

Asmir Begović z dużą łatwością broni strzał Piotra Zielińskiego.

26'

Maciej Rybus na spalonym. Tracimy świetną okazję do oddania strzału.

23'

GOL! Niestety Haris Hajradinović pokonuje Łukasza Fabiańskiego.

23'

Jan Bednarek fauluje rywala i za to otrzymuje żółtą kartkę.

22'

Rzut karny dla gospodarzy!

21'

Kamil Jóźwiak bardzo dobrze minął rywali, ale jego strzał pozostawił bardzo wiele do życzenia.

20'

Piotr Zieliński przewrócił się w polu karnym, ale nie ma mowy o faulu.

16'

Zakotłowało się pod naszą bramką! Maciej Rybus w ostatniej chwili wybija piłkę daleko od pola karnego.

14'

Teraz to nasza drużyna miała rzut wolny na połowie rywala, tylko że Piotr Zieliński dograł bardzo niedokładnie.

12'

Niedokładne dośrodkowanie Macieja Rybusa. Od bramki zacznie Asmir Begović.

9'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego w nasze pole karne, ale znowu zdołaliśmy zażegnać niebezpieczeństwo.

6'

Elvir Koljić złapany na spalonym. Zaczniemy z własnej połowy.

3'

Pierwszy stały fragment gry Bośniaków. Po dograniu z rzutu wolnego piłkę wybija jednak Jacek Góralski.

1'

Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

20:40

Zawodnicy są już na murawie! Zaraz usłyszymy hymny obu krajów.

20:37

Bośnia nie będzie łatwym rywalem. W pierwszej kolejce Ligi Narodów udało im się zremisować na bardzo trudnym terenie. 1:1 z reprezentacją Włoch może robić wrażenie, więc biało-czerwonych czeka dzisiaj trudna przeprawa.

20:33

Jerzy Brzęczek tak jak zapowiedział zmienił zawodników w każdej formacji porównując do meczu z Holandią. W bramce zagra dzisiaj Łukasz Fabiański, w obronie Maciej Rybus, w pomocy Jacek Góralski i Kamil Grosicki, a w ataku Arkadiusz Milik. Czy takie zestawienie przyniesie pożądany efekt?