Koniec meczu! Manchester City w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

93'

Nieudane diagonalne podanie Raphaela Varane'a. O tym spotkaniu będzie chciał jak najszybciej zapomnieć.

92'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę. Czekają na ostatni gwizdek sędziego. Wydaje się, że "Królewscy" są pogodzeni z porażką i odpadnięciem z rozgrywek.

82'

Maurizio Sarri zostaje ukarany żółtą kartka za dyskusje z arbitrem technicznym.

90'

Felix Brych dolicza 4 minuty do drugiej odsłony.

89'

Za mocne podanie w pole karne do Lucasa Vazqueza. Ten na wślizgu nie zdołał sięgnąć piłki.

89'

Rodri kończy występ w dzisiejszym meczu. Na murawie jest już Nicolas Otamendi.

86'

I było! David Silva uderza minimalnie nad poprzeczką! Thibaut Courtois nie byłby w stanie skutecznie interweniować gdyby piłka leciała pod "ladę"!!!

85'

Rzut wolny dla gospodarzy z niespełna 25 metrów. Może być groźnie.

83'

... i schodzi Eden Hazard, a wchodzi Luka Jović.

83'

... za Lukę Modricia wchodzi Federico Valverde...

83'

Potrójna zmiana w Realu: Lucas Vazquez w miejsce Daniela Carvajala...

81'

David Silva zmienia Raheema Stelringa.

81'

Żółtą kartką upomniany Luka Modrić za faul na Kevinie De Bruyne. W przypadku awansu Chorwat nie zagra w następnym spotkaniu z powodu nadmiaru kartek.

78'

Ferland Mendy na lewej stroine. Jego rajd przerwał Kyle Walker, ale goście mają rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Edersona.

76'

Gabriel Jesus strzela z ok. 20 metrów nad bramką Realu.

74'

Joao Cancelo na lewej stronie pola karnego. Nie poradził sobie z Danim Carvajalem i Casemiro.

71'

Mogło, a właściwie powinno być już po meczu! Bernardo Silva zakiwał się w "szesnastce" przy dość biernej postawie dwóch zawodników Realu i stracił piłkę!

69'

Luka Modrić był bliski wyrównania! Jego strzał z prawy dolny róg broni nogami Ederson!

68'

Co tu zrobił Raphael Varane?! Najpierw chciał wybić piłkę głową, ale nie trafił w nią, a potem "poprawką" chciał zgrać do bramkarza. Uczynił to zbyt lekko, co wykorzystał Gabriel Jesus, który pokonuje wychodzącego z bramki Thibaut Courtois!

68'

GOL DLA MANCHESTERU! GABRIEL JESUS!!!

67'

Phil Foden schodzi, Bernardo Silva wchodzi.

67'

Tymczasem w Turynie Juventus prowadzi z Olympique Lyon (2:1). Drugi raz na listę strzelców wpisał się CR7

22:25

Z kibicami na stadionie widok byłby piękniejszy

65'

Kapitalna akcja gospodarzy! Gabriel Jesus w prosty sposób gubi Edera Militao i uderza "pod ladę", ale czujny Thibaut Courtois nie dał się zaskoczyć!

64'

Po chwili Francuz uderza z linii 16. metra. W środek bramki, do "koszyczka" Edersona.

63'

Niewidoczny do tej pory Karim Benzema miał swoją okazję. Jednak jego strzał zdołał sparować Ederson. Korner dla "Królewskich".

61'

Marco Asensio zmienia Rodrygo.

60'

Po chwili Belg uderza z prawej strony pola karnego przed bramkę. Żaden z jego kolegów nie zdołał "zamknąć" akcji.

58'

Kevin De Bruyne przejmuje piłkę przed polem karnym Realu. Jego strzał został jednak zablokowany. Korner nie przynosi zagrożenia.

55'

To powinien być wieczór Raheema Stelirnga! Kolejny raz nie był w stanie pokonać bramkarza Realu w sytuacji sam na sam!

54'

Ederson bez wysiłku broni strzał Toniego Kroosa z dystansu.

52'

Na indywidualną akcję zdecydował się Rodrygo. Został powstrzymany niezgodnie z przepisami, ale sędzia nie sięgnął do kieszonki.

50'

Szeroko ustawiony na prawej stronie Luka Modrić długo zbierał się do centry. Powstrzymał go Joao Cancelo.

49'

Korner i... jeszcze jeden. Kevin De Bruyne nie znajdował adresata w "szesnastce" Realu.

48'

Thibaut Courtois ratuje swoich kolegów przed utratą bramki! Wyszedł obronną ręką w sytuacji sam na sam z Raheemem Sterlingiem, parując jego strzał na rzut rożny!

46'

"Obywatele" zaczynają ze środka. Bez zmian w obu ekipach.

21:55

Wracamy do Manchesteru, a właściwie jego niebieskiej części, na drugie trzy kwadranse (a może i więcej) rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Po pierwszej połowie mamy remis (1:1) z Realem Madryt.

Co nas czeka po zmianie stron?

45'

+1' Koniec pierwszej połowy. Manchester City remisuje z Realem Madryt (1:1), który przy takim wyniku jest w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

Taki sam wynik jest po 45 minutach meczu Juventus - Olympique Lyon. Na trafienie Menphisa Depaya z rzutu karnego odpowiedział, w ten sam sposób, Cristiano Ronaldo

45'

Phil Foden został zablokowany. Korner dla Manchesteru City.
Sędzia dolicza co najmniej jedną minutę
.

44'

Edesron z trudem odbija piłkę po strzale Karima Benzemy! Nawet gdyby piłka znalazła drogę do bramki, to gol nie zostałby uznany - Francuz kolejny raz był na spalonym.

43'

Z kontrą ruszył teraz skrzydłem Raheem Sterling. Podaje w pole karne zbyt lekko, co wykorzystał Daniel Carvajal. Niebezpieczeństwo zażegnane.

42'

Nie wyszło prawą, to Real zaatakował lewą stronę. A dokładniej uczynił to Ferland Mendy, którego dośrodkowanie zostało zablokowane.

41'

Próba dwójkowej akcji Daniela Carvajala z Rodrygo na prawej stronie. Nie zdołali się przebić w okolice pola karnego "Obywateli".

39'

Raheem Stelirng przesadził z agresją w walce o piłkę. Sędzia Felix Brych nie zdecydował się jednak sięgać do kieszonki.

37'

Joao Cencelo uderza z pola karnego w środek bramki, czy znacznie ułatwił interwencję Thibaut Courtois.

35'

Karim Benzema ponownie na spalonym.

34'

Eden Hazard w roli lewoskrzydłowego. Bez problemu poradził sobie z nim Kyle Walker.

21:34

Imponujący bilans Karima Benzemy w Realu - 513 spotkań, 249 bramek, 120 asyst. W tym sezonie odpowiednio 48, 26 i 11

31'

Joao Cencelo w akcji zaczepnej. Jego dośrodkowanie nie znajduje adresata.

28'

Rodrygo urwał się prawą stroną i centruje w pole karne, a tam Karim Benzema wyskakuje najwyżej, by mocnym uderzeniem głową pokonać Edersona!

28'

KARIM BENZEMA DOPROWADZA DO REMISU!!!

28'

Na solową akcję lewą stroną, ścinając do środka, zdecydował się Joao Cancelo. Nie miał pomysłu na sfinalizowanie akcji. Nawet nie było strzału.

26'

Karim Benzema powinien być bardziej czujny. Dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

23'

I jeszcze jeden korner, tym razem po zablokowanym strzale Rodrygo. Bez zagrożenia pod bramką Edesrona.

21'

Eden Hazard podaje przed linię 16. metra do Karima Benzamy, który błyskawicznie odwrócił się przodem do bramki, by huknąć w stronę prawego słupka. Wyciągnięty jak struna zdołał odbić piłkę na rzut rożny!

19'

"Królewscy" próbowali grą na 1-2 kontakty przybliżyć się do pola karnego Manchesteru. Zabrakło precyzji w ostatnim zagraniu do Edena Hazarda - połapał się Aymeric Laporte.

15'

Bliski dubletu był za to Raheem Sterling. Uderza z narożnika pola karnego tuż nad poprzeczką!

14'

Lukas Modrić przejmuje piłkę w "szesnastce" gospodarzy po zagraniu Karima Benzemy. Uderza wysoko nad bramką.

11'

Gospodarze chcą podwyższyć prowadzenie, pozbawiając złudzeń "Królewskich". Strzał ilkaya Gundogana został jednak zablokowany.

8'

fATALNE zachowanie defensywy "Królewskich tuż przed własnym polem karnym. Piłkę przechwycił Gabriel Jesus, który podaje w "szesnastkę" do Anglika, a ten płaskim uderzeniem pokonuje Thibaut Courtois!

8'

GOL DLA MANCHESTERU! RAHEEM STERLING!!!

7'

Thibaut Courtois z trudem paruje strzał Kevina De Bruyne za linię końcową. Dośrodkowanie Belga z narożnika nie znajduje jednak adresata.

5'

W odpowiedzi okazja "Królewskich". Dani Carvajal nie zdołał jednak opanować piłki po zagraniu Luki Modricia.

3'

Kevin De Bruyne chciał prostopadłym podaniem "uruchomić" kolegów. Belg zagrywa jednak niedokładnie.

1'

Felix Brych gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

20:57

Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

20:54

Rezerwowi gospodarzy: Claudio Bravo - Angelino, Eric Garcia, Riyad Mahrez, Nicolas Otamendi, Bernardo Silva, John Stokes, Oleksandr Zinchenko, Tommy Doyle, Taylor Harwood-Bellis, Cole Palmer, Adrian Bernabe, David Silva.

Rezerwowi gości: Alphonse Areola - Marco Asensio, Luka Jović, Marcelo, Nacho, Federico Valverde, Lucas Vazquez, Isco, Vinicius Junior, Javi Sanchez.

20:52

Składy "Obywateli" i "Królewskich"

20:50

W pierwszym spotkaniu obu ekip "Obywatele" wygrali na Santiago Bernabeu )2:1).

Bramki z tego meczu

20:45

Przed pierwszym gwizdkiem Feliksa Brycha warto, kto jeszcze nie miał okazji, przeczytać zapowiedź:

20:42

Na relację NA ŻYWO meczu Manchester City - Real Madryt zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

20:40

Życie nie znosi próżni. Zwłaszcza jego piłkarska część. W "normalnych" okolicznościach" czekaliśmy na mecze eliminacyjne do Ligi Mistrzów, a tak... mamy rewanżowe starcie o ćwierćfinał tych elitarnych rozgrywek . Za 20 minut, w niebieskiej części Manchesteru, "Obywatele" zmierzą się z "Królewskimi"!