Ukraina, herbUkraina
22:41

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru! Dobranoc!

22:40

W meczach towarzyskich naszych najbliższych rywali w Lidze Narodów reprezentacja Holandii remisowała w Amsterdamie z Hiszpanią 1:0, natomiast reprezentacja Włoch pokonała we Florencji drużynę Estonii aż 4:0.

22:38

Już w najbliższą niedzielę "Biało-czerwoni" zagrają w Lidze Narodów na wyjeździe z reprezentacją Włoch! Będzie to pojedynek z dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem.

22:37

"Biało-czerwoni" nie przegrali piątego meczu z rzędu. Ostatnia porażka miała miejsce w Amsterdamie z reprezentacją Holandii, gdzie raczej mało który zespół może powalczyć o zwycięstwo.

22:37

Wynik meczu chyba nie jest zasłużony, ale najważniejszy jest rezultat. "Biało-czerwoni" zdobyli dwie przypadkowe bramki, a reprezentacja Ukrainy nie wykorzystała rzutu karnego na początku spotkania. Najważniejsze jest to, że Polska wygrywa drugi mecz z rzędu i trzeci raz nie traci bramki.

93'

Koniec meczu! Na Stadionie Śląskim w Chorzowie reprezentacja Polski pewnie wygrywa 2:0 z reprezentacją Ukrainy po bramkach Krzysztofa Piątka i Jakuba Modera!

92'

Jakub Moder dośrodkował w pole karne rywali, niepewnie interweniował Łunin, ale żaden z naszych graczy nie zdołał dopaść do piłki.

91'

Arbiter dolicza co najmniej trzy minuty do drugiej połowy meczu.

91'

Długa akcja reprezentacji Ukrainy, ale ostatecznie Sydorczuk wyszedł z piłką poza plac boiska i goście stracili piłkę.

90'

Kamil Jóźwiak faulowany na własnej połowie i Polacy mogą utrzymać się przy piłce.

89'

Mateusz Klich nieźle dograł przed pole karne gości, ale tam żaden z naszych graczy nie zdołał oddać strzału i "Biało-czerwoni" stracili piłkę.

88'

Polacy pod polem karnym przeciwników, ale Bartosz Bereszyński nie zdołał minąć rywala po prawej stronie boiska.

87'

Serhij Sydorczuk zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to niedokładnie.

86'

Po dośrodkowaniu w nasze pole karne do strzału głową doszedł Junior Moraes, ale piłkarz reprezentacji Ukrainy uderzył niecelnie.

85'

Polacy mądrze wypychają przeciwników spod własnej połowy.

84'

Zmiana w reprezentacji Polski. Sebastian Szymański pojawia się w miejsce Przemysława Płachety.

83'

Jakub Moder faulowany w środkowej strefie boiska i Polacy mogą odetchnąć.

82'

Niedokładne podanie w nasze pole karne i Łukasz Skorupski mógł spokojnie złapać piłkę.

81'

Po prawej stronie boiska pierwsza skuteczna interwencja Arkadiusza Recy po akcji Ukraińców.

80'

Obraz gry nie ulega zmianie. Wciąż to goście utrzymują się przy piłce, ale wciąż bez żadnego rezultatu.

79'

Natomiast za Macieja Rybusa wchodzi Arkadiusz Reca.

78'

Bartosz Bereszyński pojawia się na boisku w miejsce kontuzjowanego Roberta Gumnego.

77'

Kolejna zmiana w ekipie gości. Serhij Sydorczuk wchodzi w miejsce Wiktora Kowałenko.

76'

Znakomita okazja dla gości na zmniejszenie rozmiaru porażki! Sam na sam z Łukaszem Skorupskim wyszedł Wiktor Cyhankow, ale Ukrainiec minimalnie przestrzelił!

75'

Polacy ponownie nie potrafią się utrzymać przy piłce przez dłuższą chwilę.

74'

Znakomite prostopadłe podanie w nasze pole karne jeszcze lepiej przeciął Robert Gumny.

73'

Mateusz Klich stracił piłkę w środkowej strefie boiska, ale chwilę później Ukraińcy zrobili to samo, ale pod naszym polem karnym.

72'

Uderzenie z dystansu jednego z graczy Ukrainy, ale piłka zatrzymała się w gąszczu nóg w naszym polu karnym.

71'

Sebastian Walukiewicz najpierw dobrze odebrał piłkę we własnym polu karnym, ale chwilę później niefrasobliwie ją stracił. Na szczęście Ukraińcy nie zdołali oddać strzału.

70'

Po prostopadłym podaniu Jakuba Modera "Biało-czerwoni" tracą piłkę.

69'

Polacy wreszcie przez nieco dłużej potrafią utrzymać się przy piłce. Wydaje się, że druga stracona bramka nieco podcięła skrzydła rywalom.

68'

Prostopadłe zagranie do szybkiego Przemysława Płachety, ale naszego skrzydłowego uprzedził obrońca rywali.

67'

Ostre starcie Macieja Rybusa z Walerijem Bondarem i obaj gracze leżą na murawie.

66'

Wiktor Cyhankow dośrodkował w nasze pole karne, ale Sebastian Walukiewicz skutecznie wyekspediował piłkę poza nasze pole karne.

65'

Walerij Bondar zmienił Juchyma Konoplę.

64'

Po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego w pole karne gości najlepiej odnalazł się Jakub Moder, rezerwowy reprezentacji Polski na raty, ale ostatecznie pokonał Łunina i mamy 2:0!

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Wejście smoka Jakuba Modera i mamy 2:0 dla Polski!

62'

Natomiast Karol Linetty zmienił Jacka Góralskiego.

62'

Dwie zmiany w ekipie "Biało-czerwonych". Jakub Moder wszedł w miejsce Arkadiusza Milika

61'

Żółtą kartką za faul na Kamilu Jóźwiaku ukarany Ihor Charatin.

60'

Bohdan Mychajliczenko dośrodkował w nasze pole karne, ale świetna interwencja Walukiewicza zażegnała niebezpieczeństwo.

59'

Wreszcie reprezentacja Polski odzyskała piłkę. Goście muszą odsapnąć i raczej nie atakują polskich graczy na naszej połowie.

58'

Jednak "Biało-czerwoni" wciąż nie potrafią utrzymać się przy piłce przez dłuższy czas. Ukraina zdecydowanie przeważa, jednak bez zagrożenia pod polską bramką.

57'

Uderzenie z rzutu wolnego prosto w mur polskich graczy.

56'

W zespole gości kolejna zmiana. Ihor Charatin za Ołeksandra Zinczenkę.

55'

Arkadiusz Milik sfaulował przeciwnika pod własnym polem karnym i Ukraina będzie miała szansę na wyrównanie.

54'

Kamil Jóźwiak ruszył prawą stroną boiska, ale jego rajd został zatrzymany wślizgiem.

53'

Ukraina wciąż na naszej połowie. "Biało-czerwoni" mają bardzo duże problemy z odzyskaniem piłki i skonstruowaniu jakiejkolwiek akcji.

52'

Kolejna znakomita akcja gości, Cyhankow zdecydował się na strzał z okolic naszego pola karnego, ale kolejną świetną interwencją popisał się Łukasz Skorupski!

51'

Krzysztof Piątek na pozycji spalonej po prostopadłym podaniu.

50'

Marlos zdecydował się na strzał z dystansu, ale tym razem obok bramki.

49'

Reprezentacja Ukrainy spokojnie rozgrywa piłkę pod polskim polem karnym, jednak "Biało-czerwoni" szczelnie w defensywie.

47'

Drugą część meczu również lepiej rozpoczęli Ukraińcy, jednak na razie bez większego zagrożenia pod Polską bramką.

46'

Arbiter rozpoczyna drugą część spotkania.

46'

Za Ołeksandra Zubkowa Wiktor Cygankow.

46'

Andrij Jarmolenko zszedł z boiska,. W jego miejsce pojawił się Marlos.

46'

Natomiast w Ukrainie za Romana Jaremczuka wszedł Junior Moraes.

46'

Na drugą część meczu za Piotra Zielińskiego pojawia się Kamil Jóźwiak.

21:45

Piłkarze obu drużyn wracają już na murawę Stadionu Śląskiego. Za moment początek drugiej części meczu.

21:32

Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

21:32

"Biało-czerwoni" byli gorsi od swoich dzisiejszych przeciwników, ale fatalna interwencja Łunina spowodowała, że to Polacy mogą zejść na przerwę z prowadzeniem. Obu w drugiej odsłonie meczu reprezentanci Polski mogli utrzymać albo podwyższyć ten rezultat.

45'

Koniec pierwszej połowy na Stadionie Śląskim w Chorzowie! Polacy niespodziewanie prowadzą z Ukrainą 1:0 po przypadkowej bramce Krzysztofa Piątka!

44'

Jacek Góralski ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

44'

Piotr Zieliński dośrodkował w pole karne Ukrainy, ale polskich graczy wyprzedził jeden z rywali wybijając piłkę.

43'

Arkadiusz Milik faulowany w środkowej strefie boiska.

42'

Krzysztof Piątek wyszedł do prostopadłego podania, jednak uprzedził go Łunin. Bramkarz Ukrainy fatalnie interweniował oddając piłką Piątkowi, który z dalekiej odległości wpakował piłkę do pustej bramki rywali!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Krzysztof Piątek otwiera wynik spotkania po fatalnym błędzie Łunina!

40'

Jacek Góralski fantastycznie odebrał piłkę pod własną bramką.

39'

Juchym Konopla próbował dośrodkować z prawej strony, ale Maciej Rybus wybił piłkę na rzut rożny.

38'

Świetny, szybki kontratak Ukrainy zakończony strzałem. Roman Jaremczuk uderzył wprost w ręce Łukasza Skorupskiego.

38'

Ładna, koronkowa akcja Polaków, jednak zbyt mocne podanie do Arkadiusza Milika zakończyło się stratą.

37'

W środku boiska sfaulowany został Jacek Góralski i Polacy mogą uspokoić grę.

36'

Paweł Bochniewicz pewnie interweniował po kolejnej szybkiej akcji Ukrainy.

36'

Arkadiusz Milik próbował minąć rywala i wpaść w pole karne gości, jednak został zatrzymany.

35'

Robert Gumny dośrodkował w pole karne, tam piłka trafiła do Piotra Zielińskiego, ten zdecydował się na szybki strzał, ale piłka zatrzymała się na jednym z rywali.

34'

Przemysław Płacheta dośrodkował zbyt mocno w pole karne Ukrainy, a ponowna próba Zielińskiego została oddalona przez Łunina.

33'

Szybki kontratak Ukrainy, ale Jarmolenko minimalnie za mocno zagrał do Zubkowa i Polacy ponownie mogą odetchnąć.

32'

Po zagraniu Arkadiusza Milika, Piotr Zieliński zdecydował się na strzał z dalszej odległości, ale piłka zatrzymała się na obrońcy rywali.

32'

Maciej Rybus fatalnie podał próbując wyprowadzić piłkę, ale na szczęście Ukraińcy nie zdołali przejąć piłki.

31'

Arkadiusz Milik przypadkowo sfaulował przeciwnika w okolicach koła środkowego boiska.

30'

Długie, prostopadłe podanie jednego z gracza gości zakończyło się stratą piłki. Polacy mogą odetchnąć.

29'

Jarmolenko zaczarował swoim dryblingiem pod naszym polem karnym, ale ostatecznie gracz gości stracił piłkę.

28'

Moment spokojniejszej gry. Reprezentacja Ukrainy spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

27'

Robert Gumny ucierpiał pod własną bramką po starciu z przeciwnikiem, ale nie wygląda to na groźny uraz.

26'

Przemysław Płacheta sfaulował rywala pod polem karnym Ukrainy marnując szansę na akcję bramkową.

25'

Słabe dośrodkowanie skończyło się stratą piłki.

25'

Piłka po raz kolejny powędrowała w pole karne Ukrainy, gdzie głową uderzył Przemysław Płacheta. Skrzydłowy Norwich uderzył w przeciwnika i mamy tylko rzut rożny.

24'

Mateusz Klich zdecydował się na strzał z dystansu, ale jego uderzenie świetnie obronił Łunin!

24'

Piotr Zieliński świetnie dośrodkował w pole karne gości do Krzysztofa Piątka, ten jednak niedokładnie przyjął piłkę.

23'

Wreszcie dobra akcja Polaków, Krzysztof Piątek ponownie zagrał do Milika, ten wyszedł na czystą pozycję, ale jego strzał prawą nogą pewnie wyłapał Łunin.

22'

Cudowna koronkowa akcja Ukrainy, Polacy pogubili się w defensywie, ale ostatecznie Jarmolenko nie trafił do bramki Skorupskiego!

21'

Arkadiusz Milik wybił dośrodkowanie Jarmolenki.

21'

Andrij Jarmolenko poczarował w prawym narożniku boiska, dośrodkował w pole karne, ale jego wrzutka została zablokowana.

20'

Krzysztof Piątek odebrał piłkę pod polem karnym rywali i spróbował dograć do Arkadiusza Milika. Napastnika Napoli wyprzedzili obrońcy.

19'

W odpowiedzi Krzysztof Piątek przyjął piłkę przed polem karnym gości, zdecydował się ruszyć w pole karne Ukrainy, ale jego strzał został zablokowany.

18'

Roman Jaremczuk świetnie przyjął piłkę tyłem do pola karnego, minął Bochniewicza i oddał strzał, który pewnie wyłapał Łukasz Skorupski.

17'

Kolejny strzał z dystansu gości, jednak tym razem piłka zatrzymała się na jednym z obrońców.

16'

Ołeksandr Zinczenko ponownie uderzył zza pola karnego, ale tym razem pewnie złapał piłkę Skorupski.

15'

Ukraina ponownie dostała się w naszej pole karne, ale tym razem Polscy obrońcy interweniowali skutecznie i oddalili zagrożenie.

14'

Jacek Góralski sfaulował przeciwnika na własnej połowie, ale goście mają daleko do naszego pola karnego.

13'

Mateusz Klich dośrodkował w pole karne gości, ale pewną interwencją popisał się Andrij Łunin.

12'

Andrij Jarmolenko trafia tylko w słupek z rzutu karnego!

11'

Po stracie piłki Polaków na własnej połowie z szybką akcją wyszli goście, Andrij Jarmolenko wpadł w pole karne gdzie został sfaulowany przez Pawła Bochniewicza i arbiter zdecydował się podyktować rzut karny!

10'

Sebastian Walukiewicz niebezpiecznie zabawił się we własnym polu karnym z przeciwnikiem, ale wszystko zakończyło się szczęśliwie dla Polaków, którzy utrzymali się przy piłce.

9'

Ołeksandr Zinczenko potężnie uderzył z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Łukasz Skorupski!

8'

Arkadiusz Milik na pozycji spalonej z lewej strony pola karnego gości.

8'

Arkadiusz Milik zagrał w pole karne gości do Krzysztofa Piątka, ale ten nie zdołał wygrać walki o pozycję z obrońcą Ukrainy.

7'

Dobry Pressing Polaków, Ukraina była bliska stracenia piłki na własnej połowie, ale ostatecznie skończyło się na rzucie z autu dla naszych rywali.

6'

Źle rozegrany rzut rożny i Polska łatwo straciła piłkę.

6'

Przemysław Płacheta wywalczył pierwszy rzut rożny dla Polski w tym spotkaniu.

5'

Po raz pierwszy Polacy znaleźli się z piłką na połowie przeciwników, ale Płacheta z Zielińskim przekombinowali i Biało-czerwoni stracili piłkę.

4'

Świetnie rozegrana piłka przez graczy Ukrainy, ale Roman Jaremczuk podał niedokładnie w nasze pole karne i Ukraina straciła piłkę.

4'

Mateusz Klich spóźnił się z odebraniem piłki i sfaulował rywala w środku pola.

3'

Polacy nerwowo rozpoczęli spotkanie, dwukrotnie wyprowadzenie piłki na połowie przeciwników skończyło się szybką stratą.

2'

Arkadiusz Milik dostał piłkę na połowie przeciwników, ale został szybko zastopowany przez jednego z przeciwników.

20:45

Pierwszy gwizdek Manuela Schuettengrubera! Rozpoczynamy mecz!

20:39

Czas na hymny obu państw.

20:39

Gracze Polski i Ukrainy są już na murawie Stadionu Śląskiego!

20:35

Piłkarze obu drużyn są już gotowi do wejścia na murawę Stadionu Śląskiego, a więc już za kilka minut rozpoczynamy to spotkanie!

20:11

Ławka rezerwowych reprezentacji Ukrainy: Piatow (Br.), Sobol (Br.), Zabarnyj, Sydorczuk, Czeberko, Malinowskij, Maraes, Cyhankow, Charatin, Bondar, Pańkiw.

20:09

ŁAWKA REZERWOWYCH REPREZENTACJI POLSKI: SZCZĘSNY (Br.), FABIAŃSKI (Br.), KĘDZIORA, BEDNAREK, LINETTY, MODER, GROSICKI, GLIK, RECA, BERESZYŃSKI, SZYMAŃSKI, JÓŹWIAK.

20:06

"Biało-czerwoni" w najbliższą niedzielę zmierzą się na wyjeździe z Włochami, a w przyszłą środę również na Stadionie Narodowym podejmą Holandię.

20:06

Natomiast reprezentacja Polski jest nieoczekiwanie liderem swojej grupy po dwóch zwycięstwach nad Bośnią i Hercegowiną. Punkt za Polską plasują się Włochy, a dwa punkty do Nas traci reprezentacja Holandii. Na ostatnim miejscu jest reprezentacja z Bałkanów.

20:04

W Lidze Narodów reprezentacja Ukrainy jest dopiero na trzecim miejscu swojej grupy za reprezentacjami Hiszpanii i Niemiec. Za plecami naszych dzisiejszych rywali jest tylko Szwajcaria z dwoma puntami. Ukraina ma natomiast sześć "oczek".

20:03

Natomiast w Polsce ostatni raz oba zespoły mierzyły się w marcu 2013 roku w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Brazylii. Wtedy na Stadionie Narodowym reprezentacja Ukrainy wygrała pewnie 3:1, a jedyną bramkę dla "Biało-czerwonych" zdobył Łukasz Piszczek.

20:01

Ostatni raz oba zespoły mierzyły swoje siły w Mistrzostwach Europy 2016 we Francji. Wtedy w ostatnim meczu fazy grupowej reprezentacja Polski wygrała 1:0 po bramce Jakuba Błaszczykowskiego.

20:00

Jeśli chodzi o reprezentację Ukrainy, w ostatnim meczu Ligi Narodów sprawili dużą niespodziankę pokonując u siebie Hiszpanię 1:0. Jednak wcześniej ulegli Niemcom skromnie 1:2, a w meczu towarzyskim zostali rozbici przez Francję aż 1:7.

19:59

Reprezentacja Polski w dobrych nastrojach przystępuje do tego pojedynku. W czterech ostatnich meczach Polacy wygrali aż trzy grając widowiskowo i strzelając wiele bramek. W ekipie prowadzonej przez Jerzego Brzęczka przed miesiącem przede wszystkim zachwycili Karol Linetty, Jakub Moder i Michał Karbownik.

19:56

W meczu towarzyskim na Stadionie Śląskim w Chorzowie reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Ukrainy! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!