Legia II Warszawawłasne
0 : 2
Piast GliwicePiast Gliwice
93'

Koniec meczu! Piast Gliwice pokonuje Legię II Warszawa i awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski!

90'

Sędzia dolicza do tego meczu 3 minuty.

87'

Martin Konczkowski zmienia strzelca obu bramek - Gararda Badię.

85'

Piotr Cichocki zostaje zmieniony przez Nikodema Niskiego.

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tym razem Gerard Badia pewnie pokonuje bramkarza rezerw Legii!

83'

Kolejny rzut karny dla Piasta! Tym razem faulował Cezary Miszta!

82'

Niezła akcja Legii, jednak nie została zakończona strzałem na bramkę.

80'

Dominik Steczyk nie trafia w światło bramki uderzając z 12 metra! To powinien być gol!

79'

Jorge Felix był bardzo blisko zdobycia bramki! Piłka minimalnie minęła słupek bramki Legii!

76'

Dobre dośrodkowanie Radosława Pruchnika, ale w polu karnym Piasta to goście wygrywają pojedynek główkowy.

75'

Dominik Steczyk pojawia się na murawie w miejsce Sebastiana Milewskiego.

74'

Zupełnie nieudane uderzenie Toma Hateleya.

73'

Radosław Cielemęcki zmienia Kamila Orlika.

72'

Piłka spadła pod nogi Marcina Pietrowskiego, który posłał ją wysoko nad bramką.

70'

Mateusz Grudziński zdecydował się na strzał z 30 metra i Jakub Szmatuła z dużym spokojem broni te uderzenie.

66'

Jorge Felix uderza obok bramki.

65'

Kacper Wełniak zmienia Łukasza Łakomego.

63'

Jorge Felix wchodzi na murawę, a schodzi z niej Dani Aquino!

62'

Co za historia! Cezary Miszta świetnie broni strzał Gerarda Badii! Legia II nadal w grze!

61'

Rzut karny dla Piasta po zagraniu ręką Kamila Orlika!

56'

Defensorzy Piasta świetnie poradzili sobie z naporem rywala, który nastąpił po błedzie Jakuba Szmatuły.

53'

Kamil Orlik świetnie utrzymał się przy piłce, a później oddał niecelny strzał.

52'

Groźne uderzenie Piotra Cichockiego! Zabrakło tylko trochę dokładności.

51'

Dani Aquino huknął z dystansu, ale piłka leci bardzo daleko od bramki Miszty.

49'

Chris Phillips z dużym spokojem radzi sobie ze strzałem Milewskiego.

47'

Ależ było blisko drugiego gola dla Piasta! Sebastian Milewski trafił w słupek uderzając z 10 metra!

46'

Czas na drugie 45 minut!

46'

Koniec pierwszej połowy! Widać u Piasta zdecydowanie większą kulturę gry, jednak sprawa awansu jest jeszcze całkowicie otwarta! Rezerwy Legii również potrafią stworzyć sobie okazje!

43'

Łukasz Łakomy posłał "świece" w pole karne Piasta. Nie było szans aby oddać strzał na bramkę Szmatuły.

41'

Dani Aquino uderza bezpośrednio z 20 metra, ale piłka znacznie mija bramkę Cezarego Miszty.

40'

Ivan Obradović fauluje rywala pod swoim polem karnym. Będzie groźna okazja dla gości.

36'

Maciej Rosołek również ogląda żółty kartonik.

35'

Mateusz Grudziński ukarany żółtą kartką.

34'

Trochę paniczne uderzenie zawodnika Legii i Jakub Szmatuła spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

31'

Dani Aquino z 7 metra nie trafia w światło bramki! Takie sytuacje trzeba wykorzystywać!

28'

Świetne uderzenie Toma Hateleya z rzutu wolnego! Cezary Miszta końcówkami palców odbija futbolówkę!

26'

Legioniści zdołali zamknąć swojego rywala na ich połowie. Piotr Cichocki próbował dograć z prawego skrzydła, ale zabrakło dokładności.

24'

Maciej Rosołek popisał się znakomitą indywidualną akcją. Młody napastnik gospodarzy zdołał z dużym spokojem minąć Malarczyka, tylko problem w tym, że żadnej z jego kolegów nie pobiegł za akcją i Legia straciła posiadanie.

22'

Bardzo dobra akcja gospodarzy! Wymienili kilka szybkich podań, ale wszystko zbyt słabym strzałem zakończył Łukasz Łakomy. Bez problemu broni Szmatuła.

20'

Sytuacyjny strzał Daniego Aquino, ale bramkarz Legii nie miał żadnego problemu z obroną.

19'

Fatalne dośrodkowanie Piotra Cichockiego. Piłka nie miała prawa dotrzeć do Macieja Rosołka, który czekał przed bramką Szmatuły.

16'

Ariel Mosór przewrócił się przed swoim polem karnym, Gerard Badia przejął piłkę i spokojnie posłał ją obok bezradnego Cezarego Miszty.

15'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gerard Badia wykorzystuje błąd rywala!

14'

Dani Aquino notuje celny strzał, tylko że trafia prosto w Cezarego Misztę.

13'

Piast utrzymuje się przy piłce, ale jak na razie nie potrafią złamać szyków obronnych rywala.

9'

Jakub Szmatuła z małymi problemami, ale piąstkuje dośrodkowanie Radosława Pruchnnika.

8'

Pierwszy ofensywny wypad Legii, zakończony mocno niecelnym uderzeniem Chrisa Philippsa.

6'

Kolejny niepotrzebny błąd w defensywie gospodarzy. Znowu zdołali jednak uspokoić sytuację.

4'

Gerard Badia posyła piłkę w pole karne, jednak Cezary Miszta bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie.

2'

Złe wyprowadzenie piłki Ariela Mosóra, ale młody zawodnik zdołał naprawić swój błąd.

1'

Goście rozpoczynają mecz od środka boiska!

17:42

Zawodnicy obu drużyn wychodzą, a kibice zgromadzeni na trybunach stadionu w Ząbkach odśpiewują "Sen o Warszawie"!

17:40

17:38

W składzie rezerw Legii możemy zobaczyć kilka nazwisk znanych z ekstraklasowych boisk. Od pierwszej minuty zagrają m.in. Chris Phillips, Maciej Rosołek, Radosław Pruchnik czy Ivan Obradović. Dwaj ostatni w pierwszej drużynie nie zadebiutowali, ale są znani szerszej publiczności. Szczególnie forma Serba jest bardzo dużą niewiadomą.

17:35

Piast Gliwice na pewno nie ma zamiaru lekceważyć przeciwnika. Chociaż Waldemar Fornalik zdecydował się na 9 zmian w porównaniu do ligowego starcia to dzisiaj jego zespół będzie zdecydowanym faworytem. Buzuje w nich też sportowa złość, gdyż dwa ostatnie spotkania to dwie porażki po 3:0. Czy dzisiaj zdołają zmazać plamę?

17:33

Mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Rezerwy Legii niespodziewanie znalazły się na takim etapie Pucharu Polski. Zdołali pokonać wyżej notowanych rywali, w tym m.in Wigry Suwałki oraz Odrę Opole. Czy ci młodzi zawodnicy zdołają dzisiaj pokonać mistrza Polski?

17:30

17:27

17:25

Dzień dobry Państwu! Czas na pierwszy dzisiaj mecz Legii Warszawa. Na początku Legia II podejmie mistrza Polski - Piasta Gliwice! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!