Borussia DortmundBorussia Dortmund
0 : 0
FC BarcelonaFC Barcelona
94'

Sędzia zakończył mecz. Jakimś cudem Barcelona tego meczu nie przegrała. Jej bohaterem Niemiec, który zatrzymał rodaków!

92'

Arbiter doliczył trzy minuty. Piłkę posiada Barcelona.

87'

Boisko opuścił Alcacer. Za niego Bruun Larsen.

84'

Borussii brakuje dzisiaj tylko kropki nad i w postaci gola. Gra naprawdę dobrze. W obronie uważnie, w ataku z polotem.

78'

Niesamowicie gra Borussia. Na jeden kontakt. Znowu za słabo kopnął Reus.

78'

Messi wzięty w kleszcze. Obok niego stanęło aż czterech rywali.

77'

PETARDA BRANDTA! I mamy tylko poprzeczkę. Ależ blisko!!!

76'

No nie, to nie jest mecz Reusa! Kapitan uderzył BARDZO wysoko z bliskiej odległości.

75'

Dobrze gra Borussia. Wysoko, odważnie, bez kompleksów. Brakuje strzałów

73'

Brandt w miejsce Hazarda.

72'

Messiemu odebrano piłkę w polu karnym. A już czarował w swoim stylu.

72'

ALCACER! Dostał podanie - a jakże! - z prawej strony. Uderzył, ale nad poprzeczką. Jest wkurzony! To można było skończyć lepiej.

70'

Kartka dla Rakiticia.

69'

Ter Stegen został sfaulowany. Podaniem Witsela szukał Hazard.

68'

Borussia cierpliwie naciska na prawej flance. Kibice oklaskują udane rajdy albo same podania.

67'

I ponownie kopnął Reus. Głową, nad bramką. Ależ Niemiec jest na siebie wkurzony!

64'

I jęk zawodu. Reus obok słupka. Będzie korner.

63'

Barcelona wymieniła 362 podania. 87 procent było celnych.

63'

Wrzutka na pierwszy słupek. Kończy się to prawie groźną kontrą Borussii.

62'

Barcelona stopniowo przesuwa się pod bramkę. Będzie rzut rożny.

62'

Zablokowane podanie w kierunku Alcacera. Jednym i drugim zaczyna się spieszyć. Pozostało około 30 minut gry.

60'

Mówimy o podwójnej zmianie. Boisko opuścił też Busquets. Za niego Rakitić.

59'

I jest zmiana. Messi za Fatiego.

59'

Za chwilę wejdzie Messi.

57'

REUS MYLI SIĘ Z RZUTU KARNEGO! Jego próbę w lewy róg obronił Niemiec ter Stegen!

56'

RZUT KARNY DLA BORUSSII!

56'

Kartka dla Semedo.

55'

Tylko jęk zawodu. Po wrzutce z wolnego głową uderzył Delaney. Obok prawego słupka

54'

Zarysowuje się przewaga Borussii. A przynajmniej takie odnosimy wrażenie.

52'

Pięciu piłkarzy Barcelony w murze. Alcacer uderza w jednego z nich. Fatalny strzał!

50'

No to będzie okazja na gola. Dla Borussii. Z rzutu wolnego. Pique dostał kartkę.

48'

Suarez... Wpadł w pole karne, lecz został zatrzymany!

48'

Kartka dla Hazarda.

47'

Borussia długo operowała piłką na prawej flance. Sytuację wyjaśnił Pique, a potem także Roberto.

46'

Gramy dalej w Dortmundzie. Od środka gospodarze. Messi rozpoczyna rozgrzewkę...

45'

Przerwa! Emocji nie brakuje, natomiast goli jak najbardziej. Na razie bezbramkowy remis w Dortmundzie.

45'

Gramy o trzy minuty dłużej.

45'

W tej gęstwinie nóg i rozpychających się rąk Barcelona nie umie się odnaleźć.

43'

Posiadanie piłki po stronie Dumy Katalonii. Jest 61 do 39.

40'

Kontuzjowany Alba zszedł z boiska. Za niego Roberto.

40'

Fatalny strzał Sancho... A okazja była przednia.

37'

Ucierpiał jeden z zawodników Borussii. Jest opatrywany.

36'

Po wolnym dla Barcelony było groźnie. Daleko wyszedł Buerki, a potem nad bramką uderzył Fati.

35'

Przypomnijmy, że w drugim meczu tej grupy Inter zremisował ze Slavią 1:1.

33'

Jedno podanie, piąte, dziesiąte... Barcelona dalej próbuje wyciągać Borussię. Ale gospodarz wie, jak i gdzie się bronić.

31'

Hummels wślizgiem interweniuje w szesnastce. Kolejne dobre zachowanie. A potem zablokowany został Hakimi. Uderzał w polu karnym.

28'

Reus dorzucił piłkę z wolnego. Uderzył Hummels, głową, ale obok! Dobra sytuacja na bramkę.

26'

Strzał Reusa ciałem broni ter Stegen! Świetna interwencja.

25'

Hummels nieźle zmylił Fatiego. Było to bardzo efektowne.

23'

Sancho... Piłka mu odskoczyła i z dobrej akcji nici.

21'

Próba gry piętką w polu karnym Barcelony. To się kończy stratą Borussii.

19'

Reus na spalonym. Ten kontratak dobrze się zapowiadał. Zakończył go jednak asystent sędziego.

17'

Griezmann wrzuca w polu karne, lecz Suareza uprzedza Hummels.

15'

Kartkę zarobił już Delaney. Brzydko potraktował Busquetsa.

14'

Znowu świetnie na wyprzedzenie zagrał Hummels.

14'

Blisko, coraz bliżej. Pique o centymetry minął się z piłką w polu bramkowym!

13'

Griezmann zablokowany. Tylko rzut rożny dla Barcelony.

12'

Ciasno, ciasno na połowie BVB. Barcelona próbuje "wyciągnąć" rywala, ale na razie z marnym skutkiem.

10'

To może trochę dziwić, ale piłkę głównie posiada Borussia. Ta sama, która ostatnio w lidze wcale piłką nie była zainteresowana (potrzebowała jej dopiero kiedy przeprowadzała akcje bramkowe).

8'

Suarez zablokowany w polu karnym.

7'

Dużo podań po ziemi, niezłe tempo, choć na razie bez klarownych okazji - z obu stron.

5'

Borussia próbuje uspokoić grę. W polu karnym znalazł się jeden z zawodników. Upadł z piłką, ale o faulu nie było mowy.

3'

Barcelona rozpędza się na lewym skrzydle. Podanie przecina jednak Hummels. Dobra interwencja.

1'

Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

20:59

Barcelona w turkusowych strojach. Borussia na żółto z czarnymi wstawkami.

20:59

Niestety ani w składzie, ani na ławce rezerwowych Borussii nie ma Łukasza Piszczka.

20:58

W składzie Barcelony m.in. 16-letni Ansu Fati. Na ławce zaczyna za to Leo Messi.

20:57

Piłkarze pojawili się na boisku. Hymn rozgrywek, a potem gramy!

20:56

Za chwilę wybrzmi pierwszy gwizdek w najciekawszym meczu tego dnia. Szykują się wielkie emocje na Signal Iduna Park w Dortmundzie!