Koniec meczu! Hertha zostaje rozgromiona przez FC Koeln!

Dobre dośrodkowanie Daridy, ale obrona Koeln spokojnie interweniuje.

79'

Marco Hoger zmienia Ismaila Jakobsa.

78'

Mało brakowało a padłaby 6 bramka dla gości! Tym razem jednak świetnie broni bramkarz Herthy!

76'

Simon Terodde zanotował pierwszą akcję w tym meczu, jednak został skutecznie powstrzymany przez defensorów Herthy.

74'

Simon Terodde zmienia strzelca dwóch bramek - Jhona Cordobę.

73'

Zablokowany strzał Lukebakio.

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mark Uth strzela cudownego gola z rzutu wolnego! Kanonady ciąg dalszy!

69'

Santiago Ascacibar fauluje rywala pod swoim polem karnym i ogląda za to żółtą kartkę.

67'

Hertha zasypuje rywala dośrodkowaniami, które nie przynoszą żadnego efektu.

64'

Hertha gra dużo lepiej niż w pierwszej połowie, ale znowu traci gola! Defensywa praktycznie w ogole nie funkcjonuje!

62'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Florian Kainz na 4:0 dla FC Koln!

62'

Krzysztof Piątek w ostatniej chwili został zablokowany!

60'

Dodi Lukebakio oddał znakomity strzał! Zabrakło dosłownie centymetrów!

56'

Krzysztof Piatek marnuje sytaucje sam na sam! Ależ było blisko!

54'

Darida ofiarnie walczył o piłkę pod polem karnym rywala, ale został skutecznie powstrzymany.

50'

Dodi Lukebakio rozruszał grę Herthy! Teraz mało brakowało a strzeliliby pierwszą bramkę w tym meczu!

46'

Swój występ zakończył też Arne Maier, którego zmienił Vladimir Darida.

46'

Matheus Cunha nie wyszedł na drugą część meczu. W jego miejsce pojawił się Dodi Lukebakio.

46'

Wracamy po przerwie do Berlina! Czy Hertha zacznie w końcu grać w piłkę?

50'

Koniec pierwszej połowy. Hertha w tym meczu nie istnieje co dobitnie pokazuje statystyka - 0 jakiekolwiek strzału.

49'

Ellyes Skhiri nie trafia z 2 metrów w światło bramki!

47'

Niklas Stark zostaje ukarany żółtą kartką.

45'

Rafael Czichos doznał bardzo poważnie wyglądającej kontuzji. W jego miejsce pojawia się Jorge Mere.

42'

Bardzo poważnie wyglądające zderzenie pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Potrzebna jest pilna pomoc medyczna.

40'

Najpierw sędzia nie uznał gola, ale po weryfikacji wskazał na środek boiska! Hertha jest dzisiaj bardzo słaba.

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Florian Kainz na 3:0 dla FC Koeln!

35'

Hertha jest całkowicie zagubiony. Gospodarze nie mają pomysły na grę.

30'

27'

Tym razem Cordoba był na spalonym. FC Koeln straciło szansę na gola.

23'

Hertha jest całkowicie bezradna. Pasywny Dedryk Boyata przegrał pojedynek główkowy, a napastnik gości wbił piłkę głowę z bliskiej odległości.

22'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jhon Cordoba po raz drugi!

20'

Jak na razie Krzysztof Piątek jest zupełnie niewidoczny. Spowodowane to jest m.im. bardzo słabą postawą jego kolegów.

17'

Rune Jarstein znakomicie odbija strzał Cordoby! Znowu było bardzo groźnie!

13'

Teraz gospodarze mieli szansę na dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale ostatecznie od bramki zacznie Timo Horn

11'

Zakotłowało się pod bramką Herthy, ale tym razem świetnie broni Rune Jarstein.

5'

Strata Herthy, kontra gości i pewne wykończenie Cordoba = 0:1 dla FC Koeln!

4'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jhon Cordoba otwiera wynik meczu!

2'

Słabe dośrodkowanie zawodnika Herthy. Szybka strata.

1'

Ruszyli!

15:27

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawie!

15:22

W pierwszym składzie Herthy wyjdzie dzisiaj Krzysztof Piątek. Polak nadal czeka na premierowe trafienie w Bundeslidze.

15:17

Zmierzą się ze sobą sąsiedzi w tabeli. Hertha ma 3 oczka więcej od FC Koln i aktualnie plasuje się na 13 pozycji.