Miedź LegnicaMiedź Legnica
2 : 2
GKS TychyGKS Tychy
94'

Koniec meczu! Dwie bramki w pierwszej połowie, dwie w drugiej i mecz kończy się remisem 2:2!

90'

3 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

89'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Sebastian Steblecki zmieniony przez Dawida Kasprzyka.

89'

Znowu zakotłowało się w polu karnym Miedzi, jednak piłka ląduje w rękawicach Załuski.

88'

Marcin Garuch zmienia Jakuba Łukowskiego.

86'

Bartosz Szeliga na spalonym. Mogła być groźna okazja.

81'

Bardzo sprytny strzał z 20 metra rezerwowego gości i Łukasz Załuska nie miał żadnych szans na obronę tego uderzenia!

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Szumilas doprowadza do remisu!

79'

Zakotłowało się pod bramką Załuski! Całą akcję zamknął Szumilas, którego strzał poszybował wysoko nad bramką.

78'

Artur Pikk ogląda żółtą kartkę.

77'

Duży błąd Szumilasa próbowali wykorzystać rywale. Omar Santata trafił jednak prosto w Jałochę.

76'

Zmiana także w ekipie gości. Maciej Mańka schodzi, a wchodzi Bartosz Szeliga.

76'

Patryk Makuch melduje się na murawie, a schodzi z niej Kacper Kostorz.

75'

Druga w tym meczu przerwa na uzupełnienie płynów.

74'

Łukasz Sołowiej ukarany żółtą kartką.

71'

Fatalne uderzenie Stebleckiego. Załuska mógł spokojnie odprowadzić piłkę wzrokiem.

68'

64'

Wojciech Szumilas zmienia Łukasza Monetę.

62'

Znakomita akcja gospodarzy! Paweł Zieliński zagrał idealnie do Marquitosa, który wyłożył piłkę Romanowi i ten skierował ją do pustej bramki!

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za wejście smoka! Joan Roman!

60'

Maciej Śliwa opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Joan Roman.

59'

Paweł Zieliński w ostatnim momencie uprzedził Lewickiego i uratował swój klub.

56'

Zablokowany strzał Marquitosa.

55'

Niezła próba zawodników Miedzi, ale piłka zostaje zablokowana przez defensora z Tych.

52'

Spokojny początek drugiej połowy. Obie drużyny chyba oszczędzają siły na dalszą część meczu.

48'

Dobrze bita piłka w pole karne GKS-u Tychy. Tam jednak nikt nie zdołał wykończyć akcji.

46'

Sebastian Krasny dał znak do rozpoczęcia drugiej części meczu!

46'

Koniec pierwszej połowy. To jest naprawdę dobry i wyrównany pojedynek na miarę drużyn walczących o prawo gry w barażach o PKO Ekstraklasę.

44'

Miedź w natarciu, ale świetnie ustawiona defensywa gości uspokaja sytuację.

41'

Szymon Lewicki świetnie wykorzystał swoje warunki fizyczne i po dośrodkowaniu Monety pakuje piłkę głową do bramki!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Lewicki doprowadza do remisu!

38'

Bardzo mocne, ale i równie bardzo niecelne uderzenie Stebleckiego. Od bramki zacznie Miedź.

34'

Bożo Musa w ostatniej chwili uprzedza rywala! Mogło być bardzo groźnie.

31'

To powinien być gol! Marquitos wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał ten pojedynek! Gracz Miedzi miał bardzo dużo czasu.

28'

Przerwa w grze na uzupełnienie płynów.

25'

Świetne uderzenie Łukasza Monety, tylko że jeszcze lepiej broni Załuska! Było bardzo groźnie.

25'

Dobre dośrodkowanie w pole karne gości, ale to Keon Daniel wygrywa pojedynek główkowy.

23'

Łukasz Załuska bardzo pewnie piąstkuje i zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

20'

Miedź po zdobytej bramce przejęła inicjatywę. GKS Tychy szybko tracą posiadanie i nie mogą sobie poradzić z pressingiem rywali.

17'

Bardzo podobna akcja jak przy pierwszej bramce. Tym razem jednak Miedź nie zdołała zdobyć gola.

13'

GKS Tychy napierał mocniej, ale to oni tracą gola. Hiszpan świetnie uprzedził defensora rywali i sprytnym strzałem pokonał bramkarza gości!

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Omar Santana!

10'

Goście nadal w natarciu, ale tym razem sędzia wskazał spalonego.

7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego GKS-u Tychy, ale spokojnie interweniuje defensywa gospodarzy.

5'

GKS Tychy atakuje mocno od samego początku meczu. Na razie jednak nie ma to przełożenia na strzały.

1'

Goście rozpoczynają mecz od środka boiska!

12:36

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

12:32

GKS Tychy znajduje się ostatnio w skomplikowanej sytuacji. Nagła zmiana trenera rzadko przynosi pożądany efekt. Czy dzisiaj uda im się pokonać Miedź?

12:13

Ławka GKS: J. Piątek, Igaz, K. Piątek, Biernat, Kasprzyk, J. Biegański, Staniucha, Szeliga, Szumilas.

12:13

Ławka Miedzi: Hewelt, Pietrowski, Byrtek, Makuch, Garuch, Heredia, Roman, Soljić, Bartczak.

12:03

W ostatniej kolejce Miedź zwyciężyła w Niepołomicach 1:0. GKS u siebie pokonal natomiast Termalicę. Duet trenerski nie zdecydował się na gmeranie w składzie. Zaczyna ta sama jedenastka.

12:03

Te drużyny łączy cel - miejsce barażowe o ekstraklasę. Miedź na razie jest piąta, GKS szósty. Dzieli je ledwie oczko.

12:01

Sobotę z 1 ligą zaczynamy w porze obiadowej. Na mecz zaprasza słoneczna Legnica!