Warta Poznańwarta
1 : 2
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
90'

Ostatniej szansy nie udało się jednak wykorzystać. Koniec meczu! Puszcza niespodziewanie wygrywa w Grodzisku z Wartą!

90'

Ostatnia szansa Warty. Rzut wolny z boku pola karnego i nawet bramkarz gospodarzy zameldował się w "szesnastce".

90'

Pięć minut doliczone do drugiej połowy

90'

Wrzutka w pole karne, piłka opanowana przez jednego z gospodarzy, ale ostatecznie piłka wybita na rzut rożny.

90'

Rzut wolny dla Warty przed polem karnym gości

89'

Zmiana w Puszczy. Stawarczyk w miejsce Uwakwe

88'

Trwają rozpaczliwe ataki Warty, ale Puszcza bardzo dobrze się broni.

85'

Warta nabrała wiatru w żagle. Kolejny raz próbował Janicki, ale tym razem bez efektu.

81'

Goool! Warta zdobywa bramkę kontaktową. Janicki popisał się celnym, mocnym, płaskim strzałem tuż przy słupku.

75'

Ostatnia zmiana w Warcie. Apolinarski w miejsce Rybickiego

75'

Rzut wolny dla Puszczy z prawej strony pola karnego. Krótko rozegrany i ostatecznie goście stracili piłkę

72'

Niemczycki dobrze wybronił strzał Trałki z pola karnego. Rzut rożny dla Warty

69'

Druga zmiana w Warcie. Schodzi Kupczak, w jego miejsce Danielewicz

65'

Po ładnej akcji Sitek zagrał piłkę w pole karne, gdzie niefortunnie interweniujący Kieliba skierował ją do własnej siatki

65'

Gooool! Puszcza prowadzi 2:0! Samobójcze trafienie Kieliby!

62'

Zmiana w Puszczy. Żytek w miejsce Kleca.

58'

Zmiana w Warcie. Spławski w miejsce Jarocha

58'

Tomalski mocno wrzucił piłkę w pole karne z lewej strony, ale nikt nie zamykał tej akcji.

57'

Żółta kartka dla Grobelnego

50'

Warta próbuje odrabiać straty, ale pierwsze minuty drugiej połowy niezbyt udane w wykonaniu "Zielonych"

47'

Wrzutka w pole karne Puszczy z rzutu wolnego, ale piłka bita zbyt mocno wyszła za linię końcową.

46'

Drugą połowę od środka rozpoczęli piłkarze Warty.

45'

Sędzia nie wznawiał już gry. Po bramce dla Puszczy zakończył pierwszą połowę meczu

45'

Gooool! Stefanik pewnie pokonał Lisa strzałem z rzutu karnego.

45'

Sitek padł w polu karnym po starciu z Kielibą, ale o faulu nie było raczej mowy. Sędzia podyktował rzut karny trochę na wyrost

45'

Rzut karny dla Puszczy w doliczonym czasie gry!

45'

Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

44'

Żółta kartka dla Kupczaka

40'

Uwakwe popisał się dobry odbiorem w polu karnym. Mogło być groźnie pod bramką Puszczy

35'

Po rzucie rożnym uderzał głową Kieliba, ale piłka minęła bramkę.

33'

Po kontrze Puszczy uderzał na bramkę Orłowski, ale udaną interwencję zanotował Lis.

28'

Żółta kartka dla Sitka za faul taktyczny w środku pola.

27'

Rzut rożny dla Puszczy po próbie dośrodkowania z prawej strony.

22'

Aktywny dzisiaj Tomalski próbował indywidualnej akcji, ale został zablokowany.

20'

Rzut rożny dla Puszczy, dośrodkowanie, piłka wybita i wraca na skrzydło. Po ponownej wrzutce wybita przed pole karne, gdzie mocno i niecelnie uderzył jeden z gości.

15'

Nie klei się gra obu zespołom, oglądamy na razie mocno przeciętne widowisko.

12'

Ładna kontra w wykonaniu Puszczy, Tomalski długo prowadził piłkę, ale ostatecznie za mocno podawał do partnera w pole karne.

6'

Rzut rożny dla Warty, seria zagrań głową i piłka opuszcza pole karne.

5'

Trałka próbował uruchomić kolegów podaniem w pole karne, ale napastnicy nie zrozumieli jego intencji.

3'

Pierwsze minuty to badanie sił z obu stron. Kilka fauli i rzutów wolnych z niegroźnych pozycji.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i gramy. Od środka goście.

17:35

Skład gości prezentuje się następująco:

17:30

Skład Warty na dzisiejsze spotkanie prezentuje się następująco:

17:25

Spotkanie poprowadzi arbiter Paweł Malec z Łodzi.

17:23

Ścisk w tabeli jest niesamowity. Doświadcza tego zwłaszcza Puszcza. Drużyna z Niepołomic jest dopiero czternasta. Jej dorobek sprawia, że równie dobrze może znaleźć się w barażach o ekstraklasę (pięć punktów straty), jak i... spaść do 2 ligi (dwa punkty zapasu).

17:21

Warta ostatnio przegrała "u siebie" z Chrobrym Głogów 1:2. Wcześniej natomiast zremisowała z Miedzią Legnica 0:0 - na wyjeździe. Puszcza z tą samą Miedzią ostatnio przegrała 0:1, a wcześniej wysoko pokonała Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (3:1).