Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
90'

Koniec meczu!

90'

Gabrych faulował w ostatnich sekundach meczu, by nie dopuścić do groźnej wrzutki.

90'

Rzut rożny dla Sandecji, ale po wrzutce faulowany był obrońca gości.

87'

Gospodarze ruszają z wysokim pressingiem, ale każde odebranie pilki kończy się zaraz stratą. Dużo walki w środku pola.

83'

Rzut rożny, wrzutka na głowę Szufryna i znakomicie wyczuł kierunek uderzenia Stępniowski.

81'

Teraz Bielica świetnie obronił dwa strzały! Najpierw "wyjął" okienko, a potem trafiła go dobitka z bliska.

80'

Piłkarze z Sosnowca mieli okazję do uderzenia z dystansu, ale blokowali ich obrońcy raz za razem.

78'

Hołota zastąpił Babiarza na ostatnie 12 minut.

74'

W końcu przebili ten mur. Rzut wolny tuż przed bramką, mocne uderzenie obronił Stępniowski. Bramkarz gości wypiąstkował futbolówkę poza pole karne, ale trafiła ona do Kuna, który bez namysłu huknął w światło bramki. Przełamał rękawice golkiperowi i zdobył trafienie wyrównujące!

73'

GOOOOOOOOL! DOMINIK KUN!

70'

Danek za Ogorzałego.

67'

Znakomita interwencja Stępniowskiego! Walki mocno uderzył z dystansu, piłka zmierzała wprost w okienko bramki i golkiper gości wykonał świetną robinsonadę.

65'

Mularczyk zastąpił Grzelaka.

65'

Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie dochodzące do bramki i strzelał głową Piter-Bućko! Metr obok bramki, ale uderzenie było bardzo mocne.

58'

Znów składna akcja gospodarzy, ale z kilkunastu metrów nie trafił w bramkę Kun.

55'

Karbowy dośrodkował do osamotnionego w polu karnym Gabrycha. Przejął zagranie golkiper.

53'

Słomka kończy swój występ. Zastąpił go Nawotka.

49'

Stępniowski ucierpiał przy ostatnich interwencjach i jest w tej chwili opatrywany przez lekarzy.

48'

Jakim cudem nie padła tutaj bramka?! Kąśliwe dośrodkowanie w pole karne, najpierw uderza Chmiel i świetnie broni Stępniowski, po chwili dobitkę również wybronił bramkarz Zagłębia, a trzecie uderzenie z 10 metrów na bramkę było niecelne.

46'

W przerwie Gabrych zmienił Korzyma.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

42'

Michał Walski ukarany żółtą kartką za przerwanie kontrataku.

38'

Za mocne zagranie do Korzyma i bramkarz Zagłębia odprowadził piłkę wzrokiem. Rozpoczniemy od bramki

36'

Najpierw uderzenie Kuna, po chwili Chmiela. Tylko rzut rożny wywalczyli miejscowi.

33'

Rzut rożny dla sączersów. Może teraz?

31'

Korzym dostał piłkę w polu karnym, ale wygonił go Polczak dobrym kryciem. Napastnik Sandecji wycofał więc akcję.

29'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

27'

Znowu mocne dogranie w pole karne, ale ani Chmiel, ani Korzym nie zdążyli do piłki, by ją przeciąć i strzelić na bramkę.

24'

Bielica wyszedł do wysokiego podania i od razu daleko wyrzuca piłkę ręką. Nic jednak z tego, bo dobrze ustawili się w defensywie przyjezdni.

23'

Polczak zażegnał niebezpieczeństwo. Groźna wrzutka miejscowych.

21'

Kun ostro faulowany przez rywala. Sędzia Paszkiewicz wręcza Słomce kartkę.

19'

Znów dłuższy moment, gdy przy piłce są gospodarze. Brak im jednak konkretów w ofensywie.

17'

Kolejny korner dla gości, piłka zakotłowała się gdzieś między zawodnikami i ostatecznie Szufryn faulowany. Chwila oddechu.

16'

Gospodarze w natarciu, seria dośrodkowań z prawego skrzydła kończy się wywalczeniem rzutu rożnego.

14'

Rzut rożny dla gości, niskie cofnięcie piłki przed pole karne i z ponad 25 metrów Karbowy fenomenalnie uderza na bramkę! Bielica nie pokrył dobrze swojego bliższego słupka i futbolówka wpadła do siatki.

12'

GOOOOOOOL! FILIP KARBOWY!

10'

Dośrodkowanie Babiarza z rzutu rożnego nie przeszło nawet pierwszego zawodnika.

8'

Dużą przewagę w posiadaniu piłki mają zawodnicy Sandecji. Zagłębie jakby czekało na odpowiedni moment, by zaatakować.

8'

Mocno bita piłka w pole karne Stępniowskiego, ale bramkarz zrobił krok do przodu i wypiąstkował ją poza pole karne.

7'

Sandecja utrzymała się z piłką w polu karnym rywali przez kilkanaście sekund, ale Korzym miał problem z obróceniem się i oddaniem strzału. Wycofanie do środka i ostatecznie stracili posiadanie gospodarze.

5'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale zbyt głębokie i Bielica złapał piłkę.

3'

Ogorzały wypuścił sobie futbolówkę na skrzydle, ale nie zmieścił się w boisku i mamy aut.

1'

Mecz właśnie się rozpoczął.

15:49

Biało-czarni w potyczkach z Zagłębiem nie mają najlepszego bilansu. Ekipa z Sosnowca wygrała pięć takich pojedynków, jeden mecz zakończył się remisem, a jeden zwycięstwem drużyny z Małopolski. W rundzie jesiennej trwającego sezonu Sandecja musiała uznać wyższość Zagłębia, przegrywając 1:3.

15:47

Sandecja do tej pory zgromadziła 36 "oczek" i nad strefą spadkową ma ledwie dwa punkty przewagi. Sosnowiczanie uzbierali 37 punktów, zatem ich przewagą nad strefą zagrożenia jest o jedno "oczko" większa.

15:44

Rezerwowi Sandecja: Mrozek, Flis, Szymon Kuźma, Baran, Danek, Socha, Gabrych, Kałahur, Klichowicz.

15:44

Rezerwowi Zagłębie: Perdijić, Nawotka, Mularczyk, Radkowski, Rubio, Sinior, Hołota, Seedorf.

15:42

Nowym Sączu w meczu 29. kolejki dojdzie do starcia sąsiadów z ligowej tabeli. Dwunasta Sandecja podejmie jedenaste Zagłębie Sosnowiec. Witamy w relacji LIVE!