Koniec meczu! Chrobry zremisował z GKS-em Jastrzębie 0:0!

91'

Filip Karmański zastąpił na boisku Petra Galuskę.

90'

Było groźnie pod bramką gości. Mariusz Pawełek poradził sobie z uderzeniem Adriana Benedyczaka.

90'

Co najmniej trzy minuty doliczył sędzia Damian Kos do spotkania w Głogowie.

81'

Zmiana w zespole przyjezdnych. Kamil Adamek wszedł w miejsce Daniela Szczepana.

80'

Damian Tront uderzył z rzutu wolnego prosto w Michała Szromnika.

79'

Oliver Praznovsky faulował blisko pola karnego i otrzymał żółtą kartkę.

73'

Ostatnia zmiana w drużynie Chrobrego. Miłosz Kozak zastąpił Maksymiliana Banaszewskiego.

69'

Sędzia napomniał żółtą kartką asystenta trenera Jastrzębia Łukasza Włodarka, który domagał się rzutu karnego dla swojej drużyny.

66'

Mikołaj Lebedyński wszedł na boisko w miejsce Damiana Kowalczyka.

62'

Trzecia dzisiaj kara indywidualna. Petr Galuska obejrzał żółtą kartką.

62'

Kąśliwy strzał Adriana Benedyczaka przy bliższym słupku! Mariusz Pawełek zdołał odbić piłkę do boku.

61'

Michał Ilków-Gołąb upomniany przez arbitra żółtą kartką.

59'

Wpadł w pole karne Daniel Szczepan. Po zwodzie uderzył na bramkę, ale prosto w Michała Szromnika.

55'

Zmiana w ekipie gości. Kamil Jadach zastąpił Farida Aliego.

53'

Ostro bita piłka z rzutu rożnego przez gracza Chrobrego. Zabrakło jednak uderzenia, a sytuację wyjaśnił Bartosz Jaroszek.

46'

Jedna zmiana w drużynie Chrobrego. Kamil Juraszek wszedł na boisko w miejsce Michała Michalca.

46'

Arbiter rozpoczął drugą część spotkania! Gramy!

16:52

Do przerwy bez bramek. Nieco więcej inicjatywy po stronie gospodarzy, ale to GKS Jastrzębie stworzył sobie najgroźniejszą sytuację. W 24. minucie po uderzeniu Farida Alego bramkarza Chrobrego uratowała poprzeczka. Wracamy za niespełna kwadrans.

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania! Chrobry remisuje z GKS-em Jastrzębie 0:0.

44'

Piłkarze Chrobrego wymienili kilka podań. Po chwili z prawej strony wpadł z piłką w pole karne Marcel Ziemann i oddał celne uderzenie na bramkę gości. Na posterunku był Mariusz Pawełek.

40'

Po rzucie rożnym główkował z trudnej pozycji Michał Michalec. Obok bramki gości.

37'

Żółta kartka dla Bartosza Jaroszka. Obrońca gości zdecydowanie zatrzymał rozpędzonego Adriana Benedyczaka.

33'

Co chwilę grę przerywa gwizdek arbitra. Mimo to sędzia Damian Kos ani razu nie sięgnął jeszcze do kieszonki.

27'

Długie podanie w kierunku Adriana Benedyczaka. Nieco za mocne, dlatego piłkę zgarnął Mariusz Pawełek.

24'

To powinna być bramka dla Jastrzębia! Długa piłka do niepilnowanego Farida Aliego. Gracz gościł uderzył z kilkunastu metrów, ale trafił w poprzeczkę.

21'

Damian Kowalczyk rozpędził się na lewym skrzydle. Piłkę po jego dośrodkowaniu pewnie chwycił Pawełek.

20'

Maksymilian Banaszewski uderzył na bramkę gości po rzucie wolnym. Piłka wylądowała w rękawicach Mariusza Pawełka.

16'

Znowu przerwa w grze, Na murawie leżał Petr Galuska.

10'

Okazja dla gości. Strzał głową Petra Galuski po dośrodkowaniu z lewej strony był jednak nieudany.

9'

Daniel Szczepan przegrał pojedynek tuż przed polem karnym z obrońcą Chrobrego. Napastnik domagał się odgwizdania przewinienia, ale usłyszał od sędziego tylko: wstawaj, wstawaj.

5'

Damian Kowalczyk ucierpiał w starciu z rywalem. Napastnik Chrobrego będzie mógł kontynuować grę.

3'

Przyjezdni atakowali prawą stroną, ale akcja Dominika Kulawiaka i Petra Galuski została zatrzymana przez defensywę Chrobrego.

1'

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Spotkanie już się rozpoczęło!

15:56

Spotkanie w Głogowie w roli arbitra głównego poprowadzi Damian Kos z Wejherowa. Asystować będą mu Bartosz Heinig oraz Dariusz Ignatowski.

15:40

Na boisku trwa właśnie rozgrzewka.

15:25

15:20

15:18

Natomiast piłkarze GKS-u Jastrzębie zaliczyli trzy mecze, które zakończyły się wynikiem 2:1, jednak dwa z nich przegrali. Zaczęli od porażki z Wartą Poznań u siebie, następnie wygrali z Odrą w Opolu, a ostatnio ulegli na swoim stadionie Sandecji Nowy Sącz. Jastrzębianie pozostają w strefie barażowej, zajmując 5. miejsce, z 37 punktami.

15:15

Chrobry po powrocie do gry zremisował 0:0 w Olsztynie ze Stomilem, potem wygrał u siebie z GKS-em Bełchatów 1:0, a w poprzedniej kolejce przegrał z Radomiakiem w Radomiu 0:2. Głogowianie zajmują 14. miejsce, mają 30 punktów, co oznacza tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.