Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
90'

Koniec meczu!

90'

I tu musiało być 3:2! Uderzenie Romana zza pola karnego, Leszczyński dosłownie przed siebie wypuścił obronioną piłkę. Dobijał Kostorz, ale prosto w golkipera przyjezdnych!

90'

Ależ okazję zmarnowali legniczanie! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, gąszcz głów - zarówno tych z Legnicy, jak i z Bielska. Najwyżej do piłki po podaniu Figiela skoczył Baszłaj i głową pokonał Załuskę! Podbeskidzie odrobiło straty, mimo gry w osłabieniu.

90'

GOOOOOOOL! DMYTRO BASZŁAJ!

90'

Oj, Załuska w tarapatach! Figiel znalazł się w polu karnym z piłką, błyskawicznie się obrócił i huknął na bramkę. Mamy szansę na remis.

86'

Mogło być 3:1! Joan Roman pobiegł do prostopadłego zagrania i znalazł się w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim. Za słabo "dziubnął" sobie piłkę i oddał za lekki strzał.

84'

84'

Mroczko zastąpił Laskowskiego, a Nowak - Rzuchowskiego.

82'

Soljić sprytnie minął całą defensywę rywala. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka pada na dalszy słupek do świetnie ustawionego Soljicia, któremu brakowało dopełnić formalności. Piłka odbiła się jeszcze od Baszłaja i mamy trafienie samobójcze.

83'

Roman w miejsce Łukowskiego.

81'

GOOOOOL! SAMOBÓJ BASZŁAJA!

80'

Kanonada pod bramką Leszczyńskiego! Zieliński wszedł w pole karne rywali, potężnie uderzył głową i golkiper ratuje swój zespół.

76'

Górale grają na posiadanie piłki. Może uda im się dowieźć punkt?

72'

Musi zejść ktoś z pola. Padło na Danielaka. Pomocnika zastąpił Leszczyński.

69'

Bramkarz gości z czerwoną kartką! Szybka akcja piłkarzy Miedzi i Polacek ręką interweniował poza polem karnym. Tu nie ma wątpliwości, czerwień absolutna!

67'

Soljić za Santanę.

65'

Jak Roginić nie ma jeszcze trafienia? Wrzutka w pole karne, uderzenie z piątego metra i nie ma gola!

62'

Niefortunna interwencja obrońcy Miedzi i to była groźna pomyłka, bo czaił się na spadającą futbolówkę Sierpina.

59'

Słupek bramki gospodarzy! Roginić wyskoczył najwyżej do główki, uderzył prosto w obramowanie. Dobitka Sierpiny już była niecelna.

54'

Wygląda na to, że remis zadowala zawodników. Dużo walki w środku pola, nikt nie chce zaryzykować.

50'

Marquitos nawinął obrońcę i był bliski strzelenia gola. Nieznacznie się pomylił.

48'

Gospodarze domagają się drugiej kartki dla Osyry, ale arbiter wziął zawodnika gości do siebie na rozmowę. Dał mu ostatnią szansę.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Mijusković nie radzi sobie z Roginiciem i mamy kartkę za faul.

42'

Uderzenie praktycznie w środek bramki. Gdyby tylko mniej zdecydowanie rzucił się Polacek, miałby piłkę na rękach.

41'

GOL! MARQUITOS!

40'

Polacek ukarany jeszcze kartką za dyskusję z arbitrem.

39'

Rzut karny! Jaroch popchnął Kostorza w polu karnym i mamy jedenastkę!

36'

Danielak świetnie absorbował uwagę obrońców, jego koledzy zrobili mu dużo miejsca na strzał i po lekkim uderzeniu piłka zatrzepotała w siatce!

35'

GOOOOOL! KAROL DANIELAK!

34'

Załuska wybiegł z bramki, ale nie zdążył strzelić na pustą Roginić!

32'

Nie za wiele działo się w ostatnich kilku minutach.

31'

Zieliński taktycznie faulował Gacha. Jest kartka.

24'

Tym razem centrował Jaroch i bez skutku.

21'

Polacek ratuje Podbeskidzie! Uderzenie Łukowskiego z rzutu wolnego i bramkarz bielszczan końcówkami palców wybronił!

20'

Osyra faulował rozpędzonego Łukowskiego.

16'

Roginić rozszerzył grę, Danielak dośrodkował, ale bardzo niecelnie.

14'

Rzuchowski strzelał głową po wrzutce w pole karne. Zgubił krycie, dobrze wyskoczył, ale niecelny jego strzał.

11'

Jaroch strzelił gola, ale wcześniej arbiter dopatrzył się faulu na broniącym zawodniku. Bramka nieuznana.

10'

Sierpina przedarł się na skrzydle, uderzył na bramkę, ale Załuska był na posterunku.

6'

Roginić zbiegł do bocznej strefy, chciał zrobić przewagę na skrzydle, ale po minięciu Mijuskovicia stracił piłkę.

3'

Osyra faulowany, z dużym impetem wpadł na niego Kostorz.

1'

Mocny początek gospodarzy! Znalazł miejsce do strzału Łukowski i z trudem wybronił to Polacek.

20:12

Pierwszy gwizdek sędziego właśnie zabrzmiał!

20:08

Piłkarze wychodzą już na murawę, za chwilę zaczynamy.

20:00

Drużyna z Dolnego Śląska musi zakasać rękawy, bo przy kolejnych niepowodzeniach może stracić miejsca gwarantujące udział w barażach – między nią a dopiero czternastym Stomilem Olsztyn jest zaledwie pięć punktów różnicy.

19:56

Miedź niezbyt dobrze weszła w rok 2020 – przegrała już z Zagłębiem Sosnowiec, Stalą, straciła punkty w Suwałkach i pokonała jedynie Chojniczankę.

19:54

Drużyna Krzysztofa Brede nie może jednak pozwolić sobie na chwilę luzu – raz, że różnica między nimi i Stalą nie jest taka duża, dwa, po piętach cały czas depcze im Warta Poznań.

19:52

Sytuacja Górali od dawna nie była tak znakomita. Otwierają oni tabelę, a nad trzecią Stalą mają cztery punkty przewagi, choć wirtualnie jest to pięć punktów, bo w przypadku równego bilansu Podbeskidzie ma nad mielczanami przewagę dzięki bezpośrednim meczom.