GKS TychyGKS Tychy
2 : 4
Stal MielecStal Mielec
93'

Koniec meczu! Po znakomitym spotkaniu Stal Mielec pokonała na wyjeździe GKS Tychy 4:2. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do kolejnych relacji LIVE.

91'

Steblecki płasko dogrywał tuż przed bramkę i bardzo dobrze przeciął to zagranie Strączek.

90'

Uniknął spalonego Żyro, wbiegł w pole karne i kropnął pod poprzeczkę.

90'

GOOOOOL!!! ŻYRO I JEST 4:2!!

87'

Ambitnie stara się pokazać Grzeszczyk, który stara się jeszcze poderwać swój zespół do walki.

83'

Łukasz Grzeszczyk wchodzi za Mańkę.

82'

Bodzioch dopiął swego w tym meczu. Po rzucie rożnym uderzył po koźle, nie za mocno i przepuścił to Jałocha.

82'

GOOOOOOOL!! BODZIOCH PO RZUCIE ROŻNYM I 3:2 DLA STALI!!

81'

Potężnie przycelował Getinger z 25 metrów i wybija na róg Jałocha!

77'

Kristo dorzucił piłkę idealnie na głowę Łukasza Sołowieja, który z miejsca uderzył nad bramką. A mógł to jeszcze zostawić zawodnikowi za swoimi plecami.

76'

Wojciech Szumilas na ostatni kwadrans za Monetę.

70'

Żyro tyłem do bramki zgrał do Maka, który objechał obrońców, przełożył i pokonał bezradnego Jałochę.

69'

GOOOOOOL!! MATEUSZ MAK WYRÓWNUJE!!

68'

Dario Kristo zastępuje Jana Biegańskiego.

64'

Jakub Bartosz za Stasika.

63'

Znowu urwał się gracz gospodarzy. Tym razem Moneta, który wpadł w pole karne, ale bardzo dobrze nogami broni Strączek!

61'

Wypuszczony sam na sam Steblecki, który w polu karnym wystawił piłkę Mańce. Świetnie wyprowadzili akcję gospodarze.

60'

GOOOOOOL!!! 2:1!! ZABÓJCZA KONTRA GKS-U!! MAŃKA STRZELCEM!!

58'

Kartka dla Stasika.

57'

Za Domańskiego melduje się na boisku Andreja Prokić.

56'

Żółtą kartką ukarany Lukas Bielak.

51'

Moneta uderzał bezpośrednio z wolnego i spokojnie wyłapuje futbolówkę Strączek.

49'

Fantastycznie kropnął Nowak i odbił to z najwyższym trudem Jałocha! Sytuację wyjaśnił ostatecznie obrońca GKS-u.

48'

Trafiony w łokieć Moneta i będzie stały fragment dla Stali.

46'

Wrąbel już nie wyszedł na drugą połowę. W jego miejsce Rafał Strączek.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Fantastyczne, techniczne uderzenie Domańskiego z rzutu wolnego tuż sprzed pola karnego. Była to już 4 doliczona minuta do pierwszej połowy!

45'

GOOOOOOL!! 1:1!! DOMAŃSKI WYRÓWNUJE Z RZUTU WOLNEGO!!

44'

Z ostrego kąta wstrzeliwał piłkę Moneta, ta odbiła się jeszcze od Stasika i trafiła w zaskoczonego Wrąbla. Jeszcze bramkarz Stali nabawił się urazu stawu skokowego.

44'

GOOOOOOL!!! 1:0 DLA GKS-U PO KURIOZALNYM TRAFIENIU! SAMOBÓJ STASIKA!!

41'

Trzeba przyznać, że bardzo dobre spotkanie oglądamy dzisiaj w Tychach. Mnóstwo akcji i strzałów po obu stronach.

38'

Jak nie trafił tego Lewicki?! Napastnik GKS-u miał pustą bramkę i jakimś cudem uderzył z główki tylko w słupek!

35'

Z 30 metrów sprawdził Jałochę Tomasiewicz. To nie mogło zaskoczyć bramkarza.

34'

Wpadł w pole karne niekryty Szymon Stasik, ale uderzył bardzo nieprecyzyjnie.

31'

Uderzenie Szymona Lewickiego z linii pola karnego. Był rykoszet, a i tak niewiele zabrakło do szczęścia.

30'

Niesamowicie aktywny jest dzisiaj Getinger, który co i rusz posyła dośrodkowania z lewego skrzydła.

27'

Trwa ostrzał bramki GKS-u Tychy. Teraz Nowak idealnie przymierzył z dystansu, ale po raz kolejny jak długi wyciągnął się Jałocha i sparował na róg.

26'

Ładna akcja Stali. Getinger dośrodkował w punkt do Żyry, który uderzył z główki tuż obok bramki.

23'

Mocny strzał Michała Żyry z lewej nogi i kapitalnie znowu interweniuje Jałocha!

21'

W odpowiedzi strzał Macieja Domańskiego i broni Jałocha.

19'

Piękna akcja Sebastiana Stebleckiego! Ograł trzech obrońców, strzelił celnie i nogami obronił Wrąbel!

18'

Spore problemy z rozegraniem mają tyszanie. Stroną dominującą są zdecydowanie gracze Stali.

15'

Zbyt lekki strzał Mańki.

14'

Niepotrzebnie zgrywał piłkę głową Mateusz Bodzioch, który był na dobrej pozycji.

11'

Kąśliwe uderzenie Bartosza Nowaka sprzed pola karnego i z kłopotami odbił piłkę do boku bramkarz miejscowych.

9'

Jeszcze jeden korner i Maciej Mańka w świetnej sytuacji nie trafił z główki w światło bramki!

8'

Prrzytomne wyjście i piąstkowanie Jakuba Wrąbla po ostrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

6'

Wyblokowane uderzenie sprzed pola karnego Grzegorza Tomasiewicza, piłka w rękach Konrada Jałochy.

4'

Dobre wejście z lewej strony Krystiana Getingera, ale płaskie zagranie wybijają obrońcy GKS-u.

2'

Faulowany w środku pola Wilson Kamavuaka, który zastępuje dzisiaj w pierwszym składzie Łukasza Grzeszczyka.

1'

Od środka zaczynają goście, gramy.

14:43

14:42

14:40

We wrześniu, w 8. kolejce GKS Tychy wygrał ze Stalą w Mielcu 2:1 po bramkach Mateusza Piątkowskiego i Sebastiana Stebleckiego. Gola dla gospodarzy zdobył Bartosz Nowak. Tyszanie od 74. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Macieja Mańki, przy stanie 1:2.

14:35

Stal Mielec zajmuje 3. miejsce w tabeli i ma w niedzielę szansę zbliżyć się do prowadzącej dwójki - Podbeskidzia Bielsko-Biała i Warty Poznań. GKS Tychy jest jednak podrażniony faktem, że po restarcie sezonu nie wygrał jeszcze meczu.

14:34

Najpierw remis z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 uratowany w ostatnich sekundach, a następnie porażka 1:2 z ostatnią wtedy Chojniczanką. Tyszanie mają 32 punkty i zajmują 13. miejsce. Do strefy barażowej tracą 4 punkty.

14:32

Witamy! W ostatnim meczu 25. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy podejmuje u siebie Stal Mielec. Zapraszamy na relację na żywo.