Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
90'

Koniec meczu!

89'

Sierczynski za wszelka cenę chciał zatrzymać rywala z piłka i ogląda żółtą kartkę.

84'

Chwilowa dominacja gości. Są w posiadaniu piłki na połowie rywali, ale nie zawiązują żadnej klarownej akcji. Nie mają pomysłu, a pośpiech działa na ich niekorzyść, bo popełniają proste błędy.

79'

Szwed i Nawotka zamieniają się rolami. Koniec występu tego pierwszego na dziś.

77'

GOL! Małachowski pewnie wykorzystał jedenastkę.

76'

Co ciekawe, decyzja sędziego nie dotyczy ręki, a faulu na atakującym piłkę zawodniku GKS-u.

75'

Rzut karny! Do piłki podchodzi Adrian Małachowski!

73'

Gospodarze dopatrzyli się zagrania ręka któregoś z obrońców. Jaka decyzja arbitra?

70'

To pierwszy gol GKS-u w tym roku!

69'

Koziara wypatrzył wybiegającego za plecy obrońców Czajkowskiego, wrzutka za cała linie obrony i strzał głową zakończony golem.

68'

GOOOOOOL! Paweł Czajkowski!

63'

Drugi strzał Karbowego w tym meczu, po raz kolejny z dystansu i po raz kolejny niecelnie.

60'

Pół godziny dostaje Maciej Koziara. Zmienił Artura Golańskiego.

59'

Wojciech Słomka z kartką.

57'

Koniec występu Mularczyka na dziś. Wchodzi Hołota.

52'

Prostopadłe zagranie, piłka w gąszczu nóg trafiła do Winsztala, ale ten nie oddał strzału, bo sedzia widział wcześniej nieprzepisowe zachowanie w walce o pozycję.

50'

Trener Marcin Węglewski zbyt żywiołowo reaguje na pracę sędziego, dlatego został ukarany żółtą kartką.

48'

Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie, był tam Thiakane, Magiera i inni, ale nawet nie zanotowaliśmy strzału.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Grzelak ukarany kartką.

44'

A teraz słupek po uderzeniu jednego z zawodników gospodarzy!

40'

Strzał Grolika głową na bramkę Chorążki i mamy poprzeczkę!

36'

Thiakane pobiegł do linii końcowej z piłką, chciał dryblingiem minąć rywala, ale został zatrzymany.

30'

Mularczyk chciał zaskoczyć bramkarza. Potężne uderzenie na bramkę, ale za wysoko.

24'

Winsztal kopnął bramkarza gości. Nie zrobił tego celowo, ale kartkę musiał dostać.

23'

Uderzenie Karbowego i obok bramki.

20'

Piasecki strzela gola, ale wcześniej sędzia dopatrzył się jego zagrania ręką.

12'

Prostopadłe zagranie do Piaseckiego. Piłka nie miała prawa przejść ustawionych w linii obrońców, ale niefortunną interwencję zaliczył Magiera, który wpakował piłkę do własnej bramki.

10'

GOOOOOL! SAMOBÓJ MARIUSZA MAGIERY!

5'

Piasecki uderzył na bramkę Lenarcika, ale bramkarz gospodarzy nie musiał interweniować.

3'

Dośrodkowanie w pole karne, Grolik odnalazł się w polu karnym, uderzył głową i obok bramki.

2'

Zaczęli goście długą piłką na Piaseckiego, ale nic z tego nie wyszło.

17:40

Zaczynamy spotkanie!

17:36

Wszystko to sprawia, że Zagłębie jest faworytem tego meczu. Sosnowiczanie w ostatnim spotkaniu pokonali u siebie Stomil Olsztyn 2:1 i wciąż liczą się w walce o baraże o ekstraklasę. Podopieczni trenera Krzysztofa Dębka problemów ze zdobywaniem goli nie mają, bo w ich szeregach jest Fabian Piasecki. Po restarcie rozgrywek 25-letni napastnik strzelał bramki w każdym meczu i został współliderem rankingu snajperów Fortuna 1. Ligi mając na koncie 12 trafień.

17:32

Kłopoty beniaminka ze zdobywaniem goli po pochodna odejścia zimą dwóch zawodników, którzy w sumie strzelili ponad połowę goli dla GKS. Mateusz Marzec (11 goli) przeniósł się do Podbeskidzia, a Dawid Kocyła (3 gole) do Wisły Płock.

17:28

GKS Bełchatów jest jedyną drużyną Fortuna 1. Ligi, która w tym roku nie strzeliła jeszcze gola. Na bramkę w Bełchatowie czekają od 466 meczowych minut i mamy nadzieję, że w spotkaniu z Zagłębiem gospodarze się nie przełamią.