Radomiak RadomRadomiak Radom
2 : 0
Chrobry GłogówChrobry Głogów
95'

Koniec spotkania. To pierwsza porażka Chrobrego w tym roku. Radomiak umacnia się na czwartym miejscu.

93'

Minęły trzy spośród czterech doliczonych minut.

92'

Miszta znów szybciej dopadł do piłki od gracza Chrobrego. Atakował Piotrowski.

92'

Grudniewski za Mikitę.

91'

Blisko! Banaszewski nie trafił do pustej bramki. Wcześniej uderzali Drewniak (zablokowany) i Benedyczak.

91'

Zasłużona kartka dla Michalskiego. Drewniak spróbuje zmniejszyć straty z rzutu wolnego.

88'

Kubica w miejsce Mandrysza.

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mikita na 2:0. Uderzył w lewy róg, bramkarz rzucił się w prawy.

87'

RZUT KARNY DLA RADOMIAKA! Michalec dostaje kartkę za faul.

86'

Radomiak dłużej utrzymuje się przy piłce.

84'

Tradycyjnie trener Banasik z żółtą kartką.

84'

Drewniak wrzuca z wolnego, ale nie ma ani gola, ani rożnego. Benedyczak sfaulował przy składaniu się do nożyc.

82'

Druga żółta i czerwona kartka dla Kaputa! Radomiak kończy bez strzelca gola.

79'

Miszta łapie piłkę. Benedyczak niebezpiecznie się do niej zbliżał.

75'

Czas na drugą przerwę w czasie meczu. Znów celem jest uzupełnienie płynów.

74'

Wolej Ziemanna kończy się na nogach jednego z obrońców Radomiaka.

72'

Chrobry szuka okazji do wyrównania. Na razie ma kłopot ze znalezieniem sobie wolnej przestrzeni. A czas ucieka.

67'

Makowski zza pola karnego. Uderzył z prawej nogi obok słupka. Słaby strzał.

66'

Kolejna zmiana w Radomiaku. Wchodzi Sokół, schodzi Fundambu.

65'

Lewandowski w miejsce Karwota.

64'

Nieee... Praznovsky źle uderza po wrzutce Piotrowskiego z rzutu rożnego.

64'

Akcja jeden na jeden przed bramką. Świdzikowski dobrze interweniuje, atakował Benedyczak.

63'

I piłka w rękach Miszty. Za słaby strzał po centrze.

63'

Akcja przyjezdnych. Będzie rzut rożny, bo dośrodkowanie zostało zablokowane.

60'

W miejsce Kowalczyka pojawił się Piotrowski.

60'

Banasiak miękko wrzuca w pole karne, ale Stolc wyjaśnia sytuację.

57'

Michalski sfaulował Mandrysza. Chwila przerwy.

54'

Chrobry zmienił nastawienie. Gra odważniej. Strzał Ziemanna został jednak zablokowany.

50'

Karwot trafił do notesu. Żółta kartka. Znowu za faul na Benedyczaku.

48'

Szromnik dopadł do piłki przed nabiegającym Fundambu.

46'

Gramy dalej. Od środka zaczęli goście.

46'

Banaszewski w miejsce Kozaka. To pierwsza zmiana w Chrobrym.

45'

Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi i jest to wynik zasłużony. Wracamy za kwadrans.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

43'

Długo trwała ta akcja. Ostatecznie Kaput dostał piłkę przed polem karnym i kropnął bardzo precyzyjnie. Piłka odbiła się od prawego słupka, po czym wpadła do siatki.

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Radomiaka!

41'

Kiks Praznovskiego. Z powietrza uderza Makowski, ale też nieczysto. Korner dla Radomiaka.

38'

Kaput z kartką. Za koszulkę pociągnął Benedyczaka.

37'

Zła decyzja Kozaka. Wrzucił do bramkarza.

35'

Karwot lewą nogą z rzutu wolnego. Niecelna próba.

32'

Chrobry bez strzału. Radomiak próbował pięć razy. Tylko raz (Fundambu) trafił w bramkę.

31'

Mamy przerwę w meczu. Piłkarze uzupełniają płyny. Aura daje się dziś szczególnie we znaki.

31'

Kozak wjechał w pole karne, jednak podał do rywala. Za nisko, za słabo.

28'

Chrobry rzadko opuszcza własną połowę. Jest wierny defensywnej taktyce na ten mecz.

24'

Seria rzutów rożnych dla Radomiaka. Na razie nie przynosi spodziewanych efektów.

22'

Michalec zablokował strzał Makowskiego.

20'

Najlepsza okazja Radomiaka? Wrzutka Jakubika, główka Fundambu, lecz w sam środek. Szromnik broni.

18'

Karwot traci futbolówkę tuż przed szesnastkę. Duży tłok na połowie Chrobrego. Goście nie kwapią się do ataków.

14'

Ilków-Gołąb nie pozwolił Banasiakowi dośrodkować w pole karne.

10'

Mimo upału przepisy się nie zmieniły - piłkarze i trenerzy siedzą na ławce w maseczkach.

8'

I ciekawie w drugim polu karnym. Benedyczak świetnie wybiegł z piłką, ale przegrał pojedynek z Misztą.

7'

Wpadka Radomiaka! Zepsuł kontratak dwa na jednego. Fundambu zagrał piłkę Makowskiemu, który mu ją oddał, ale niecelnie.

6'

Chrobry ma szansę z rożnego. To pierwszy stały fragment meczu.

5'

Ziemann zatrzymany na lewej stronie.

3'

Piłka krąży między obrońcami Radomiaka.

2'

Pierwsza akcja Mikity została przerwana. W ataku dalej Radomiak.

1'

Pierwszy gwizdek w Radomiu. Od środka rozpoczęli mecz gospodarze.

12:38

Radomiak na zielono-biało, Chrobry na pomarańczowo-czarno.

12:28

W przypadku zwycięstwa Radomiak umocni się na czwartym miejscu - barażowym. Chrobry jeśli wygra to będzie w środku tabeli.

12:25

Różnica w dorobku to 10 punktów - na korzyść Radomiaka. Ten zespół wygrał też bezpośredni mecz jesienią (2:0).

12:23

Formę Fundambu sprawdzi obrona Chrobrego, którą kieruje Praznovsky. Po przerwie nikt na nią nie znalazł sposobu.

12:20

W ataku Radomiaka niespodzianka: trener Banasik stawia na Fundambu, czyli środkowego pomocnika.