Koniec meczu!

90'

Jelić za Gutkovskisa. Gospodarze kradną dodatkowe sekundy.

88'

Gierach dośrodkował w pole karne, ale w całej szesnastce nie ma ani jednego zawodnika Wigier. Tak nie da się strzelić gola.

87'

Bartczak nie przypilnował swojej pozycji i dał się złapać na spalonym. Goście momentalnie tracą posiadanie piłki, a Słoniki spokojnie grają na własnej połowie.

86'

Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce. Chcą spokojnie dograć to spotkanie.

81'

Bartczak zastąpił Wełniaka.

79'

Żebrakowski poturbował Wasielewskiego.

78'

Huertas w newralgicznym miejscu na boisku stracił piłkę. Jovanović przejął futbolówkę i lekko uderzył na bramkę.

74'

Koniec występu Sołdeckiego, wchodzi Adamec.

74'

Bezpalec zastąpił Misaka.

73'

Aftyka z rzutu wolnego: bardzo mocno i bardzo niecelnie.

71'

Wełniak wział na plecy Putiwcewa i chciał obrócić się z piłką na bramkę, ale został podwojony i zaraz stracił posiadanie.

68'

Żebrakowski zastąpił Sauczka.

67'

Jak to nie wpadło? Wasielewski fatalnie pomylił się pod własną bramką, za lekko zagrał do bramkarza. Piłka trafiła do Wełniaka, który nawet nie trafił między słupki...

66'

Znów napastnik Słoników! Poszedł intuicyjnie na niskie dośrodkowanie i świetnie uderzył, lecz minimalnie niecelnie.

62'

Gutkovskis po raz kolejny z łatwością ograł Karankiewicza, który ratuje się faulem.

61'

Orzechowski w miejsce Mikovicia

59'

Aftyka szukał nietypowego sposobu na pokonanie bramkarza. Podcinka, ale bardzo niecelna.

57'

Gutkovskis oszukał Karankiewicza i znalazł trochę miejsca na oddanie strzału. Broni golkiper.

52'

Aftyka bezpardonowo potraktował Wlazło.

50'

Wlazło optymistycznie uderzył z około 30 metrów, ale piłka odbiła się od Sołdeckiego i spokojnie trafiła do bramkarza.

48'

Aftyka oszukał Jovanovicia, więc zawodnik gopodarzy był zmuszony go faulować.

46'

Wracamy do Niecieczy i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Huertas fantastycznie odnalazł wbiegającego Aftykę, ale mamy faul blisko linii pola karnego.

42'

Misak przerzucił całe pole karne do Wasielewskiego, ale goście oddalają zagrożenie pressingiem.

39'

Marcin Grabowski znów dostał piłkę na lewym skrzydle, doprowadził ją prawie do linii końcowej i wrzucił w pole karne. Tam Piotr Wlazło sprytnym strzałem pokonał Balawejdera.

38'

GOOOOOOOL! PIOTR WLAZŁO!

34'

Długie zagranie do Aftyki, ale osamotniony piłkarz Wigier stracił piłkę.

30'

Miković wyciął rywala równo z trawą. Słuszna kartka.

27'

Miković ruszył do prostopadłego zagrania, za nim ofiarnie pomknął Sołdecki, który zablokował strzał rywala w ostatniej chwili.

26'

Wełniak wymienił kilka szybkich podań z Matuszewskim, nastąpiło dogranie w pole karne do Sauczka, lecz ten minął się z piłką.

22'

Gergel wygrał pojedynek na boku boiska, wypatrzył wbiegającego w pole karne Wlazło, ale temu zabrakło dosłownie pół kroku, aby dotrzeć do futbolówki. Obrońcy wyjaśniają sytuację.

20'

Ostry faul Wełniaka i mamy pierwszą kartkę w meczu.

16'

Sołdecki próbował znaleźć dośrodkowaniem napastnika, ale De Amo bez pardonu wybił piłkę na rzut rożny.

13'

Gergel próbował stworzyć przewagę na prawym skrzydle, zagrał do Wasielewskiego, ale ten nie opanował piłki przy linii bocznej.

11'

Bardzo aktywny jest na lewej stronie Grabowski. To już czwarta jego akcja na skrzydle, choć sam jest obrońcą.

8'

Aftyka i nie ma gola! Składna akcja Wigier i zawodnik gości z najbliższej odległości nie trafił w bramkę.

6'

Goście domagali się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką, ale sędzia nie widział przewinienia w polu karnym.

4'

Znów próba Łotysza i na raty broni Balawejder.

2'

Grabowski znalazł możliwość dośrodkowania, wrzucił do Gutkovskisa, ale za lekkie uderzenie napastnika.

20:02

Ruszyli!

19:58

Piłkarze wyszli już na murawę. Za chwilę zaczynamy.

19:48

19:46

Zespół Wigier fatalnie rozpoczął rywalizację w wiosennej części sezonu, przegrał bowiem wyjazdowy mecz z jednym z faworytów rozgrywek Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:4, a tydzień później uległ na własnym boisku ekipie Olimpii Grudziądz 1:2.

19:40

Zespół Bruk-Betu Termaliki zmierzy się na własnym boisku z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli drużyną Wigier Suwałki. Rywal dotychczas zgromadził na swoim koncie 19 punktów, cały czas walczy jednak o utrzymanie się w Fortuna 1 Lidze. Do zajmującego bezpieczne, 15. miejsce w tabeli GKS-u Bełchatów suwałczanie tracą sześć punktów i z pewnością w Niecieczy tanio skóry nie sprzedadzą.

19:36

Niecieczanie rozgrywki wznawiają z ogromnymi nadziejami, cały czas wierząc, że są w stanie odrobić pięciopunktową stratę do zespołów zajmujących miejsca uprawniające do udziału w barażach o awans do Ekstraklasy.