Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
1 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
18:01

Pierwszoligowcy rozgrywki wznowili w Niepołomicach. W pierwszym spotkaniu po przerwie Puszcza Niepołomice ograła ostatnią w tabeli Chojniczankę Chojnice 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił były piłkarz ŁKS-u, Jewhen Radionow.

95'

Koniec meczu! Puszcza pokonała Chojniczankę 1:0! To dopiero drugie domowe zwycięstwo drużyny Tomasza Tułacza.

94'

Chojniczanka próbuje doprowadzić do wyrównania, ale bez skutku. Arbiter upomniał Zbigniewa Smółkę.

90'

Sędzia przedłużył drugą połowę o co najmniej pięć minut.

88'

Strzelecką okazję miał Hubert Tomalski, ale uderzył w boczną siatkę.

88'

Kontuzjowany Marcin Stefanik przez chwilę przebywał poza boiskiem. Obrońca Puszczy wrócił do gry.

85'

Michał Czarny wszedł na boisko w miejsce kontuzjowanego Mateusza Bartkowa.

84'

Karol Niemczycki obronił uderzenie głową Mateusza Kuzimskiego. Centrował Krystian Wachowiak.

83'

Żółtą kartkę obejrzał także Janusz Surdykowski.

83'

Aghwan Papikjan został ukarany żółtą kartką.

81'

Było groźnie pod bramką Puszczy. W ostatniej chwili zablokowany został Mateusz Kuzimski. Będzie rzut rożny.

78'

Seweryn Michalski sfaulował Jewhena Radionowa. Obrońca gości obejrzał żółtą kartkę.

77'

Janusz Surdykowski wszedł w miejsce Oskara Paprzyckiego.

74'

Wiktor Żytek uderzał głową na bramkę Chojniczanki. Piłka minęła cel.

72'

Leży na murawie pomocnik Chojniczanki Tomasz Mikołajczak. Gra przerwana.

69'

Roszada w ekipie Puszczy. Bartosz Żurek wszedł w miejsce Bartłomieja Eizencharta.

68'

Piłkarze Puszczy zaczęli akcję na prawej flance, a następnie przerzucili piłkę na lewą stronę. Wykończył ją Jewhen Radionow celnym strzałem z kilku metrów. Gospodarze prowadzą z Chojniczanką 1:0!

68'

GOOOOOOOOOOOL! RADIONOW! 1:0 DLA PUSZCZY!

65'

Goście mogli objąć prowadzenie, ale Mateusz Kuzimski nie trafił z najbliższej odległości!

65'

Zmiana w ekipie Chojniczanki. Bartosz Wolski zastąpił Łukasza Zejdlera.

62'

Akcja Chojniczanki. Wyrzut piłki z autu bezpośrednio w pole karne Puszczy. Trącił piłkę Mateusz Kuzimski, ale ta wpadło prosto w ręce Karola Niemczyckiego.

57'

Szansa dla Puszczy! Michal Klec uderzył technicznie zza pola karnego,. Niewiele się pomylił.

55'

Konrad Stępień zagrał długą piłkę w kierunku Jewhena Radionowa. Zabrakło nieco precyzji.

53'

Karol Niemczycki ucierpiał w starciu z rywalem. Golkiper Puszczy potrzebował pomocy medycznej.

50'

Bez zagrożenia pod bramką Puszczy po kornerze dla gości.

49'

Na bramkę Puszczy uderzał Martin Klabnik. Rzut rożny dla przyjezdnych.

46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania! Od środka gracze Puszczy!

45'

Pierwsza połowa dobiegła końca.

44'

Chaos i wiele niedokładności, tak można opisać końcówkę pierwszej połowy.

42'

Ciekawa akcja! Krótkie rozegranie rzutu wolnego, zagranie pod linię końcową do Żytka, niskie dośrodkowanie pada łupem jednego z zawodników Puszczy, ale strzał broni Janukiewicz.

39'

Gospodarze znów domagają się rzutu karnego, tym razem sytuacja nie była już taka oczywista.

38'

Niskie dośrodkowanie w pole karne gości wychwycone przez Janukiewicza. Ten od razu próbował znaleźć kolegę w ataku dalekim wykopem, ale czujna obrona.

35'

Zmiana ciężaru gry na prawą stronę, Papikjan dostaje podanie na dobieg i ostatkiem sił uderza na bramkę. Obok.

33'

Stefanik popełnia dwa faule w ciągu dwóch minut. W końcu musiał zostać ukarany.

28'

Wachowiak zatrzymał groźną akcję rywali. Jest kartka

27'

Goście łapią wiatr w żagle. Dośrodkowanie Jagiełły kończy się kiksem Kuzimskiego, ale teraz bliżej gola podopieczni Zbigniewa Smółki.

25'

Niemczycki również.

25'

Małe spięcie po decyzji sędziego. Mikołajczak ukarany kartką.

24'

Chojniczanka strzela gola, ale arbiter podnosi rękę w górę. Mieliśmy pozycję spaloną Mikołajczaka, który uczestniczył w akcji.

21'

Gospodarze domagają się rzutu karnego. Widzieli zagranie ręką w polu karnym rywali. Gwizdek sędziego milczy.

15'

Zejdler i Papikjan próbowali w duecie wyjść z sensownym kontratakiem, ale zabrakło dokładności i od autu wznowi Puszcza.

13'

Kłopoty Chojniczanki! Świetna akcja gospodarzy i tylko sam Eizenchart wie, jak tego nie strzelił.

10'

Tomalski pogubił się w dryblingu i od bramki rozpocznie Janukiewicz.

8'

Strzał głową Radionowa i niewiele zabrakło, by Puszcza wyszła na prowadzenie.

5'

Częściej oglądamy grę na połowie Chojniczanki, ale niewiele w tej grze konkretów.

3'

Akcja Tomalskiego i stadionowa zatrzymana przez gości.

16:01

Zaczynamy spotkanie!

15:56

Zawodnicy są już gotowi do wyjścia na murawę. Spotkanie poprowadzi sędzia Damian Sylwestrzak z Wrocławia.

15:43

Co wydarzyło się w klubach podczas przerwy? Z Chojniczanki odszedł prezes Maciej Polasik (został dyrektorem chojnickiego szpitala), a trener Zbigniew Smółka i kilku jego podopiecznych przedłużyli umowę. Na stadionie wciąż trwają prace przy systemie podgrzewania murawy. Drużyna liczy, że na finiszu rozgrywek zagra u siebie.

15:40

Puszcza nie jest pewna utrzymania. Na dwanaście kolejek przed końcem posiada ledwie dwa punkty zapasu. Z kolei ostatnia Chojniczanka do bezpiecznego miejsca traci sześć punktów.

15:37

Zaplecze wraca do gry 85 dniach. Ostatni mecz przed przerwą odbył się 9 marca. Był to hit, ponieważ Podbeskidzie Bielsko-Biała zagrało z Wartą Poznań (2:0).

15:33

Witamy! Dzisiaj wraca Fortuna 1 Liga po prawie trzymiesięcznej przerwie. Na pierwszy ogień spotkanie Puszczy Niepołomice z Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację na żywo.