Koniec spotkania w Olsztynie. Mimo ciekawej końcówki bramki nie padły.

I znów dobra akcja Stomilu. Hinokio próbował, ale nic nie wskórał - poza faulem.

Skiba efektownie zatrzymał Banaszewskiego.

86'

Sobczak! Tym razem na posterunku Szromnik!

82'

Nie ma bramki dla Chrobrego! Mosakowski wybija piłkę z linii bramkowej. Zabrał w ostatniej chwili gola Benedyczakowi!

81'

Hinokio w indywidualnej akcji. Minął trzech rywali, ale uderzył za słabo. Mógł chyba podawać.

79'

Ukarany Ilków-Gołąb. Faulował Hinokio.

75'

Od razu Piotrowski. Został zablokowany przez Strausa.

73'

Wchodzi też Piotrowski. Były skrzydłowy Chojniczanki zastępuje Kozaka.

72'

Banaszewski zmienia Ziemanna.

71'

Szromnik wyłapuje kolejną piłkę. Chrobry daje radę w defensywie.

68'

Hinokio w miejsce Lecha.

68'

Stomil w ataku. Uderzył Tecław, ale obok.

67'

Molloy w miejsce Siemaszki. To pierwsza roszada w tym meczu.

67'

Kartka dla Mosakowskiego.

66'

Chrobry wygląda lepiej. Brakuje postawienia kropki nad i. Za chwilę zmiana w Stomilu.

62'

Hajda przerwał akcję Chrobrego. Wybił bezpiecznie w aut.

60'

Michalec bliski szczęścia. Niewiele zabrakło, a byłby efektowny gol.

55'

Praznovsky wrócił na murawę. To on ucierpiał. Na głowie ma opatrunek.

54'

Przerwa w grze. Ucierpiał jeden z zawodników Chrobrego. Wymaga pomocy medycznej.

52'

Dwa strzały ze strony Stomilu - Mosakowskiego i bodajże Biedrzyckiego. Bez powodzenia. Górą obrońcy, którzy zatrzymali piłki.

51'

Na razie pierwsze skrzypce gra Praznovsky. Sporo udanych interwencji.

50'

Biedrzycki zatrzymał Benedyczaka.

49'

Lech szukał podaniem Sobczaka - nieudanie.

47'

Pierwsza akcja Stomilu. Bucholc został powstrzymany. Tylko aut.

46'

Druga połowa rozpoczęta. Od środka Stomil.

45'

Przerwa. W Olsztynie na razie bez bramek. Wracamy za kwadrans w nadziei, że druga połowa okaże się lepsza.

44'

Drewniak z dalszej odległości - obok bramki.

43'

Praznovsky nie odpuścił Sobczaka. Korner dla Stomilu.

41'

Po chwili odpowiedź Chrobrego. Kopnął Ziemann, ale wywalczył tylko rzut rożny. Skiba popisał się skuteczną interwencją.

39'

Najlepsza akcja Stomilu! Trzy, cztery dokładne podania i mamy strzał. Broni Szromnik!

38'

Bucholc otrzymał kartkę.

36'

Chrobry wychodzi obronną ręką.

34'

Siemaszko faulowany przez Stolca. Jest okazja z rzutu wolnego.

32'

Chrobry stara się utrzymywać przy piłce. Z tego jednak niewiele wynika. Podania wymieniają bowiem obrońcy.

30'

Za nami pół godziny gry. Tak naprawdę w meczu nie wydarzyło się jeszcze nic szczególnego.

28'

Lebedyński chętnie wraca do defensywy. Jest skuteczny. To on zatrzymuje wiele akcji Stomilu.

23'

Bomba Stomilu z wolnego - bez powodzenia.

19'

Stomil na razie wycofany, bez pomysłu.

16'

Praznovsky wygrał pojedynek z Lechem przy linii bocznej.

14'

Chrobry źle z kornera. Piłka na krótki słupek, próba strzału (niecelnego) i jest wznowienie z piątego metra.

14'

Kozak na razie podejmuje złe decyzje. Przed chwilą starał się dryblować. Wywalczył tylko rzut rożny.

10'

Lebedyński przesadził z faulem. Kartki brak.

10'

Lech trochę przekombinował. W gąszczu szukał podania po ziemi. Do futbolówki jako pierwszy dopadł jednak rywal.

9'

Kozak na skrzydle. Przełożył piłkę na lewą nogę, lecz dośrodkował niecelnie.

6'

Na początku dużo walki. Piłkarze nie oszczędzają się.

5'

Pierwsza akcja gospodarzy. Wrzutka okazała się za słaba. Piłkę wyłapał Szromnik.

3'

Skiba ucierpiał. Sędzia Sulikowski pokazuje pierwszą kartkę w meczu. Ukarany został Benedyczak.

2'

Dobra interwencja ostatniego obrońcy w Stomilu.

2'

Praznovsky niedokładnie przerzucił piłkę na prawe skrzydło.

1'

GRAMY! Od środka rozpoczęli goście.

17:59

Stomil na niebiesko-biało, Chrobry na pomarańczowo-czarno.

17:49

Obie drużyny kończą rozgrzewkę. Będzie to mecz sąsiadów z tabeli.

17:48

Ławka Chrobrego: Abramowicz, Ratajczak, Banaszewski, Piła, Diduszko, Juraszek, Kubica, Piotrowski, Kowalczyk.

17:47

Ławka Stomilu: Leszczyński, Bondarenko, Kuban, Hinokio, Molloy, Carolina, Pałaszewski, Staszak, Szota.

17:47

Za kwadrans początek meczu w Olsztynie. Stomil zagra z Chrobrym. Pogoda dobra, nastroje w drużynach bojowe!