Niedziela, 17 listopada 2019, godz. 13:05
GKS KatowiceGKS Katowice
94'

Koniec! Znicz Pruszków niespodziewanie pokonuje GKS Katowice!

93'

Fatalne wybicie przez defensora Znicza. Piłka spada pod nogi zawodnika GKS-u i ten mocnym strzałem pokonuje Misztala!

92'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Adrian Błąd daje nadzieje kibicom gości!

90'

Schodzi także Paweł Tarnowski, a w jego miejsce pojawia się Michał Suchanek. Sędzia dorzuca 4 minuty.

89'

Kacper Falkowski wchodzi w miejsce Dariusza Zjawińskiego.

87'

Zmiana także w drużynie z Katowic. Kacper Michalski zmieniony przez Zbigniewa Wojciechowskiego.

87'

Arkadiusz Pyrka opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Michał Wrześniewski.

83'

Radek Dejmek ukarany żółtą kartką.

80'

Łukasz Wroński schodzi, a w jego miejsce pojawia się Kacper Tabiś.

79'

Mateusz Kompanicki zmienia Michała Gałeckiego.

73'

Adrian Rybak ukarany żółtą kartką.

72'

Marcin Urynowicz zmienia Dawida Rogalskiego.

70'

Znowu fatalny błąd w defensywie wykorzystują gracze gospodarzy!

69'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Pyrka i 2:0!

65'

Było bardzo blisko! MIchalski zmarnował 100% okazję, którą miał po podaniu Błąda!

62'

Karol Noiszewski ukarany żółtą kartką.

61'

Stefanowicz uderza z dystansu, ale nie trafia w światło bramki.

56'

Noiszewski huknął w stronę bramki, ale świetnie broni Frankowski.

54'

Fatalny błąd defensywy gości! Nieporozumienie na linii Jędrych - Frankowski skrzętnie wykorzystał Moskwik, który wpakował piłkę do bramki!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Moskwik i Znicz wychodzi na prowadzenie!

52'

Misztal świetnie odbija uderzenie Adriana Błąda.

51'

Marcin Rackiewicz ukarany żółtą kartką.

46'

Czas na drugie 45 minut!

46'

Koniec pierwszej połowy. GKS Katowice ma dużo więcej z gry, ale brakuje konkretów. Do przerwy mamy bezbramkowy remis, co jest bardzo dużą zasługą Piotra Misztala.

43'

Michalski posłał bombę w stronę bramki rywala, ale znowu świetnie broni Misztal.

40'

Ależ było blisko bramki dla Znicza! Paweł Moskwik huknął z dystansu i piłka trafiła w słupek!

39'

Pierwszy strzał na bramkę GKS-u Katowice, ale spokojnie broni Frankowski.

38'

Piotr Misztal jak na razie wyrasta na bohatera tego spotkania. Golkiper gospodarzy teraz bardzo efektownie wypiąstkował niezłe dośrodkowanie rywala.

36'

Maciej Stefanowicz uderzył z dystansu, ale znowu znakomicie broni bramkarz Znicza!

33'

Ależ było blisko! Radek Dejmek uderza głową i piłka trafia w poprzeczkę!

30'

Kompletnie nieudane uderzenie Arkadiusza Woźniaka. Misztal odprowadził piłkę wzrokiem.

26'

Piłkarze GKS-u domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką przez rywala, tylko że gwizdek sędziego milczy.

22'

Dawid Rogalski huknął sprzed pola karnego i piłka poszybowała wysoko nad bramką.

18'

Świetna interwencja MIsztala, który intuicyjnie odbija strzał rywala i nadal mamy 0:0.

15'

Fatalne uderzenie Rogali z rzutu wolnego. Piłka ledwo dotoczyła się do bramki Znicza i spokojnie wyłapał ją Piotr Misztal.

14'

Maciej Machalski ogląda żółtą kartkę.

13'

Bardzo dobre dośrodkowanie Kacpra Michalskiego, które zostało jednak wybite przez defensywę gospodarzy.

8'

GKS Katowice zamknął rywala na ich połowie, tylko że na razie nie potrafią zagrozić bramce.

4'

Pierwszy strzał w tym meczu oddał Maciej Stefanowicz. Misztal broni jednak bardzo spokojnie.

1'

Goście rozpoczęli mecz od środka boiska.

13:03

Obie drużyny są już na murawie!

12:58

GKS Katowice chce jak najszybciej wrócić na zaplecze PKO Ekstraklasy. Gieksa chce udowodnić, że był to wypadek przy pracy i już w przyszłym sezonie znowu będą walczyć o powrót do piłkarskiej elity w Polsce.

12:55

Skład Znicza Pruszków: Misztal – Rybak, Szpyrka, Zjawiński, Machalski, Moskwik, Drobnak, Tarnowski, Baran, Rackiewicz, Nojszewski Rezerwowi: Wysocki – Falkowski, Wrześniewski, Suchanek, Mianowicz, Jóźwiak, Handzlik

12:53

12:50

Dzień dobry Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Znicz Pruszków - GKS Katowice!