Koniec meczu! Sandecja remisuje w derbach z Termaliką 2:2!

Adrian Danek pojawił się na boisku w miejsce Damiana Chmiela.

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy spotkania.

89'

Michal Piter-Bućko został ukarany żółtą kartką.

86'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Jovanovicia! Siły na boisku się wyrównały!

83'

GOOOOOOOOOL! MICHAŁ ORZECHOWSKI! 2:2!

80'

GOOOOOOOL! ROMAN GERGEL Z RZUTU KARNEGO!

79'

Marcin Wasielewski sfaulowany w polu karnym. Rzut karny dla "Słoni"! Do piłki podejdzie Roman Gergel.

75'

Bartłomiej Dudzic zmienił zdobywcę bramki Macieja Korzyma.

69'

Zmiana w Termalice. W miejsce Ernesta Terpiłowskiego wszedł Michał Orzechowski.

69'

Roszada w Sandecji. Radosław Kanach zmienił Mariusza Gabrycha.

59'

Druga zmiana w Termalice. Jacek Kiełb wszedł w miejsce Piotra Wlazły.

46'

Druga połowa już się zaczęła!

45'

Koniec pierwszej połowy. Grająca w dziesiątkę Sandecja prowadzi z Termaliką 2:0!

43'

Żółty kartonik obejrzał Rumun Florin Purece.

39'

Sędzia ukarał żółtą kartką Vlastimira Jovanovicia.

35'

W miejsce obrońcy Michala Bezpalca wchodzi ofensywny pomocnik Florin Purece.

27'

GOOOOOOOOL! MARIUSZ GABRYCH! 2:0 DLA SANDECJI!

23'

Nerwowa atmosfera. Żółtą kartką ukarany został będący na ławce rezerwowych Mateusz Klichowicz.

17'

Sędzia ukarał Macieja Małkowskiego czerwoną kartką! Sandecja już od 17. minuty będzie musiała grać w dziesiątkę!

14'

GOOOOOOOOOOL! MACIEJ KORZYM! 1:0 DLA SANDECJI!

9'

Wyrównany początek spotkania. Jak na razie nieco dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy Termaliki.

1'

Gwizdek arbitra Tomasza Wajdy! Spotkanie w Nowym Sączu już się rozpoczęło!

16:59

Obie drużyny wychodzą już na boisko. Za moment początek meczu!

16:38

Rezerwowi Bruk-Bet: Pawelski, Purece, Misak, Kiełb, Kamiński, Orzechowski, Matuszewski, Szarek, Iwanicki.

16:35

Rezerwowi Sandecja: K. Baran, G. Baran, Socha, Danek, Basta, Kanach, Kałahur, Dudzic, Klichowicz.

16:34

16:32

Termalica spróbuje odbudować się po porażce z Odrą Opole (0:2). Sandecja wydaje się być w jej zasięgu. W tabeli zajmuje dwunaste miejsce (ma punkt mniej od Termaliki). W zeszły weekend pokonała Olimpię Grudziądz (3:1).

16:30

Jeszcze w poprzednim sezonie Sandecja i Termalica rywalizowały na poziomie ekstraklasy. Dzisiaj powalczą o pierwszoligowe punkty. W sobotni wieczór zespół z Niecieczy po raz pierwszy poprowadzi trener Waldemar Piątek - były bramkarz m.in. Lecha Poznań. Witamy w relacji LIVE!