Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1 : 3
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
17:59

Niezwykle ważne zwycięstwo odnoszą gracze Wigier Suwałki! Goście podwyższyli prowadzenie w 70. minucie meczu, gdy rzut karny po zagraniu ręką Michala Obrocnika wykorzystał Joel Huertas. Kiedy do bramki trafił na dodatek Michał Żebrakowski, przede wszystkim przez spory błąd Andrzeja Witana, było już w zasadzie po meczu. Chojniczanka zdołała co prawda zdobyć gola kontaktowego za sprawą Mateusza Kuzimskiego, lecz na więcej piłkarzy Zbigniewa Smółki nie było już stać. W efekcie to Wigry zgarnęły trzy punkty na terenie rywala i przybliżyły się do rywali w walce o utrzymanie. Gracze z Chojnic pozostają natomiast w strefie spadkowej. To już wszystko z tego meczu, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live na łamach GOL24.pl!

94'

Koniec meczu - Wigry Suwałki wygrywają z Chojniczanką 3:1!

93'

Kamil Sabiłło złapany na spalonym.

92'

Cezary Sauczek musi opuścić boisko. Wchodzi na nie Szymon Łapiński.

91'

Mamy dłuższą przerwę w grze. Cezary Sauczek doznał urazu.

90'

Trzy minuty doliczył do tego meczu arbiter.

87'

Łukasz Sosnowski uderzał z dystansu, lecz ten strzał był bardzo niecelny.

84'

Chojniczanka z golem honorowym! Po dośrodkowaniu z lewej strony Mateusz Kuzimski przymierzył z woleja, nie dając szans bramkarzowi rywali!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHOJNICZANKI! MATEUSZ KUZIMSKI!

83'

Spory błąd Andrzeja Witana! Bramkarz Chojniczanki wypuścił piłkę z rąk w polu karnym, a Michał Żebrakowski nie miał problemów, aby wpakować ją do bramki!

82'

Michał Żebrakowski od razu po golu opuszcza boisko. W jego miejsce Kamil Sabiłło.

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIGIER! MICHAŁ ŻEBRAKOWSKI!

81'

Surdykowski zgrał piłkę w polu karnym do Wachowiaka, ale drugi z rezerwowych Chojniczanki nie zdołał oddać strzału.

79'

Pierwsza zmiana w drużynie Wigier. Poza boiskiem Grzegorz Aftyka, na murawie melduje się Adrian Karankiewicz.

77'

Michał Żebrakowski ostro potraktował Maticia Żitkę i zarobił żółtą kartkę.

76'

Aftyka uderzał z ostrego kąta. Piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

72'

Trzecia zmiana w zespole Chojniczanki. Losy meczu ma odmienić Aghwan Papikjan, który zastąpił Oskara Paprzyckiego.

71'

Goście podwyższają prowadzenie! Michal Obrocnik zagrał ręką w polu karnym, a Joel Huertas, podobnie jak w pierwszym meczu obu drużyn, wykorzystał rzut karny. Andrzej Witan rzucił się dobrą stronę, ale Huertas uderzył pod poprzeczkę i nie dał mu szans na interwencję.

70'

GOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIGIER! JOEL HUERTAS!

69'

Michal Obrocnik upomniany jeszcze przez arbitra żółtą kartką.

69'

RZUT KARNY DLA WIGIER! RĘKĄ ZAGRAŁ MICHAL OBROCNIK!

68'

Wigry mogły prowadzić 2:0! Bartczak obsłużył w polu karnym Żebrowskiego, lecz ten w znakomitej sytuacji nie trafił w piłkę!

66'

Surdykowski chciał uderzyć z powietrza, ale w trudnej pozycji nie trafił czysto w piłkę.

64'

Michal Obrocnik uderzył sprzed pola karnego, była to jednak kolejna niecelna próba.

61'

Druga zmiana w Chojniczance. Schodzi Michał Sacharuk, za niego Krystian Wachowiak.

60'

Dobry fragment meczu w wykonaniu Wigier. Robert Bartczak strzelał nad poprzeczką.

58'

Huertas zszedł z piłką do środka i oddał strzał. Próba gracza Wigier była jednak niecelna.

57'

Mudra uderzył sprzed pola karnego, lecz posłał piłkę obok bramki.

55'

Dośrodkowanie Sacharuka z prawej strony pozostawiało wiele do życzenia. Piłka do Kąkolewskiego.

54'

Łukasz Sosnowski nie zdołał dograć piłki do Aftyki. Przeciął podanie Mudra.

51'

Odpowiada Chojniczanka! Po dośrodkowaniu Wolskiego przed szansą stanął Janusz Surdykowski, lecz posłał piłkę tuż nad poprzeczką!

50'

Wigry bliskie podwyższenia prowadzenia! Huertas dobrze zagrał do Sauczka, który uderzył na bramkę Witana. Posłał piłkę tuż obok dalszego słupka!

48'

Gospodarze mieli rzut rożny, po dośrodkowaniu spokojnie łapie piłkę Kąkolewski.

46'

W przerwie mamy zmianę w drużynie Chojniczanki. Nie wrócił na boisko Toni Conejo, zastąpił go Janusz Surdykowski.

46'

Znów gramy!

16:51

Znakomity początek meczu zapewnił Wigrom prowadzenie. Goście już w czwartej minucie zdobyli gola, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Arkadiusz Najemski zgrał piłkę do Michała Ozgi, a ten z bliska pokonał Andrzeja Witana. Chojniczanka w pierwszym kwadransie nie grała najlepiej, lecz później to gospodarze byli stroną przeważającą - wyrównać mógł Seweryn Michalski, ale jest strzał obronił Dominik Kąkolewski. Czy w drugiej połowie Chojniczanka zdoła odpowiedzieć? Wracamy za niespełna kwadrans.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Paprzycki uderzył z woleja, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

43'

Joel Huertas faulował Oskara Paprzyckiego i także zarobił żółtą kartkę.

40'

Pierwsza żółta kartka po stronie gości. Upomniany Michał Ozga.

38'

Żebrakowski omal nie dostał piłki w polu karnym, podanie do napastnika w ostatniej chwili przeciął Michal Obrocnik.

37'

W ataku Wigry, dośrodkowanie w pole karne gospodarzy było zdecydowanie za mocne. Od piątego metra wznowi grę Andrzej Witan.

34'

Sacharuk nie zdołał przebić się skrzydłem. Doskoczyło do niego dwóch rywali, przejmując futbolówkę.

32'

Sauczek wbiegł z piłką w pole karne i oddał strzał. Po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

30'

Paprzycki chciał zgrać piłkę do Kuzimskiego, ten drugi nie zdołał jednak dojść do futbolówki.

30'

Michał Żebrakowski uderzył z pola karnego, lecz został zablokowany przez obrońcę.

27'

Jeszcze jedno niedokładne dośrodkowanie gospodarzy z prawej strony. Od bramki zacznie grę Kąkolewski.

24'

Michał Sacharuk dośrodkowywał z prawej strony, ale zrobił to nieco za mocno.

22'

Chojniczanka bliska wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Seweryn Michalski, na posterunku był jednak Dominik Kąkolewski!

21'

Tomasz Mikołajczak uderzył sprzed pola karnego, ale piłka przeszła obok bramki.

17'

Mudra dograł piłkę do Toniego Conejo, jeden z obrońców gości uprzedził jednak Hiszpana.

14'

Bartosz Wolski dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, lecz Mikołajczak nie zdołał zgrać piłki do Kuzimskiego.

13'

Na spalonym złapany Tomasz Mikołajczak.

10'

Faulował rywala Jan Mudra. Obrońca gospodarzy z żółtą kartką.

8'

Wigry zaczęły od zdobycia gola, ale przynajmniej na razie nie mają zamiaru się cofać. Chojniczanka skupiona na obronie.

5'

Znakomity początek meczu w wykonaniu gości! Po dośrodkowaniu w pole karne Arkadiusz Najemski zgrał piłkę do Michała Ozgi, a ten z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

4'

GOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIGIER! MICHAŁ OZGA!

4'

Cezary Sauczek uderzył na bramkę Chojniczanki, ale został zablokowany.

3'

Grzegorz Aftyka ruszył skrzydłem, faulował go Michał Sacharuk.

1'

Zaczynamy!

16:00

Paweł Malec wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko. Zaraz zaczynamy.

15:58

W pierwszej kolejce oba zespoły w Suwałkach podzieliły się punktami. Oba gole padły z rzutów karnych - "jedenastkę" dla gospodarzy wykorzystał Joel Huertas, wyrównał Hubert Wołąkiewicz.

15:55

Z Suwałkach wcale nie jest jednak lepiej. Zwolniono Adama Fedoruka, lecz z Pawłem Crettim na ławce wyniki są bardzo podobne. Pod wodzą nowego trenera Wigry wygrały tylko jeden z sześciu meczów. Ogółem gracze z Suwałk zwyciężyli tylko raz w ostatnich jedenastu kolejkach, a na dodatek odpadły w 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski.

15:51

Chojniczanka nie zaznała smaku zwycięstwa od końcówki września. Gdy drużyna znalazła się w strefie spadkowej, z posadą szkoleniowca pożegnał się Josef Petrik, a w jego miejsce zatrudniono Zbigniewa Smółkę. Debiut nowego trenera nie był jednak zbyt udany, bo gracze z Chojnic przegrali 0:2 ze Stalą Mielec.

15:40

Oto wyjściowa jedenastka i rezerwowi Wigier:

15:35

Tak prezentuje się skład oraz ławka rezerwowych Chojniczanki:

15:30

W Chojnicach czeka nas dziś bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie. Zagrają ze sobą drużyny znajdujące się w strefie spadkowej - Chojniczanka podejmie Wigry Suwałki. Początek spotkania o godzinie 16:00 - zapraszamy na relację na żywo na łamach GOL24.pl!