Koniec meczu, GKS Tychy remisuje ostatecznie z Radomiakiem 2:2!

97'

Dominik Połap z żółtą kartką.

96'

W samej końcówce goście doprowadzają do wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zapanowało spore zamieszanie, a Damian Nowak został bohaterem, z bliska trafiając do siatki!

95'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! DAMIAN NOWAK!

92'

Konrad Jałocha z żółtą kartką za grę na czas.

91'

Aż pięć minut doliczył do tego meczu arbiter.

88'

Przez sędziego kartonikiem upomniany również Mateusz Michalski.

88'

Maciej Mańka faulował rywala. Żółta kartka dla obrońcy gospodarzy.

86'

Konrad Jałocha gra dziś bardzo pewnie na przedpolu. Znów złapał piłkę po dośrodkowaniu.

84'

Przez miejscowych kibiców brawami żegnany Łukasz Moneta. Wchodzi Wojciech Szumilas.

83'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Kończy występ Rafał Makowski, zastępuje go Patryk Winsztal.

83'

Damian Nowak zagrał piłkę ręką i zarobił żółtą kartkę.

81'

Co za zwrot akcji w Tychach! Radomiak nie wykorzystał rzutu karnego, strzał Leandro obronił Konrad Jałocha, ale wobec uderzenia z dystansu Patryka Mikity bramkarz gospodarzy był już bezradny!

79'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA! PATRYK MIKITA!

79'

Nie ma bramki! Konrad Jałocha broni uderzenie Leandro!

78'

RZUT KARNY DLA RADOMIAKA!

76'

Radomiak miał rzut rożny, lecz piłka po dośrodkowaniu wylądowała w rękach Jałochy.

74'

5.236 kibiców ogląda dziś spotkanie na stadionie w Tychach.

74'

Piłka po raz kolejny w bramce Radomiaka, tym razem był jednak spalony!

73'

Gospodarze podwyższają prowadzenie! Z rzutu rożnego dośrodkowywał Maciej Mańka, a Łukasz Sołowiej pewnym strzałem głową pokonał Mateusza Kochalskiego!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U TYCHY! ŁUKASZ SOŁOWIEJ!

70'

Pierwsza zmiana w GKS-ie Tychy. Za Jakuba Piątka wchodzi Dario Kristo.

70'

Kolejna żółta kartka w drużynie Radomiaka. Zarobił ją Dawid Abramowicz.

69'

Michał Grudniewski nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Kacper Pietrzyk.

68'

Żółtą kartką upomniany Mateusz Cichocki.

67'

Michał Grudniewski długo nie podnosi się z boiska. Mamy przerwę w grze.

65'

Moneta miał sporo miejsca przed polem karnym, lecz posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

62'

Na spalonym złapany Mateusz Piątkowski.

61'

Meik Karwot zagrał w pole karne w kierunku Mikity, ale ten drugi nie zdołał dojść do piłki.

59'

Akcja gospodarzy lewą stroną przyniosła rzut rożny. Po kornerze nie było zagrożenia.

58'

Radomiak domagał się rzutu karnego po rzekomym faulu jednego z gospodarzy. Milczy jednak gwizdek arbitra.

57'

Keon Daniel upomniany przez sędziego żółtą kartką za wykopanie piłki po gwizdku.

55'

Mamy zmianę w drużynie Radomiaka. Opuszcza boisko Maciej Górski, za niego Damian Nowak.

54'

GKS o krok od drugiego gola! Maciej Mańka trafił jednak tylko w poprzeczkę!

52'

Moneta zablokował Abramowicza, Radomiak ma rzut rożny.

51'

Wreszcie mamy celny strzał Radomiaka - dopiero pierwszy w tym meczu. Konrad Jałocha obronił uderzenie Meika Karwota.

49'

Dawid Abramowicz dośrodkował z lewej strony, piłka przeszła przez całe pole karne i wyszła poza boisko.

47'

Mateusz Michalski próbował szczęścia z dystansu. Po raz kolejny niecelnie.

46'

Znów gramy!

17:51

Sporo działo się na razie w Tychach. Goście rozpoczęli ten mecz z dużym animuszem, dobre okazje na gola mieli Rafał Makowski oraz Patryk Mikita, lecz obaj sprzed pola karnego uderzali tuż obok słupka. W końcówce pierwszej połowy GKS wyszedł za to na prowadzenie. Dominik Połap świetnie dośrodkował z prawej strony na głowę niepilnowanego Łukasza Monety, który umieścił piłkę w siatce. Radomiak mógł odpowiedzieć za sprawą Dawida Abramowicza, lecz także gospodarze mieli szansę na podwyższenie prowadzenia, gdyby Jakub Piątek wygrał pojedynek z Mateuszem Kochalskim. Druga połowa zapowiada się bardzo interesująco - wracamy za niespełna kwadrans!

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Mogło być 2:0! Jakub Piątek wyszedł sam na sam z Kochalskim, lecz za daleko wypuścił sobie piłkę i złapał ją bramkarz!

41'

Odpowiada Radomiak! Dawid Abramowicz bardzo mocno uderzył sprzed pola karnego, piłka przeszła tuż obok słupka!

38'

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Dominik Połap świetnie dośrodkował z prawej strony, a Łukasz Moneta strzałem głową umieścił piłkę w siatce!

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA GKS-U TYCHY! ŁUKASZ MONETA!

34'

Rafał Makowski przerwał groźnie wyglądającą akcję GKS-u. Żółta kartka dla gracza gości.

32'

W polu karnym Radomiaka zapanowało spore zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Niecelnie uderzał jednak Szeliga.

30'

Damian Jakubik uderzył zza pola karnego. Jemu także do bramki sporo zabrakło.

28'

Przewagę ma teraz Radomiak, ale Górski faulował rywala w walce o piłkę.

26'

Michalski celnie przymierzył z daleka. Strzał był zbyt lekki, aby zaskoczyć Jałochę.

23'

Maciej Mańka zgrał piłkę do Połapa, który strzelał nad bramką Radomiaka.

21'

Nieudana kontra gospodarzy. Z piątego metra zacznie Kochalski.

18'

Z dystansu uderzał Rafał Makowski, lecz nie była to dobra próba. Od bramki Konrad Jałocha.

17'

Sebastian Steblecki wpadł z piłką w pole karne, został jednak zatrzymany przez obrońców.

15'

Bartosz Szeliga faulował rywala - pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu.

12'

Z prawej strony dośrodkowywał piłkę Dominik Połap. Spokojnie łapie ją Mateusz Kochalski.

10'

Patryk Mikita dobrze strzelał zza pola karnego. Piłka przeleciała tuż obok bramki!

9'

Bartosz Szeliga wywalczył kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Nie przyniósł on jednak większego zagrożenia.

7'

Łukasz Moneta dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, poradzili sobie z tym obrońcy gości.

5'

Maciej Górski zgrał piłkę do Rafała Makowskiego, ten przymierzył sprzed pola karnego, a piłka przeszła tuż obok słupka!

3'

Mateusz Michalski dośrodkował z rzutu wolnego, lecz Mateusz Piątkowski wybił piłkę poza pole karne.

2'

Pierwsza groźniejsza akcja gości, Leandro faulowany na wysokości pola karnego.

1'

Zaczynamy!

16:58

Obie drużyny wychodzą już na boisko. Za moment początek spotkania!

16:40

Spotkanie GKS-u Tychy z Radomiakiem poprowadzi Marek Opaliński z Legnicy.

16:35

Mecz zostanie rozegrany w ramach 18. kolejki, czyli pierwszej serii gier rundy rewanżowej. Na inaugurację tego sezonu w Radomiu beniaminek pokonał GKS Tychy 2:1. Trzy miesiące później tyszanie zrewanżowali się Radomiakowi wygrywając z nim w 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski (2:1).

16:30

Rezerwowi Radomiak: Kryczka, Banasiak, Pietrzyk, Kaput, Winsztal, Nowak.

16:28

Rezerwowi GKS Tychy: Igaz, Kowalczyk, Kasprzyk, Kristo, Biegański, K. Piątek, Szumilas.