Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 2
Stal MielecStal Mielec
90'

Koniec meczu. Chojniczanka była drużyną zdecydowanie słabszą, a trener Zbigniew Smółka nie przygotował jeszcze swoich podopiecznych pod swój styl gry. Ekipa z Chojnic przegrała 0:2 ze Stalą Mielec, która kreowała znacznie groźniejsze sytuacje i tak naprawdę wynik jest najniższym wymiarem kary.

88'

Dobre, płaskie uderzenie Mateusza Maka z 16 metrów i Stal już tego meczu nie przegra. Słaby debiut Zbigniewa Smółki na ławce trenerskiej Chojniczanki.

86'

GOOOOOOL! MATEUSZ MAK!

75'

Stal mogła powiększyć przewagę! Szybka kontra i goście wychodzą w stosunku czterech atakujących do dwóch obrońców. Nowak - będąc tuż przed bramką - huknął jednak nad poprzeczką.

68'

Kartka dla Getingera za faul taktyczny.

66'

Zawistowski dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Padł strzał głową, ale nad bramką.

63'

Groźny strzał Prokicia, ale pewnie broni Witan.

60'

60'

Surdykowski za Drozdowicza i Żukowski za Wachowiaka.

52'

Jak niewiele teraz zabrakło Chojniczance! Paprzycki potężnie uderzył na bramkę zza pola karnego. Piłka zmierzała w samo okienko, ale otarła tylko boczną siatkę. Źle dokręcił futbolówkę zawodnik gospodarzy i zabrakło centymetrów do wyrównania.

46'

Początek drugiej połowy. Obie ekipy bez zmian.

45'

Koniec pierwszej połowy.

42'

Skrzydłowy Stali wykorzystał prostopadłe podanie między obrońcami Chojniczanki i z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam!

40'

GOOOOOOOL! MATEUSZ MAK!

37'

Drozdowicz doszedł w polu karnym do sytuacji strzeleckiej i ofiarnie wybronił to obrońca Stali. Po chwili odbitą piłkę z dystansu uderzał Sylwestrzak, ale zrobił to bardzo niecelnie.

33'

Paprzycki stracił futbolówkę na połowie rywali, ale szybko wrócił i naprawił swój błąd.

29'

Mogło być groźnie - Andrzej Witan skiksował przed własną bramką, ale nikt z ekipy gości nie doskoczył na czas. Piłka wylądowała za linią końcowa i będziemy mieli rzut rożny.

25'

Josip Soljić ukarany żółtą kartką.

16'

Groźny strzał Wolskiego z dystansu. Primel wybija piłkę końcówkami palców!

13'

Stały fragment gry dla gospodarzy, ale brak zagrożenia po dośrodkowaniu w pole karne.

11'

Znowu zaspała defensywa gospodarzy i tym razem strzał Maka obroniony przez Witana.

8'

Andrzej Witan spisał się na linii po uderzeniu Prokicia.

16:04

Zaczynamy spotkanie!

15:55

Za moment wybrzmi pierwszy gwizdek Dominika Sulikowskiego. W Chojnicach już ciemno.

15:25

Stal ma za sobą remis z Zagłębiem Sosnowiec (1:1). Od Chojniczanki zgromadziła dziesięć punktów więcej. Jest szósta.

15:25

Chojniczanka nie wygrała w lidze żadnego z pięciu ostatnich meczów. W zeszłej kolejce przegrała z Wartą Poznań 0:2. Pracę stracił trener Josef Petrik i jego syn.

15:22

Ławka Stali: Kiełpin, Lisowski, Bielak, Olszewski, Seweryn, Janoszka, Paluchowski,

15:21

Ławka Chojniczanki: Janukiewicz, Żitko, Bartosiak, Mudra, Podgórski, Conejo, Żukowski, Surdykowski.

15:17

Przy Mickiewicza debiutuje dzisiaj trener Zbigniew Smółka. Do zawodu wraca po trzech miesiącach przerwy. Do 1 ligi - po przeszło roku przerwy. Nastąpi efekt tzw. "nowej miotły"?