3 : 1
Radomiak RadomRadomiak Radom
1. połowa3 : 0
14:34

Dzisiejszy wynik sprawia, że Miedź pozostaje niepokonana przed własną publicznością.

14:34

Miedź wykorzystała dziś swoje okazje. Radomiak natomiast tylko raz był w stanie pokonać rywala, którego bramka była dziś jak zaczarowana.

94'

Koniec spotkania!

93'

Niecelny strzał mija bramkę. Załuska zacznie od bramki.

92'

Abramowicz odgrywa przez pole karne, ale strzał Makowskiego zablokowany. Będzie próba z rzutu rożnego.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej części meczu.

90'

Damian Jakubik ogląda drugą żółtą kartkę za faul na Łukowskim!

89'

Mikita szarżuje na skrzydle, Radomiak szuka drugiej bramki.

88'

Wrzutka na długi słupek do Górskiego, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!

87'

GOOOOOL! Maciej Górski wpisuje się na listę strzelców!

85'

Piłkę zgarnął głową Górski, ale żaden z kolegów nie postawił kropki nad "i". Futbolówka w rękach Załuski.

85'

Szybko przenosimy się pod drugie pola karne. Będzie okazja dla Radomiaka na wrzutkę z wolnego.

84'

Zagrożenie zażegnane przez gości.

84'

Łukowski dostał świetne podanie wewnątrz pola karnego, ale za mocno odegrał piłkę klatką przed siebie, co umożliwiło Kochalskiemu interwencję. Będzie rzut rożny dla Miedzi!

82'

Maciej Koziara w miejsce Dawida Korta.

82'

Świetny przerzut do Mikity, ten odgrywa piętą do Abramowicza, dośrodkowanie w pole karne i gospodarze wybijają piłkę.

80'

Maciej Śliwa opuszcza boisko. Zastępuje go Artur Pikk.

80'

Za długo gospodarze zwlekali z ostatnim podaniem. Kort na spalonym.

79'

Teraz Miedź wychodzi z kontrą!

79'

Bramka Miedzi jak zaczarowana. Kolejna setka Radomiaka jakimś cudem nie trafia do siatki.

77'

Niemożliwe! Warcholak szczupakiem blokuje ten strzał!

77'

Pusta bramka, Mikita musi to skończyć!

76'

Niedokładne podanie Radomiaka, Miedź przy piłce.

75'

Damian Nowak melduje się na placu gry w miejsce Meika Karwota.

72'

Meik Karwot ukarany kartką za dyskusję.

70'

Kolejna świetna okazja gości, którzy mogli zamknąć dośrodkowanie, jednak piłkarze Radomiaka przeszkodzili sobie nawzajem w zamknięciu akcji.

69'

Makowski przed szansą zmiany wyniku! Piłka po raz kolejny mija jednak bramkę.

69'

Henrik Ojamaa schodzi. W jego miejsce Patryk Makuch.

67'

Próba bezpośredniego strzału na bramkę! Piłka ląduje jednak w rękach Kochalskiego!

66'

Ojamaa faulowany na wysokości pola karnego! Będzie okazja dla Miedzi.

65'

Warcholak zdecydował się na strzał z lewej strony pola karnego. Przeniósł jednak piłkę nad bramką.

64'

Radomiak za wszelką cenę chce odebrać po stracie, ale zdaniem sędziego Mikita fauluje Korta.

63'

Karwot zdecydował się na strzał z dystansu nieatakowany przez rywali, ale źle dokręcił piłkę, która minęła bramkę.

62'

Górski odwraca się z piłką, uderza i... przenosi futbolówkę nad poprzeczką!

62'

Mikita wdziera się w szesnastkę gospodarzy i będzie dogrywał do kolegów!

61'

Kochalski naprawia swój błąd i broni strzał Danielewicza wewnątrz pola karnego.

61'

Błąd Kochalskiego! Miedź przed setką!

60'

Kolejna centra z rogu, tym razem za mocna. Piłka mija wszystkich piłkarzy.

59'

Próba dośrodkowania Leandro z rzutu rożnego! Z problemami, ale wybijają gospodarze.

59'

Łukowski poradził sobie z rywalem, podał do kolegów wychodzących za plecy obrońców, ale obaj byli na pozycjach spalonych.

58'

Jakubik zdecydował się na strzał z ostrego kąta, ale prosto w ręce bramkarza.

58'

Jakubik wdziera się w pole karne Miedzi!

56'

Na stadionie Miedzi pojawiło się dziś 3354 kibiców!

55'

Nemanja Mijusković ukarany kartką.

54'

Szybkie przejście pod bramkę Miedzi! Radomiak miał świetną okazję na zmianę wyniku, ale obrońca gospodarzy czujnie wybija piłkę, która zmierzała do pustej bramki.

52'

Ojamaa nie trafia w bramkę!

51'

Michał Grudniewski ogląda kartkę, Miedź przed szansą z karnego.

51'

Rzut karny dla Miedzi! Ojamaa spróbuje pokonać bramkarza Radomiaka!

50'

Makowski uderza na bramkę, bramkarz wypluwa piłkę przed siebie, uderza Mikita... ale kilka metrów od bramki.

49'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne, ale zabrakło wykończenia!

49'

Radomiak wychodzi z kontrą!

48'

Dobry pomysł Miedzi na rozegranie rzutu wolnego do Purzyckiego, ten wyszedł sam na sam, posłał piłkę na bramkę, ale sędzie odgwizduje spalonego.

48'

Damian Jakubik ukarany kartką.

46'

Adam Banasiak zastępuje Michała Kaputa.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Patryk Mikita rozpocznie druga połowę za Mateusza Michalskiego.

13:32

Wynik do przerwy zupełnie nie odzwierciedla tego, co dzieje się na murawie. Goście z Radomia są w stanie dotrzymać kroku Miedzi, jednak to właśnie podopieczni Dominika Nowaka byli w stanie wykorzystać stworzone sobie okazje. Zapowiada się ciekawa druga część spotkania!

45'

Arbiter zaprasza piłkarzy do szatni.

45'

Sędzia dolicza minutę do pierwszej części meczu.

45'

Leandro dopadł do pozostawionej piłki i najmocniej jak mógł uderzył na bramkę Załuski. Potężny strzał minął jednak bramkę Miedzi. Widać było w tym strzale frustrację Leandro.

43'

Łukowski uderzył z ostrego kąta na bramkę, piłka odbija się po drodze od piłkarza z Radomia i kompletnie myli Kochalskiego.

42'

GOOOOOL! Jakub Łukowski pokonuje Kochalskiego!

41'

Niedokładne podanie w pole karne pada łupem obrony Radomiaka. Zagrożenie zażegnane.

40'

Miedź wychodzi z kolejną kontrą po odbiorze!

39'

Dośrodkowanie w pole karne! Piłkarze Miedzi próbowali zamknąć tę akcję, ale defensywa Radomiaka na raty wybija piłkę z własnego pola karnego. Było gorąco.

38'

Jakubik nie opanował piłki, która wyszła na aut. Miedź wznowi grę na wysokości pola karnego.

36'

Leandro próbował dośrodkować w pole karne, ale włożył w to za dużo siły. Piłka wychodzi na aut bramkowy.

35'

Za mocna centra pada łupem defensorów Miedzi, którzy oddalają zagrożenie.

34'

Michalski faulowany na połowie Miedzi. Będzie próba dośrodkowania z rzutu wolnego.

32'

Podanie za plecy obrońców do Śliwy, ten mógł wyjść sam na sam, ale Kochalski wyszedł z bramki i wybił piłkę zanim rywal do niej dopadł.

31'

Makowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie dokręcił wystarczająco piłki.

29'

Mocny strzał po ziemi mija, niestety dla gości, bramkę Załuski ocierając się jeszcze o siatkę.

29'

Leandro schodzi z prawej strony do środka, będzie próba strzału!

28'

Radomiak wciąż próbuje przedrzeć się przez obronę Miedzi, raz z jednej, raz z drugiej strony.

27'

Michalski nie był w stanie opanować piłki w "szesnastce" rywali. Załuska wyszedł z bramki i utrudnił rywalowi zadanie, po czym złapał piłkę w ręce.

26'

Piłka za plecy obrońców do Michalskiego! Będzie groźnie!

25'

Leandro wypatrzył na skrzydle Jakubika, posłał do niego piłkę nad linią obrony, ale ten niestety nie dobiegł do piłki. Od bramki rozpocznie Miedź.

23'

Gospodarze wychodzą wysoko pressingiem, co przynosi efekty. Radomiak traci piłkę pod naciskiem rywali.

22'

Krzysztof Danielewicz ukarany kartką za faul na Leandro w środkowej strefie boiska.

19'

Łukowski trafia w mur, piłka jednak zostaje pod nogami gospodarzy. Wrzutka w pole karne i Purzycki znów próbował pokonać bramkarza głową.

18'

Będzie kolejna próba dla Miedzi. Rzut wolny ok. 20 metrów od bramki.

18'

Centra z narożnika posłana idealnie na głowę Adriana Purzyckiego, który dopełnia formalności i umieszcza piłkę w bramce. Obrona Radomiaka ewidentnie zaspała.

17'

GOOOOOOL! Gospodarze podwyższają prowadzenie!

17'

Cichocki w ostatniej chwili zablokował próbę dośrodkowania. Będzie rzut rożny dla Miedzi.

15'

Dobre podanie do Leandro na skrzydło, ten zagrywa w pole karne, ale niestety dla gości, żaden z piłkarzy nie zamknął akcji w polu karnym.

14'

Miedź wyszła z kontrą, Zieliński postanowił sam zamknąć akcję, wszedł z pole karne i uderzył technicznie po ziemi na dłuższy słupek.

13'

GOOOOOL! Miedź otwiera wynik spotkania!

12'

Leandro uderzył z woleja, ale piłka o centymetry minęła bramkę.

12'

Leandro przyjmuje piłkę na klatkę przed polem karnym! Może być groźnie!

10'

Na czystą pozycję wychodził Łukowski, do niego miała być kierowana piłka, ale obrona Radomiaka naprawiła swój błąd i przecięła podanie.

10'

Błąd defensywy Radomiaka! Miedź przed dogodną sytuacją!

9'

Potężny wyrzut wędruje aż pod samą bramkę gości! Piłkarze Miedzi nie byli jednak w stanie zamknąć tej akcji.

9'

Szybie przejście pod bramkę Radomiaka. Gospodarze mają rzut z autu na wysokości pola karnego.

7'

Cichocki wyskakuje najwyżej do piłki i uderza na bramkę! Piłka jednak wędruje obok słupka.

7'

Abramowicz faulowany przy linii bocznej boiska. Będzie okazja z rzutu wolnego.

5'

Niestety dla Miedzi próba zdecydowanie za mocna. Piłka przelatuje całe pole karne. Nikt nie był w stanie zamknąć tej akcji.

5'

Dośrodkowanie gospodarzy w pole karne!

4'

Łukowski już chciał zabierać się z piłką na prawym skrzydle, ale sędzia przerwał akcję. Zawodnik Miedzi złapany na spalonym.

2'

Próba dośrodkowania zablokowana. Piłka po drodze odbija się jeszcze od zawodnika z Radomia. Od bramki rozpocznie Załuska.

2'

Radomiak atakuje lewą stroną!

1'

Zbigniew Dobrynin rozpoczął dzisiejszy mecz!

12:38

Piłkarze wychodzą na murawę w asyście sędziów.

12:36

Dzisiejszy mecz jest pierwszym spotkaniem tym drużyn w historii.

12:34

12:32

12:30

Radomiak również będzie chciał zgarnąć w dzisiejszym meczu komplet punktów, który nie tylko pozwoliłby zachować ekipie z Radomia fotel lidera, ale również zmazać złe wrażenie po przegranych meczu Pucharu Polski z GKS’em Tychy i odpadnięciu z rozgrywek.

12:29

Celem ekipy w Legnicy będzie przerwanie serii dwóch meczów ligowych bez zwycięstwa. Gospodarze to jednak z dwóch drużyn, która nie przegrała jeszcze w tym sezonie meczu przed własną publicznością, wygrywając aż 4 z 6 dotychczasowych spotkań.

12:25

Witamy! Już za kilka minut, spadkowicz z Ekstraklasy, Miedź Legnica podejmie obecnego lidera Fortuna 1. ligi Radomiaka Radom w ramach 16. kolejki.