Sobota, 26 października 2019, godz. 14:00

Martin Miković trafia do notesu sędziego.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej części meczu!

86'

Makowski po raz kolejny uderzył na bramkę Termalici! Ponownie z problemami, ale broni bramkarz gości.

83'

Damian Nowak wchodzi na boisko w miejsce Leandro.

76'

Marcin Kluska upomniany żółtą kartką.

74'

Jacek Kiełb pojawia się na murawie dla Romana Gergela.

73'

Makowski podaje do Leandro, ten uderza z pierwszej piłki, ale broni bramkarz gości.

71'

Vlastimir Jovanović ogląda drugą żółtą kartkę i schodzi z murawy!

69'

Marcin Kluska wchodzi za Mateusza Michalskiego.

65'

Vlastimir Jovanović ukarany żółtą kartką.

62'

Dawid Kalisz wchodzi w miejsce Ernesta Terpiłowskiego.

59'

Vladislavs Gutkovskis trafił do siatki, ale nie zdążył ucieszyć się z gola - spalony.

57'

Makowski znów próbował pokonać golkipera rywali, tym razem uderzeniem z dystansu. Strzał o centymetry minął bramkę gości.

54'

Piłkarz Radomiaka uderza tuż pod poprzeczkę. Bramkarz Termalici był bez szans.

52'

GOOOOOOL! Radomiak otwiera wynik spotkania!

49'

Gospodarze od początku drugiej połowy atakują bramkę Termalici! Najpierw jednak bramkarz gości instynktownie obronił strzał, a później niecelnie uderzył Makowski.

46'

Florin Purece zaczyna drugą część meczu za Patrika Misaka.

46'

Piłkarze gotowi do rozpoczęcia drugiej połowy! Zaczynamy!

46'

Koniec pierwszej części meczu!

45'

Patryk Mikita również zostaje upomniany przez sędziego.

40'

Kawrot uderzył głową na bramkę Termalici! Strzał broni jednak Pawelski.

39'

Artem Putiwcew zostaje ukarany żółtą kartką za kopnięcie piłki do gwizdku sędziego.

36'

Kolejna groźna akcja Radomiaka! Górski znalazł Michalskiego w polu karnym rywala, ale zawodnik gospodarzy został uprzedzony w ostatniej chwili!

33'

Nic z tego. Strzał Makowskiego ląduje na murze, a dobitka w rękach bramkarza.

32'

Ernest Terpiłowski ukarany żółtą kartką.

32'

Szansa przed Radomiakiem! Gospodarze wykonywać będą rut wolny w niebezpiecznej odległości od bramki!

29'

Pawelski ma dużo szczęścia, że piłka go nie przelobowała! Po dośrodkowaniu Makowskiego, futbolówka poleciała z wiatrem i o mało co nie skończyła w bramce.

26'

Szybka akcja gospodarzy! Mikita do Michalskiego, ten do Górskiego i... zabrakło dosłownie centymetrów!

22'

Misiak finalizował groźną akcję gości, ale uderzył niecelnie. Od bramki rozpocznie Kochalski.

17'

Jego dośrodkowanie zostaje jednak zablokowane.

16'

Abramowicz popędził lewym skrzydłem i wszedł w pole karne Termalici!

13'

Górskiego wyszedł za plecy obrońców i prawie otrzymał dopadnie od Makowskiego, jednak Pawelski czujnie wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo

7'

Gości znów atakują bramkę Radomiaka. Terpiłowski uderzył z dystansu, ale strzał nie był na tyle silny, aby zaskoczyć golkipera gospodarzy.

6'

Dośrodkowanie Mikity w pole karne okazało się zbyt głębokie i Pawelski pewnie łapie futbolówkę.

4'

Gutkovskis mógł zagrozić bramce Radomiaka, ale na szczęście dla gospodarzy rywal nie przyjął piłki i ta trafiła w ręce Kochalskiego

1'

Sędzia Daniel Kruczyński rozpoczął dzisiejsze zawody! Gramy!

13:57

Dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym w historii pojedynkiem pomiędzy tymi drużynami! Jakim wynikiem zakończy się ten historyczny mecz? Przekonamy się już niebawem.

13:52

13:51

13:50

Termalica nie będzie jednak łatwym rywalem. Ekipa z Niecieczy nie przegrała swojego meczu od czterech kolejek, notując trzy wygrane i remis.

13:48

W roli faworyta tego spotkania wystąpią gospodarze dzisiejszego meczu. Ekipa z Radomia jest obecnie wiceliderem stawki i będzie chciała objąć prowadzenie w tabeli, po dzisiejszym meczu.

13:45

Witamy! Już niebawem rozpocznie się pierwszy sobotni mecz Fortuny 1.ligi, pomiędzy Radomiakiem Radom, a Bruk-Betem Termalicą Nieciecza!