Pięć minut doliczył arbiter do drugiej części gry.

Adam Żak zameldował się na boisku w miejscu Marka Mroza.

Już szósta żółta kartka. Tym razem arbiter ukarał Dawida Sołdeckiego.

Kamil Szymura zmienił Kamila Jadacha.

80'

Abdoulaye Diallo wszedł w miejsce Grzegorza Aftyki.

75'

Mecz w drugiej połowie mocno się zaostrzył. Kolejna żółta kartka. Tym razem obejrzał ją Jakub Wróbel.

71'

Rafał Adamek wszedł na boisko w miejsce Dominika Szczęcha.

64'

Michał Bojdys został ukarany przez arbitra żółtą kartką.

57'

Drugi zawodnik GKS-u obejrzał żółtą kartkę. Tym razem sędzia napomniał Marka Mroza.

49'

Sędzia ukarał Grzegorza Afrykę żółtą kartką.

46'

Zmiana w drużynie Wigier. Michał Żebrakowski zastąpił Szymona Łapińskiego.

46'

Gwizdek arbitra. Druga połowa już się rozpoczęła!

18:49

Po pierwszym wyrównanym kwadransie przewagę osiągnęli zawodnicy GKS-u 1962 Jastrzębie. Udokumentowali ją golem Jakuba Wróbla. Wracamy za niespełna kwadrans.

45'

Koniec pierwszej części gry. GKS Jastrzębie prowadzi z Wigrami 1:0!

45'

Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

35'

Piąte trafienie Jakuba Wróbla w trwającym sezonie. Gospodarze na prowadzeniu!

34'

GOOOOOOOOOOOOL! JAKUB WRÓBEL! 1:0 DLA GKS-U!

20'

Gospodarze mają nieco więcej inicjatywy. Dłużej też utrzymują się przy piłce, ale do tej pory nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Wigier.

15'

Dominik Szczęch został ukarany żółtą kartką.

1'

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Mateusza Złotnickiego. Spotkanie już się zaczęło!

17:48

Piłkarze Wigier Suwałki w piątek przełamali fatalną serię i wygrali po raz pierwszy od... 25 sierpnia. W debiucie trenera Pawła Crettiego pokonali Odrę Opole 1:0.

17:46

Wigry z pewnością czeka trudny wyjazd. Z Jastrzębia nie przywozi się łatwo punktów. GKS potrafił trzy razy wygrać i raz zremisować u siebie. W weekend pokonał natomiast na wyjeździe faworyzowane Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:0).