Sobota, 12 października 2019, godz. 17:00
GKS BełchatówGKS Bełchatów
1 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
18:51

Piąte zwycięstwo w sześciu meczach Brunatnych przed własną publicznością staje się faktem! Skromne zwycięstwo pozwoli bełchatowianom oddalić się od strefy spadkowej.

94'

Nic więcej nie wydarzy się w tym spotkaniu! Łukasz Kuźma kończy dzisiejszy mecz! GKS Bełchatów wygrywa z Olimpią Grudziądz 1:0!

91'

Sebastian Kamiński trafia do notesu sędziego.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej części spotkania!

89'

Omran Haydary dośrodkował w pole karne, gdzie do piłki dopadł van Haaren. Jego uderzenie głową było jednak za lekkie. Lenarcik spokojnie złapał piłkę w ręce.

85'

Damian Warnecki zastępuje na boisku Macieja Masa.

84'

Thiakane postanowił uderzyć na bramkę Olimpii z dystansu. Efekt niestety dla niego identyczny jak w przypadku poprzednich prób jego kolegów. Trzeba popracować nad celnością.

82'

Żółtą kartką ukarany zostaje Elvir Maloku.

80'

Strzelec bramki, Mateusz Marzec opuszcza plac gry. Zastępuje go Bartłomiej Bartosiak.

79'

Zawodnik Brunatnych otwiera wynik spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

78'

GOOOOOOOOL! GKS Bełchatów wychodzi na prowadzenie! Sapelę pokonuje Mateusz Marzec!

75'

Sędzia Łukasz Kuźma upomina żółtą kartką Mariusza Magierę.

70'

Szybka odpowiedź gości również kończy się niepowodzeniem! Strzał głową Joao Criciumy mija bramkę o kilka centymetrów!

69'

Bartosz Biel marnuje znakomitą okazję na bramkę dla Brunatnych! Zawodnik gospodarzy pomylił się z kilku metrów!

67'

Viktor Putin opuszcza plac gry. Trener bełchatowian zdecydował się wpuścić na murawę Emilie Thiakane.

67'

Ostatnia zmiana w ekipie z Grudziądza. Za Konrada Handzlika wchodzi Ricky van Haaren.

67'

Maloku od razu po wejściu na murawę bierze się do roboty! Indywidualna akcja piłkarza Olimpii zakończyła się strzałem. Bramka co prawda nie padła, ale goście mają rzut rożny.

64'

Łukasz Bogusławski opuszcza plac gry. Zastępuje go Robert Ziętarski.

60'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Elvir Maloku zmienia Omara Monterde.

58'

Piłkarzom z Bełchatowa udało się przeciąć dośrodkowanie w pole karne, jednak piłka minęła bramkę Sapeli.

57'

Kolejna sytuacja na otwarcie wyniku! Brunatni będą wykonywać rzut wolny w niebezpiecznej odległości od bramki!

52'

Kartkę ogląda również Remigiusz Szywacz.

52'

Sędzia upomina żółtą kartką Mikołaja Grzelaka.

52'

Atmosfera na boisku w Bełchatowie robi się coraz gęstsza! Piłkarze obu drużyn rzucili się do siebie z pięściami!

47'

Goście widocznie naładowani przez trenera! Handzlik wystawił piłkę do Joao Criciumy, jednak strzał Brazylijczyka został zablokowany!

46'

Piłkarze wybiegli na murawę! Zaczynamy drugą część meczu!

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania i zaprasza piłkarzy do szatni! GKS Bełchatów remisuje zatem do przerwy z Olimpią Grudziądz 0:0.

44'

Zapachniało bramką do szatni! Joao Criciumyk mógł otworzył wynik meczu, ale piłka po jego strzale o centymetry minęła bramkę!

41'

Po niemałym zamieszaniu do piłki dopada Szywacz i uderza na bramkę! Strzał jest jednak za lekki, żeby zaskoczyć bramkarza i piłka ląduje w rękach Lenarcika.

40'

Okazja dla gości! Z rzutu wolego dogrywać w pole karne będzie Handzlik.

39'

Maciej Mas również spróbował pokonać Sapele uderzeniem z dystansu. Piłka znów nie zagroziła bramce Sapeli.

37'

Trenerzy obu drużyn zdecydowanie będą mieli o czym rozmawiać w szatni ze swoimi podopiecznymi. Gdyby celowniki piłkarzy były lepiej nastawione, ten mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej.

30'

Viktor Putin przyjął piłkę w polu karnym rywala, obrócił się i uderzył na bramkę! Sapela mógł odetchnąć, ponieważ rywal znów posłał piłkę ponad bramką.

27'

Omran Haydary znów stanął przed dogodną sytuacją! Udało mu się ograć defensora rywali i uderzyć na bramkę. Strzał był jednak zbyt lekki, aby zaskoczyć Lenarcika.

25'

Haydary mógł pokonać bramkarza rywali, ale niestety tego nie zrobił! Podobnie jak rywale z Bełchatowa musi on popracować nad celnością.

23'

Małachowski znów zdecydował się na uderzenie z dystansu! Skutek identyczny jak przy pierwszej próbie - piłka minęła bramkę.

22'

Gospodarze wciąż w natarciu! Victor Putin ograł na skraju "szesnastki" Kamieńskiego i od razu uderzył na bramkę. Niestety dla gospodarzy strzał był bardzo niecelny.

19'

Marzec poszedł w ślady Małachowskiego i uderzył z dystansu. W przeciwieństwie do swojego kolegi uderzył w światło bramki, jednak nie udało się pokonać Sapeli.

18'

Obrońcy gości pokazali, że również potrafią złapać rywala na spalonym. Sędzia liniowy podnosi chorągiewkę. Od rzutu wolnego zacznie Olimpia.

15'

Małachowski pokusił się na strzał z dystansu, ale jego próba mija bramkę Sapeli nie stwarzając zagrożenia.

14'

Defensywa Bełchatowa dobrze trzyma linię. Dwukrotnie w ciągu kilku minut na spalonym zostali złapani piłkarze z Grudziądza.

10'

Swoją szansę na sprawdzenie bramkarza rywali miała również Olimpia. Strzał Wawszczyka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pewnie jednak broni Lenarcik.

6'

Gospodarze mieli już okazję, aby zaskoczyć bramkarza gości! Sapela z problemami, ale poradził sobie ze strzałem głową zawodnika Brunatnych.

4'

Obie drużyny spokojnie rozpoczęły to spotkanie. Trwa walka o zdominowanie środka pola.

1'

Piłkarze gotowi do rozpoczęcia spotkania. Sędzia spogląda na zegarek i gwiżdże po raz pierwszy! Zaczynamy!

16:51

16:50

- Miejsce, które zajmuje Bełchatów w tabeli nie odzwierciedla tego, jak gra ta drużyna. Oni powinni znajdować się o wiele wyżej. Ich jakość gry jest na bardzo wysokim poziomie. Na swoim boisku zawodnicy z Bełchatowa są niesamowicie skuteczni, co przekłada się na bramki i punkty. Na pewno GKS będzie chciał podtrzymać dobrą passę meczów u siebie.

- stwierdził przed meczem trener Olimpii, Jacek Trzeciak.

16:49

W całym sezonie to jednak goście z Grudziądza prezentują się o wiele lepiej. Z dorobkiem 20 punktów zajmują 6. miejsce w tabeli. Ekipa z Bełchatowa ma natomiast obecnie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

16:47

Gospodarze dzisiejszego spotkania to zdecydowanie ekipa własnego boiska. W pięciu ostatnich meczach przed własną publicznością, Brunatni aż cztery razy zgarniali komplet punktów. Bełchatowianie są również najlepszą defensywą na swoim obiekcie, jak dotąd stracili oni tylko dwie bramki, w przegranym meczu z Chrobrym.

16:44

Witamy! Już niebawem zajmujący 14. miejsce w tabeli GKS Bełchatów podejmie Olimpię Grudziądz, która znajduje się na 6. pozycji w ligowej klasyfikacji.