Koniec meczu! GKS Tychy wygrał z Miedzią Legnica 4:1.

GOOOOOL! DAWID KORT pakuje z dystansu piłkę do siatki!

Ojamaa z kilku metrów trafił prosto w bramkarza!

Heredia w miejsce Marquitosa.

72'

Marquitos ukarany kartką za taktyczny faul w środku pola.

69'

Grzeszczyk wyłożył piłkę Piątkowskiemu, któremu wystarczyło dostawić nogę. Goście na łopatkach.

67'

GOOOOOOL! MIEDŹ ZDEMOLOWANA PRZEZ GKS. Mateusz Piątkowski strzela na 4:0!

64'

Zespołowa akcja gospodarzy, którą rozpoczął Dominik Połap, zakończyła się jego świetnym wykończeniem! Rozstrzelali się nam gospodarze.

63'

GOOOOOOOL! DOMINIK POŁAP!

61'

Rzut rożny dla gości, krótkie rozegranie i niska wrzutka Makucha pada łupem obrońców.

58'

Miedź rusza do odrabiania strat. W Miejsce Pikka pojawił się Dawid Kort.

57'

Połap zablokował strzał z ostrego kąta w polu karnym.

55'

Łukasz Grzeszczyk nie myli się z rzutu karnego!

53'

Rzut karny dla Miedzi! Maciej Mańka pada w polu karnym i arbiter wskazuje na "11" metr!

46'

W przerwie doszło do zmiany. Sołowej zmienił Kowalczyka.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Rzut wolny dla tyszan zakończył się golem. Piękne trafienie Wojciecha Szumilasa.

42'

GOOOOOOOL! SZUMILAS!

35'

Biernat faulował tuż przed polem karnym i otrzymał za to żółtą kartkę.

29'

Piłkarze Miedzi dwukrotnie dochodzili do sytuacji strzeleckich, ale ani razu nie potrafili uderzyć na bramkę. Póki co mają jednak większą przewagę nad rywalami.

24'

Odważna próba Danielewicza! Pomocnik huknął na bramkę, ale piłka poszybowała kilkadziesiąt centymetrów nad poprzeczką.

20'

Groźna wrzutka w pole karne GKS-u. Pada strzał głową, ale pewnie broni Jałocha.

13'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Grzeszczyka, piłkę głową wybija Mijusković.

10'

Steblecki uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę.

7'

Ojamaa uderzył "rogalem" na bramkę Jałochy, ale bramkarz gospodarzy jest czujny na linii bramkowej.

3'

Odwdzięczył się Łukowski, który zdecydował się na strzał z dystansu. Ten z kolei blokuje Daniel.

2'

Piątkowski uderzył z linii pola karnego i zablokował to Byrtek.

17:30

Zaczynamy spotkanie!

17:28

Ławka rezerwowych gości: Hewelt, Kort, Heredia, Warcholak, Bartczak, Musa, Śliwa

Ławka rezerwowych gospodarzy: Odyjewski, Sołowiej, Moneta, Kasprzyk, Kristo, Kacper Piątek, Jakub Piątek, Kallaste

17:23

Na drodze GKS-u stanie we wtorek Miedź, która nie tylko znalazła sposób na Puszczę (1:0), ale także rozbiła Stomil Olsztyn (4:1). Po golu w tym meczu strzelili kolejno Marcin Warcholak, Valerijs Sabala, Jakub Łukowski oraz Dawid Kort. - Stać nas na jeszcze lepszą i stabilniejsza grę - przekonuje trener Dominik Nowak.

17:23

GKS Tychy wyraźnie spuścił z tonu. W weekend przegrał trzeci mecz z rzędu. Na wyjeździe nie dał rady Puszczy Niepołomice (1:2). Wcześniej zaliczył też wpadki z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (3:4) i Olimpią Grudziądz (2:3).

17:23

Czas na odrobienie zaległości z 13. kolejki. W najciekawszym wtorkowym spotkaniu trzynasty zespół zagra z piątym. Dla jednych to szansa na przełamanie, dla drugich okazja na dołączenie do ścisłej czołówki.