Wtorek, 22 października 2019, godz. 19:00
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
0 : 2
wartaWarta Poznań
90'

Koniec meczu! Warta Poznań wygrała na wyjeździe z Puszczą Niepołomice i wskoczyła na pozycję lidera kosztem Radomiaka Radom.

83'

Kapitan Warty wyskoczył najwyżej do dośrodkowania i głową pokonał Mateusza Górskiego. Jeśli takim wynikiem zakończy się spotkanie, Warta będzie liderem 1 Ligi!

82'

GOOOOOOOL! BARTOSZ KIELIBA!

77'

Zmiana w drużynie Warty. Schodzi Janicki, a na boisku pojawia się Laskowski.

73'

Rybicki w miejsce Jakóbowskiego.

70'

Jakóbowski nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Otrzymał za to żółtą kartkę.

67'

Zmiana w drużynie Puszczy: z boiska schodzi Stefanik, na boisku pojawia się Nowak.

63'

Hubert Tomalski otrzymuje kartkę za taktyczny faul.

55'

Pierwsze 10 minut drugiej połowy i gospodarze nie mogą stworzyć sobie dogodnej sytuacji do strzelenia gola.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

45'

Koniec pierwszej połowy.

30'

Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Trałka

19'

Jakub Kiełb znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego strzelił na 1:0 dla gości. Jak odpowie Puszcza?

18'

GOOOOOL! JAKUB KIEŁB daje prowadzenie Warcie!

12'

Ruszyli z kontratakiem gospodarze, wymienili kilka szybkich podań na połowie rywali, ale Łukasz Trałka udaremnił ten atak skutecznym przejęciem.

19:00

Zaczynamy spotkanie!

18:46

Puszcza z Wartą zagra w ramach 13. kolejki. Mecz nie odbył się w pierwotnym terminie z uwagi na powołania do kadr młodzieżowych.

18:46

Warta o przełamanie powalczy w Niepołomicach. Jej przeciwnik, Puszcza, w weekend wygrał z GKS-em Tychy 2:1. Tym samym zaliczył pierwsze zwycięstwo od 7 września i meczu z Wigrami Suwałki (3:2).

18:46

Po bezbramkowym remisie z Chrobrym Głogów Warta straciła punkty. Na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim przegrała z Zagłębiem Sosnowiec 2:3. Według Michała Jakóbowskiego zabrakło po prostu minut. Jego kontaktowa bramka padła w końcu w 78 minucie, a Mateusz Kupczak ustalił wynik w 87.

18:46

W tym miesiącu drużyna Piotra Tworka wypada blado. Czy pierwsze zwycięstwo zaliczy za trzecim podejściem?