Radomiak RadomRadomiak Radom
2 : 0
Stal MielecStal Mielec
94'

Koniec spotkania. Pewne zwycięstwo Radomiaka. Strzelał Mikita. Radom pozostanie liderem? Czekamy na odpowiedź Warty.

91'

I jeszcze kartka dla Jakubika.

91'

Ostatnia zmiana w meczu. Wchodzi Kluska za... Nowaka.

85'

To już ostatnie minuty meczu. Radomiak pewnym krokiem zmierza po zwycięstwo.

81'

Spokanie z trybun obserwuje 3869 kibiców. Tymczasem bliski kontaktowego gola był Nowak.

79'

No i mamy roszadę. Bohatera Mikitę zmienia Banasiak.

77'

Końcówka bardziej spokojna. Radomiak już tak nie zabiega o kolejną bramkę jak wcześniej. Za chwilę kolejne zmiany.

73'

Żółtą kartką ukarany Bodzioch.

70'

Jeszcze Prokić w miejsce Janoszki.

68'

W miejsce Bielaka pojawia się Barisić.

65'

Janoszka otrzymał żółtą kartkę.

65'

Na listę strzelców ponownie wpisał się Mikita. To jego czwarte ligowe trafienie. W Radomiaku żaden inny piłkarz tylu nie ma.

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i jest 2:0.

63'

W miejsce Leandro wszedł Nowak.

62'

Przypomnijmy, że jest to ligowy debiut trenera Marca. W zeszłym tygodniu pracę stracił bowiem Artur Skowronek. Powód? Budził zaufanie na rynku i chyba za bardzo się zastanawiał nad ofertami, a za mało żył drużyną. Przynajmniej taki przekaz popłynął z Mielca.

60'

Bez wątpienia gospodarze posiadają przewagę i w tej połowie.

57'

Blisko drugiego gola dla Radomiaka. Atakował Mikita. W tej akcji bez oczekiwanego rezultatu. Jęk zawodu na trybunach.

54'

Błąd Getingera. Prawie zaskoczył swojego kolegę z bramki, Kiełpina. O wlos od samobója!

52'

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy. Bez efektu. Od bramki wznowił Kiełpin.

50'

Na razie tempo jest dośc spokojnie. Obie drużyny jeszcze bez klarownych okazji. W natarciu Radomiak.

46'

Od razu mamy zmianę. Żyro za Soljicia.

46'

Druga połowa rozpoczęła się. Radomiak jest na dobrej drodze, by wskoczyć na pozycję lidera po tej kolejce.

45'

Koniec pierwszej połowy! Gospodarze zasłużenie prowadzą!

42'

Rzut rożny dla Radomiaka. Wrzutka i strzał, po którym musiał interweniować Kiełpin!

37'

Żółta kartka dla Soljicia

35'

Wrzutka zakończona niecelnym strzałem, od bramki Radomiak

34'

Rzut rożny dla Stali. Będzie okazja na wyrównanie

29'

Akcja Radomiaka zakończona strzałem w poprzeczkę!

27'

Pierwszy rzut rożny dla Radomiaka, dośrodkowanie i piłka wybita z pola karnego.

25'

Kolejna akcja Radomiaka. Po rzucie rożnym jeden z gospodarzy oddał niecelny strzał i od bramki zacznie Kiełpin.

21'

Gooool! Radomiak obejmuje prowadzenie! Strzelcem bramki Patryk Mikita!

15'

Groźna akcja Stali po podaniu do Janoszki, jednak radzą sobie gospodarze.

12'

Stal miała kolejny rzut rożny. Ten również nie przyniósł efektu.

10'

Rzut wolny dla Radomiaka sprzed pola karnego Stali. Uderzenie jednak niecelne i od bramki rozpocznie Kiełpin.

6'

Tym razem piłka przejęta przez Radomiaka, który zaczyna od bramki. Szybko wyprowadzona akcja przeniosła się pod pole karne Stali, ale nie zakończyła się strzałem.

5'

Oblegają bramkę gospodarzy piłkarze Stali. Trzeci korner w ciągu kilku minut.

3'

Rzut rożny dla Stali. Wrzutka w pole karne i... korner z drugiego narożnika

2'

1'

Pierwszy gwizdek i gramy!

15:18

Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Radomiaka: Banasiak, Faraji, Haluch, Kaput, Klabnik, Kluska, Nowak, Pietrzyk i Winsztal. Rezerwowi Stali: Barisić, Lisowski, Olszewski, Primel, Prokić, Sobczyk, Urbańczyk i Żyro

15:15

Witamy w relacji na żywo z meczu Radomiaka Radom ze Stalą Mielec. Stawką spotkania jest pozycja lidera!