Radomiak RadomRadomiak Radom
2 : 1
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
95'

Koniec spotkania! Radomiak wygrywa po raz piąty w sezonie i na chwilę wskakuje na fotel lidera.

93'

Jeszcze rzut rożny dla Radomiaka. Mikita cwanie go wywalczył. Otrzymał brawa.

92'

Perdijić broni próbę Górskiego! Świetna interwencja.

91'

Sędzia z Łodzi doliczył cztery minuty.

88'

Radomiak gra dość niechlujnie w końcówce. Brakuje dokładności nie tylko pod polem karnym, ale także wcześniej - w okolicach 40-50 metra.

85'

Trener Banasik otrzymał kartkę.

83'

Niecelny strzał Pawłowskiego. Zostało tylko kilka minut do końca meczu.

83'

Jaki faul, k...?! - krzyczy kibic. Ale faul był. Banasiak rzeczywiście faulował. Tymczasem Karwot w miejsce Leandro. Na trybunach: "Leooo, Leooo". Jak na Camp Nou! :)

81'

Spotkanie ogląda ponad 4 tys. widzów.

79'

Szwed zastąpił Ryndaka.

78'

Mikita w miejsce Cichockiego. To druga roszada w Radomiaku.

77'

Banasiak ostro faulował. Jest kartka.

75'

Banasiak w firmowym stylu. Obok słupka.

75'

Niecelnie kopnął Pawłowski. Będzie kolejna zmiana po stronie gospodarzy. Gotowy do wejścia jest Mikita.

71'

Pawłowski... No nie, tak nie da się doprowadzić do wyrównania. Zmiana! Banasiak za Lewandowskiego.

71'

Faulowany Grzelak. Zagłębie jest stroną przeważającą.

66'

Kartka dla Lewandowskiego. Końcówka będzie nerwowa.

66'

Górski wbiega w pole karne, ale nie kończy akcji golem. Dobrze zachował się Perdijić.

66'

I to się nazywa odpowiedź! Nawotka zmniejsza straty. Po wznowieniu z środka ma kolejną próbę - na 2:2. Niewiele brakowało. Tutaj jeszcze nie jest po meczu!

63'

GOOOOOOOOOOOL! Kontaktowa bramka dla Zagłębia!

64'

Jeden strzał, drugi i jest podwyższenie prowadzenia. Na listę strzelców wpisuje się Michalski. To jego drugie trafienie w sezonie.

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! JEST 2:0!

60'

Pawłowski dośrodkował na głowę Polczaka. Złe rozwiązanie.

57'

Bileńkyj... Poprawiał getry w momencie wrzutki od kolegi. Tak nie wypada robić!

54'

Trener Mroczkowski wyglosił chyba płomienną przemowę, bo Zagłębie gra zupełnie inaczej. Znowu piłka do Piaseckiego i niewiele zabrakło, aby futbolówka zatrzepotała w siatce.

51'

Wejście Bileńkyja sprawiło, że Zagłębie ma więcej do powiedzenia. Spotkanie nabrało rumieńców. W ataku teraz Radomiak.

51'

Jakubik uderza, lecz bez powodzenia.

49'

Ależ blisko! W słupek trafił Piasecki. Gol jednak i tak by nie był zaliczony, gdyby piłka wpadła. Spalony.

46'

Wszedł także Bileńkyj.

46'

Na boisku pojawił się m.in. Mularczyk.

46'

Druga połowa właśnie się zaczęła.

45'

Górski po wolnym, ale w mur. Koniec pierwszej połowy. Radomiak schodzi do szatni z jednobramkową zaliczką. Wracamy za kwadrans.

45'

Radkowski także otrzymał kartkę.

44'

Złe dogranie Nawotki. Powinien był lepiej wykorzystać wpadkę Lewandowskiego.

43'

Kierownik Zagłębia otrzymał żółtą kartkę.

41'

Zbliżamy się do końca pierwszej odsłony. Radomiak kontroluje mecz. Przed chwilą zatrzymany został Nawotka.

37'

Lewandowski fauluje, ale nie ma nawet kartki. Cierpi Pawłowski.

35'

Sinior trafił do notesu sędziego. Żółta kartka.

33'

Radkowski zatrzymał Michalskiego. Ważna interwencja.

31'

Leandro uderza, ale nieudanie. Faulu też nie ma. Przy piłce więc Zagłębie.

31'

Ostatnie ostrzeżenie dla Grzelaka. Następnym razem za podobny faul otrzyma kartkę.

30'

Były gracz Zagłębia trafił... Zagłębie! Bramkę głową zdobył bowiem Cichocki. Piękny strzał. To jego debiutancki gol dla Radomiaka.

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Radomiaka!

26'

Zagłębie ma kłopot z rozegraniem. Za długo holuje piłkę, za mało szuka okazji do strzału. Kolejna akcja stracona.

22'

Tak przedstawia się oprawa gospodarzy:

22'

Nie jest to zbyt atrakcyjne spotkanie. Właściwie obaj bramkarze jeszcze nie zostali "zatrudnieni".

18'

Hołota nie zrozumiał się z Małeckim. Akcja zepsuta. Choć dobrze się zapowiadała.

17'

Pawłowski niedokładnie z rzutu wolnego. Kochalski wznowił już z piątego metra.

14'

Na stadionie obecni są kibice gości.

11'

Leandro czaruje w okolicach szesnastki. Jest bliski strzału, ale ostatecznie nie udaje się. Grzelak wybija za linię boczną.

9'

Zarysowuje się przewaga gospodarzy. Ostatnią akcję uratował Polczak.

7'

Perdijić wyjaśnia sytuację pod bramką. Wcześniej jednak gwizdek, więc piłka i tak po stronie Zagłębia.

6'

Piasecki traci piłkę po akcji Ryndaka. W ataku ponownie Radomiak.

3'

Na razie strony "badają" się. A na trybunach głośno i całkiem tłoczno.

1'

Spotkanie właśnie się zaczęło. Gramy!

15:56

Wyniki spadkowicza póki co dalekie od oczekiwań. Z ośmiu spotkań Zagłębie Sosnowiec wygrało tylko trzy, zanotowało tyle samo porażek oraz dwa remisy. O punkty w Radomiu z pewnością nie będzie łatwo. Radomiak ma na koncie 14 punktów, a 10 z nich wywalczył przed własną publicznością.

15:55

Najbliższego rywala Radomiak zna bardzo dobrze przede wszystkim trener Dariusz Banasik, który nie tak dawno pracował w sosnowieckim klubie. Była to runda wiosenna sezonu 2016/2017, kiedy Zagłębie grało w pierwszej lidze.