Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
1 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
21:01

Olimpia Grudziądz wykorzystała atut własnego boiska i pokonała Bruk-Bet Termalicę 1:0 (1:0). Zwycięskiego gola strzelił po asyście Konrada Handzlika strzelił Omar Monterde. To trzecia domowa wygrana beniaminka.

94'

Koniec spotkania! Olimpia Grudziądz pokonała Bruk-Bet Termalikę 1:0!

90'

Było blisko. Elvir Maloku uderza tuż obok słupka bramki Termaliki.

89'

Kolejna żółta kartka. Tym razem obejrzał ją Przemysław Szarek.

86'

Wojciech Kamiński ukarany żółtą kartką.

82'

Dawid Kalisz zameldował się na boisku w miejsce Marcina Wasielewskiego.

80'

Maciej Kona wszedł w miejsce Omara Monterde.

77'

Huknął z dystansu Jacek Kiełb. Raz jeszcze broni Łukasz Sapela!

72'

Florin Purece uderzał zza pola karnego. Skuteczna interwencja Łukasza Sapeli.

67'

Elvir Maloko zameldował się na boisku w miejsce Konrada Handzlika.

61'

Vladislavs Gutkovskis zmienił Mateja Jelicia.

61'

Piotr Wlazło wszedł na boisko w miejsce Vlastimira Jovanovicia.

60'

Artiom Putiwcew obejrzał żółtą kartkę.

53'

Termalica od początku drugiej połowy ruszyła do ataku. Bramkowych okazji na razie jednak nie wypracowała.

46'

Zaczynamy drugą połowę w Grudziądzu!

19:55

45'

Sędzia Artur Aluszyk zakończył pierwszą połowę meczu. Olimpia prowadzi z Bruk-Betem 1:0.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

40'

Konrad Handzlik świetnie obsłużył Omara Monterde, a ten z bliska wpakował piłkę do siatki! Olimpia objęła prowadzenie!

40'

GOOOOOOOOOOOL! OMAR MONTERDE! 1:0 DLA OLIMPII!

33'

Pierwsza żółta kartka. Sędzia ukarał Jacka Kiełba.

22'

Łukasz Sapela odbił piłkę po strzale Martina Mikovicia.

20'

Mocny strzał Łukasza Bogusławskiego! Piłka minimalnie minęła bramkę.

15'

Omran Haydary uderzał z dystansu. Pewnie broni Karol Dybowski.

12'

Świetna szansa Olimpii! Omran Haydary ubiegł wychodzącego z bramki Karola Dybowskiego, ale z ostrego kąta uderzył w słupek!

7'

Kontuzja Dominika Frelka. Interweniuje sztab medyczny.

1'

Zaczynamy spotkanie w Grudziądzu!

18:50

Zawody w Grudziądzu poprowadzi sędzia Artur Aluszyk z Barlinka. Na liniach pomogą mu Marek Arys i Paulina Baranowska. Sędzią technicznym będzie Sylwester Rozmus.

18:41

Rezerwowi Bruk-Bet: Pawelski, Bezpalec, Kalisz, De Amo, Terpiłowski, Iwanicki, Wlazło, Gutkovskis.

18:40

Rezerwowi Olimpia: Sz. Lewandowski, Lemanowicz, Pfertzel, Ocenas, S. Kamiński, Maloku, Twarowski, Kona.

18:37

W zaległym meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi Olimpia Grudziądz skonfrontuje się z Bruk-Bet Termalicą. Początek spotkania o godzinie 19. Witamy w relacji LIVE!