Stal MielecStal Mielec
1 : 2
GKS TychyGKS Tychy
20:58

Druga z rzędu porażka mieleckiej Stali. Zespół Artura Skowronka przed własną publicznością uległ GKS-owi Tychy 1:2 (0:1). Dla gości trafiał Mateusz Piątkowski i Sebastian Steblecki, a dla gospodarzy Bartosz Nowak. Tyszanie dzięki wygranej zrównali się punktami ze Stalą i awansowali na pozycję wicelidera.

95'

Koniec meczu! GKS Tychy wygrał w Mielcu ze Stalą 2:1!

93'

Bartosz Nowak dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne. Piłkę piąstkuje Konrad Jałocha.

90'

Druga połowa potrwa jeszcze co najmniej cztery minuty.

85'

Łukasz Moneta zastąpił na boisku Sebastiana Stebleckiego.

79'

Szymon Lewicki zastąpił Mateusza Piątkowskiego.

78'

Żółtą kartką został ukarany Mateusz Piątkowski.

74'

Niesportowe zachowanie Macieja Mańki. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka!

73'

Trzecia zmiana w Stali. W miejsce Adriana Paluchowskiego wszedł Josip Barisić.

72'

Martin Dobrotka główkował z pięciu metrów. Kapitalnie broni Konrad Jałocha!

70'

I Mateusz Mak zastąpił Andreję Prokicia.

70'

Podwójna zmiana w Stali Mielec. Szymon Stasik został zastąpiony przez Pawła Olszewskiego.

65'

Sebastian Steblecki zwiódł obrońców Stali i strzałem z pola karnego zaskoczył Seweryna Kiełpina! Błyskwiczna odpowiedź tyszan!

65'

GOOOOOOOOOOOL! SEBASTIAN STEBLECKI! 2:1 DLA GKS TYCHY!

64'

Składną akcję Stali Mielec płaskim strzałem wykończył Bartosz Nowak. W Mielcu remis.

64'

GOOOOOOOOOOL! BARTOSZ NOWAK! 1:1

57'

Josip Soljić uderzył z około 25 metrów. Konrad Jałocha odbija piłkę!

52'

Szansa Stali! Lukas Bielak bliski zdobycia bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

49'

Celne uderzenie Grzegorza Tomasiewicza na bramkę tyszan. Pewnie broni Konrad Jałocha.

46'

Druga część meczu już się zaczęła!

19:55

45'

Koniec pierwszej części spotkania. GKS Tychy prowadzi w Mielcu 1:0!

45'

Pierwsza połowa potrwa dłużej o co najmniej jedną minutę.

43'

Stal Mielec osiągnęła w końcówce sporą przewagę. Gospodarze mają jednak problem, by poważnie zagrozić bramce GKS-u.

38'

Martin Dobrotka faulował Mateusza Piątkowskiego i zobaczył żółtą kartkę.

36'

Przerwa w grze. Adrian Paluchowski opatrywany przez sztab medyczny gospodarzy.

35'

Maciej Mańka ukarany przez arbitra żółtą kartką.

32'

Pierwsza żółta kartka. Arbiter Kuźma ukarał Koena Daniela.

26'

Na strzał z dystansu zdecydował się Łukasz Grzeszczyk. Kiełpin łapie futbolówkę.

18'

Po rzucie rożnym piłka ląduje w siatce GKS-u Tychy! Bramka dla Stali nie zostaje uznana. Sędzia odgwizdał pozycję spaloną gracza gospodarzy.

8'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Łukasza Grzeszczyka w kierunku Mateusza Piątkowskiego. Napastnik gości mocno uderzył futbolówkę głową i pokonał Seweryna Kiełpina! 1:0 dla GKS-u!

8'

GOOOOOOOOOOOL! MATEUSZ PIĄTKOWSKI! 1:0 DLA GKS TYCHY!

2'

Na bramkę Stali uderzał Łukasz Grzeszczyk. Próba zawodnika gości została zablokowana.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Łukasza Kuźmy. Spotkanie już się zaczęło!

18:48

Mielczanie niespodziewanie ulegli ostatnio Stomilowi 0:1 i spadli z pozycji lidera na najniższe miejsce na podium. Jeżeli jednak wygrają z GKS-em Tychy, to wskoczą ponownie na fotel lidera. GKS w weekend wymęczył punkty z Wigrami Suwałki. W doliczonym czasie na 2:1 trafił Dario Kristo pozyskany z Widzewa Łódź. Był to jego trzeci gol w sezonie.

18:45

Rezerwowi GKS Tychy: Odyjewski, Sołowiej, Biegański, Moneta, Kallaste, Lewicki, Szumilas.

18:42

Rezerwowi Stal Mielec: Primel, Olszewski, Żyro, Urbańczyk, Bodzioch, Mateusz Mak, Lisowski, Sobczyk, Barisić.

18:40

Zaplecze Ekstraklasy nadrabia ligowe zaległości. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu zmierzą się Stal Mielec i GKS Tychy. Początek meczu o godz. 19. Witamy w relacji LIVE!