Radomiak RadomRadomiak Radom
90'

Koniec spotkania. Radomiak wygrywa na wyjeździe 2:0 z Chrobrym Głogów.

80'

10 minut do końca. Chrobry przegrywa 0:2 i nie zanosi się, aby odrobił straty.

72'

Zmiana w drużynie Radomiaka: z boiska schodzi Lewandowski, na boisku pojawia się Banasiak.

64'

Zmiana w drużynie Radomiaka: z boiska schodzi Michalski, na boisku pojawia się Mikita.

64'

Chrobry rusza do odrabiania strat. Trzy strzały gospodarzy w jednej akcji zostały zablokowane przez obrońców.

60'

Wydawało się, że Chrobry wciśnie gola wyrównującego, a to Makowski podwyższył prowadzenie! Indywidualna akcja i uderzenie z około 15 metrów na bramkę kończy się golem.

57'

GOOOOOL! RAFAŁ MAKOWSKI!

47'

Mocny początek Chrobrego. Piłkarze od razu przycisnęli rywali

46'

Zaczynamy drugą część spotkania. Do tej pory mieliśmy przewagę gości. Jak będzie po przerwie?

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Kartka dla Lebedyńskiego za taktyczny faul.

34'

Kaput oddaje strzał z dystansu, ale niecelnie.

29'

Lebedyński oddał strzał głową. Broni Kochalski

24'

Nieudana wrzutka Makowskiego.

21'

Groźny rzut wolny dla Chrobrego, dośrodkowanie w pole karne i piłka zaliczyła pusty przelot.

18'

Lewandowski świetnie wykorzystał podanie od Abramowicza. Znalazł się w polu karnym i pokonał Szromnika.

17'

GOOOOOOL! MATEUSZ LEWANDOWSKI!

13'

Potrzebna pomoc medyczna. Górski upadł z dużej wysokości po przegranym pojedynku.

11'

Leandro dośrodkował w pole karne, ale trafił w rękę rywala. Jest rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

10'

Spokojny początek z obu stron. Na razie bez składnej akcji

18:00

Zaczynamy spotkanie!

17:55

Chrobry przed ósmą kolejką gier ma na swoim koncie pięć punktów i zajmuje przedostatnie, 17. miejsce w tabeli Fortuna I ligi. Mimo kiepskiego startu Chrobrego w żaden sposób nie można lekceważyć. Trener Djurdjević ma w swoich szeregach doświadczonych zawodników z przeszłością w ekstraklasie. Mowa tu między innymi o Mikołaju Lebedyńskim czy Szymonie Drewniaku. Największym zagrożeniem może być jednak Miłosz Kozak, który w przeszłości pracował z trenerem Banasikiem.